ورزشی

نشست هیات رییسه سازمان لیگ فدراسیون بدنسازی برگزار شد

نشست هیات رییسه سازمان لیگ فدراسیون بدنسازی برگزار شد

آخرین نشست هیات رییسه سازمان لیگ فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام در سال 1401 با حضور رییس فدراسیون برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری سرخط نیوز، در این نشست عبدالمهدی نصیرزاده رییس فدراسیون، علی شهبازی رییس هیات بدنسازی استان زنجان، کاوه درودی رییس کمیته حرفه ای، علی حبیب اللهی سرپرست سازمان لیگ، حامد شایان و فرهاد نیکزاد اعضای هیات رییسه سازمان لیگ، مرتضی اویسی نایب رییس سازمان لیگ، حسین جلالی دبیر سازمان لیگ، عبدالله فتوحی مسئول امور مسابقات لیگ و ابراهیم کمانی رییس کمیته مسابقات فدراسیون حضور داشتند.

رییس فدراسیون بدنسازی با اشاره به پایان اولین دوره لیگ بدنسازی و برگزاری باشکوه دومین دوره لیگ پاورلیفتینگ گفت: “باید تلاش کنیم با برنامه ریزی بهتر برای سال جدید هم در بدنسازی و هم در پاورلیفتینگ، لیگ را به مراتب باشکوه تر و با کیفیت بالاتر نسبت به سال اخیر برگزار کنیم. باید از ظرفیت هایی که اعضای هیات رییسه دارند، برای ورود باشگاههای بزرگ به لیگ استفاده شود. امیدوارم با همکاری شما عزیزان بتوانیم به اهدافی که از برگزاری لیگ داشتیم و مهمترین آن هم سود بردن ورزشکاران از این رقابت ها بود، برسیم.”

در ادامه هر کدام از اعضای حاضر در جلسه نظرات و پیشنهادات خود را در خصوص برگزاری مسابقات در سال 1402 ارائه کردند.

در خصوص مسائلی همچون اعطای کارت حرفه ای به قهرمانان لیگ پرورش اندام، اعطای مجوز ورود ورزشکاران برتر لیگ بدنسازی به اردوی بازبینی تیم ملی، انتخاب مربیان تیم ملی از دل رقابت های لیگ، اعزام تیم های برتر به مسابقات برون مرزی بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

انتهای پیام//


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف