واکنش تهیه‌کننده «رهایم کن» به نقدها

مجید مولایی، تهیه کننده سریال «رهایم کن» با پذیرش پاره‌ای خطاها در این سریال شبکه نمایش خانگی، در عین حال نسبت به نقدهای اخیر که او هجمه‌های گسترده علیه این مجموعه نامیده‌ است، انتقاد کرد.

به گزارش سرخط نیوز، مولایی که تهیه سریال هایی همچون «پرواز در حباب»، «نابرده رنج»، «بانوی عمارت»، «هفت سنگ» و «دست بالای دست» را برای تلویزیون و شبکه نمایش خانگی بر عهده داشته است با انتشار ویدیویی در فضای مجازی نسبت به انتقادهای مطرح شده در هفته های اخیر در خصوص سریال «رهایم کن» واکنش نشان داد.

تهیه کننده «رهایم کن» صحبت هایش را اینگونه آغاز کرد: من، مجید مولایی، سرپرست نویسندگان و تهیه کننده «رهایم کن» هستم. این مجموعه چهاردهمین سریالی است که من در مقام تهیه کننده به تولید سریال های نمایشی پرداختم و این سریال ها اکثرشان از تلویزیون پخش شده و مورد استقبال گسترده مخاطبین قرار گرفته است. ما نه موجودات عجیب و غریبی هستیم که از نبوغ خاصی برخورداریم یا اینکه ادعا می کنیم خطا نمی کنیم که انسان جایزالخطا و ممکن الخطاست.

او در ادامه صحبت هایش عنوان کرده است: سریال «رهایم کن» هم از این امر مستثنا نیست. وقتی نزدیک هزار دقیقه یک محصول داستانی تولید می کنیم ممکن است یک جاهایی خطا کرده باشیم که حتما این خطا را می‌پذیریم. مگر در سریال «بانوی عمارت» وقتی ناخواسته به یک قوم اهانت شد بنده رسماً معذرت خواهی نکردم؟ این یک امر طبیعی است.

مولایی همچنین انتقادهایی که به سریال «رهایم کن» شده است را هجمه می داند و معتقد است که برخی بدون اینکه سریال را ببینند آنرا بر اساس یک عکس یا دیالوگ قضاوت کرده اند.

تهیه کننده «رهایم کن» در صحبت هایش تصریح کرد: سریال «رهایم کن» هزینه چه چیزی را پس می دهد؟ من نمی‌دانم. آیا اختلاف میان صداوسیما، وزارت ارشاد و پلتفرم ها در نوع مدیریت و پالایش آثار است که «رهایم کن» را مورد هجمه قرار می دهد؟ نمی‌دانم. آیا رقابت میان صداوسیما و پلتفرم های خصوصی که صنعتی را رشد می‌دهند که مخاطب امروز به جای استفاده از ماهواره و شبکه های خارجی به محصولات بومی رجوع کند و با آنها سرگرم باشد. این رقابت باعث این انگیزه هاست؟ نمی‌دانم.

مجید مولایی در صحبت های پایانی گفت: آیا بناست که به ما بگویند شماها از این گردانه خارج هستید و گروه دیگری بیایند؟ نمی دانم اما اگر هدف سوم هست بسیار هم عالی. به قول مولانا «گر تو بهتر میزنی بستان بزن».

انتهای پیام

خروج از نسخه موبایل