بین الملل

نکونام: گلی که خوردیم آفساید بود/ داور دوست داشت بازی مساوی تمام شود!

به روز رسانی

نکونام: گلی که خوردیم آفساید بود  داور دوست داشت بازی مساوی تمام شود!

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: مقابل گل‌گهر گلی دریافت کردیم که آفساید بود.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری آنا، جواد نکونام در نشست خبری بعد از بازی با گل گهر اظهار کرد: قبل از بازی می‌دانستیم کار سختی داریم چون گل‌گهر تیمی سازمان یافته و با نظم است. در چند بازی که از این تیم تماشا کرده بودیم آنها اصلا به حریفان خود فرصت گلزنی و موقعیت نمی‌دادند و ما هم می‌دانستیم برای ساخت موقعیت کار سختی داریم.

وی افزود: من به بازیکنان تیمم گفته بودم که برای زدن گل عجله نکنند اما متاسفانه روی یک موقعیت که آفساید هم بود گل خوردیم. با این وجود به تیم گل‌گهر تبریک می‌گویم اما بعد از گل تساوی بازی در اختیار ما بود اما تمامی اتفاقات تحت تاثیر احساسات قرار گرفت.آنها بازیکنان بلند قدی وارد زمین کرده بودند و بازی مستقیم انجام می‌شد. ممن برای آقای حیدری( داور) احترام زیادی قائل هستم ولی او دوست داشت بازی یک بر یک مساوی تمام شود! او اصلا دوست نداشت بازیکنان درون محوطه به هم نزدیک شوند و سوت‌هایی می زد که به ضرر استقلال بود.

سرمربی تیم استقلال تصریح کرد: با توجه به بازی پرفشار بازی با پرسپولیس و دیدار با نساجی امروز تیم ما انرژی زیادی به خرج داد.آنها واقعا خسته شدند و نتوانستند مثل بازی‌های قبل عمل کنند امروز روی نیمکت‌مان دو بازیکن امید حضور داشتند و نمی‌شد از برخی بازیکنان در پست های خودشان استفاده کنیم ما. یک بازی دیگر تا  نیم فصل داریم و باید برای آن بازی تمرکز کنیم. تیم ما برای نیم فصل دوم نیاز به تقویت دارد و حداقل 5 بازیکن می‌خواهیم و امیدوارم یارگیری کنیم تا در نیم فصل دوم عملکرد بهتری داشته باشیم. معتقدم تا اینجا اعضای کادرفنی و بازیکنان استقلال سنگ تمام گذاشتند و هواداران هم به خوبی از ما حمایت کردند.

تیم تحریریه بین المللی

تحلیلگر اخبار خارجی با تمرکز بر رویدادهای امور خاورمیانه. با توانایی درک عمیق از تاریخ و جغرافیا، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره تحولات سیاسی، اقتصادی و امنیتی در منطقه خاورمیانه ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی و استراتژیک، به شما دیدی کامل از رویدادهای خاورمیانه می‌دهم.