چگونه جعبه لوازم التحریر بسازیم

در حالی که سازماندهی لوازم التحریر کوچک بسیار ساده و آسان است، اما همیشه نمی توان تکه ها و قطعه های لوازم التحریر که روی میز یا جاهای دیگر نگهداری شود را به راحتی پیدا کرد. این مقاله به شما کمک می کند تا چند ایده برای ساخت برخی از وسایل کارآمد برای سازماندهی لوازم التحریر خود داشته باشید.

دفتر بی تی اس دارای ابعاد مناسبی است که به راحتی قابل حمل است ، این دفتر ها از کیفیت بالا و ابعاد مناسبی تشکیل شده اند. این ابعاد کوچک، امکان استفاده آسان و راحت از دفتر را فراهم می‌کند و به طرفداران امکان مشاهده و مرور محتواهای مورد علاقه‌شان را در هر زمان و مکان می‌دهد.

 

  1.        قبل از شروع به کار چرخی در اینترنت بزنید و مقالات مختلف را بخوانید و سپس تصمیم بگیرید که چه می خواهید و کدام یک از ایده ها به کارتان می آید. برای این کار زمانی را در نظر بگیرید. برای مثال ساعت ناهار، در راه مدرسه یا کار، روز تعطیل و یا هر جای دیگر که زمان آزاد دارید. همچنین وسایلی که در خانه دارید را جمع آوری و آنچه که نیاز است را خریداری کنید.

 

  1.        تمام لوازم التحریر را مقابلتان بگذارید. تصمیم بگیرید که کدام لوازم و نوشت افزار را نیاز دارید و کدام یک دور ریختنی است. این قسمت که شما تصمیم بگیرید دقیقا چه لوازم التحریری را نیاز دارید، بسیار مهم است.

 

  1.        در فروشگاه هایی که تخفیف می گذارند به دنبال جعبه ‌های ارزان قیمت باشید و یا جعبه هایی که در حالت عادی هرگز با خود فکر نمی کنید که در آن لوازم التحریر بگذارید را امتحان کنید. چرا که این جعبه های بدون استفاده ممکن است خیلی به کارتان بیاید. مثلا جعبه های کوچک بدون دسته وسایل حمام یک انتخاب عالی است. اگر شش جعبه خریداری کنید به راحتی می توانید یک دسته بندی فوق العاده از مداد، خودکار، ماژیک هایلایتر، گیره کاغذ و لوازم کوچکتری نظیر پاک کن، تراش و … ایجاد کنید. با چسباندن یک تکه کاغذ که دسته بندی مورد نظرتان را روی آن نوشته اید، به راحتی می توانید به لوازم التحریر مورد نظر دست پیدا کنید. بیشتر بخوانید : bts notebook

  1.        از خلاقیت و ذوق هنری خود استفاده کنید. تبدیل وسایل ساده و معمولی به یک وسیله جالب که مطابق میلتان است، همیشه جذاب و سرگرم کننده است.

 

  1.        از شیشه مربا استفاده کنید. ببینید چند شیشه خالی در اطرافتان دارید که می تواند مورد استفاده قرار بگیرد. این یک گزینه و راه حل سریع و آسان است که می تواند میز کارتان را خاص و منحصر به فردا کند.

 

  1.        از جعبه ابزار استفاده کنید. البته بعضی جعبه ابزارها کمی گران قیمت هستند. شما می توانید با پیدا کردن یک نمونه ارزان آن به لوازم التحریر و نوشت افزار خود نظم دهید یا اینکه منتظر فصل بازگشت به مدرسه و حراج های این فصل بمانید تا خریدی با قیمت مناسب تر داشته باشید. برای تهیه دفتر بی تی اس از فروشگاه لوازم التحریر خورشید شاپ کلیک کنید.

 

  1.        از ارگانیزر مشمایی کفش استفاده کنید. می توانید پشت آن یک کاغذ طرح دار قرار دهید تا زیباتر دیده شود. همچنین روی آن با کاغذهای یادداشت برچسبی (استیکی نت) محتویات درون آن را مشخص و دسته بندی کنید.

 

  1.        از جعبه های کادویی ارزان و کوچک برای نگهداری پونز، کش و گیره های کاغذ خود استفاده کنید. این جعبه ها را در لیست خرید خود بگذارید و در زمان حراج آن را خریداری کنید.

 

  1.        ظرف پلاستیکی پنیر یا کره را با یک تکه کاغذ کشی تزئین کنید و روی آن برچسب نام لوازمی که در آن است را بچسبانید. بهتر است این برچسب به قسمت جلویی ظرف چسبانده شود.

امیدواریم این مطلب برایتان جذاب و کاربردی بوده باشد. اگر هر کدام از این وسایل را ساختید، برای ما کامنت بگذارید و از تجربه خود برایمان بگویید.

 

خروج از نسخه موبایل