ورزشی

پرونده تراکتور و کاوه رضایی در انتظار اعلام حکم دادگاه بین‌المللی ورزش

باشگاه تراکتور با صدور اطلاعیه‌ای جزئیات شکایت از کاوه رضایی و روند پیگیری این پرونده در دادگاه بین‌المللی ورزش را تشریح کرد.

به گزارش سرخط نیوز، در این اطلاعیه آمده است: «پیرو پیگیری‌های هواداران، به اطلاع می‌رساند: «کاوه رضایی فصل گذشته (۰۲-۱۴۰۱) با عقد قراردادی یک‌ساله به تراکتور پیوست و قراردادش را در نیم‌فصل مسابقات به صورت یکطرفه فسخ کرد که سازمان لیگ بدون دخالت باشگاه تراکتور، این پرونده را به کمیته تعیین وضعیت ارجاع داد و این کمیته فسخ قرارداد کاوه رضایی را غیر موجه دانست و او را از بازی تا پایان فصل محروم کرد و در ادامه، کمیته استیناف نیز این حکم صادره را تأیید کرد.

کاوه رضایی سپس با پرداخت هزینه کلان به دلیل حکم صادرشده، علیه فدراسیون فوتبال در دادگاه بین‌المللی ورزش (دیوان عالی ورزش در لوزان سوئیس) شکایت کرد که این دادگاه، جلسه‌ای شش‌ساعته به صورت آنلاین با حضور کاوه رضایی، باشگاه‌های تراکتور و استقلال و نماینده فدراسیون فوتبال برگزار و دفاعیات طرفین را دریافت کرد. حکم این پرونده توسط قاضی آلمانی اوایل بهمن ماه صادر خواهد شد.

فدراسیون فوتبال و باشگاه تراکتور منتظر حکم قاضی آلمانی هستند که اگر فسخ قرارداد بازیکن پذیرفته نشود، شکایت این باشگاه از بازیکن مجدداً به جریان می‌افتد. لذا علت اصلی استرداد شکایت از بازیکن همین حالت انتظار است که برای باشگاه و حتی فدراسیون وجود دارد.»

انتهای پیام

گروه تحریریه مطالب ورزشی

با استفاده از روحیه‌ی خوش‌سبک و پویا، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مطالبی جذاب و خواندنی در مورد رویدادها و تمام جنبه‌های هیجان‌انگیز ورزش می‌پردازم. همراه با من باشید و دنیای ورزش را با انرژی و اشتیاق بشناسید.