ورزشی

پیروزی آبی‌پوشان در سکوت/ «استقلال» به پرسپولیس و سپاهان پیوست! – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، آخرین دیدار از هفته دوم رقابتهای لیگ برتر از ساعت 19:30 دقیقه امروز پنجشنبه (26 مرداد) بین تیم های استقلال و ملوان در ورزشگاه خالی از تماشاگر آزادی برگزار شد که این دیدار با برتری یک بر صفر شاگردان جواد نکونام به پایان رسید.

استقلال که در نخستین دیدار خود برابر صنعت نفت به پیروزی رسیده بود، برای پیوستن به جمع تیم های مدعی و بالانشین در شرایطی که تماشاگرانش را در ورزشگاه آزادی به همراه نداشت، انزلی چی ها را با شکست بدرقه کرد.

در حالی که نیمه اول این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسیده بود، استقلال در دقیقه ٧٨ روی یک ارسال و ضربه سر مرادمند به گل برتری رسید.

ملوان در دقیقه ٦ نیمه اول صاحب یک ضربه پنالتی شد که سیدحسین حسینی ضربه بازیکن حریف را مهار کرد.

شاگردان جواد نکونام با این پیروزی 6 امتیازی شدند و به جمع تیم های سپاهان و پرسپولیس پیوستند که هر کدام با دو پیروزی در رده های اول و دوم جدول قرار گرفتند. در پایان هفته دوم این سه تیم هر دو دیدار خود را با پیروزی پشت سر گذاشته اند.

گروه تحریریه مطالب ورزشی

با استفاده از روحیه‌ی خوش‌سبک و پویا، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مطالبی جذاب و خواندنی در مورد رویدادها و تمام جنبه‌های هیجان‌انگیز ورزش می‌پردازم. همراه با من باشید و دنیای ورزش را با انرژی و اشتیاق بشناسید.