بین الملل

چین خودروی شناور بر روی آب ساخت!/ عکس

به گزارش خبرگزاری سرخط نیوز، YangWang یک برند BYD است. U۸ در دو نسخه Premium Edition و Off-Road Master Edition عرضه می‌شود.

آفرود مستر بعداً وارد بازار خواهد شد و دارای برخی افزودنی‌های آفرود مانند سپر جلویی با ظاهری سخت‌تر است که به سمت پایین خودرو امتداد می‌یابد تا در برابر برخورد از خودرو محافظت کند.

چین خودروی شناور بر روی آب ساخت!/ عکس

U۸ Premium Edition نزدیک به ۱۵۰ هزار دلار آمریکا قیمت دارد که U۸ را به گران‌ترین خودروی الکتریکی چین تبدیل می‌کند. قیمت پیش فروش Master Off-road Edition هنوز اعلام نشده است، اما انتظار می رود که همین قیمت باشد.

YangWang U۸ یک SUV غول پیکر با ابعاد (L/W/H) ۵۳۱۹/۲۰۵۰/۱۹۳۰ میلی متر و فاصله بین دو محور ۳۰۵۰ میلی متر است. ۵۰۲ میلی متر بلندتر، ۱۳۷ میلی متر باریک تر و ۳۹ میلی متر پایین تر از مرسدس بنز کلاس G است. در مورد فاصله بین دو محور، ۱۶۰ میلی متر بیشتر است.

چین خودروی شناور بر روی آب ساخت!/ عکس

این خودرو بر روی پلت فرم e۴ قرار دارد و مجهز به سیستم کنترل بدنه هیدرولیک Disus-P است که به وسیله نقلیه اجازه می دهد تا ۱۵۰ میلی متر بالا و پایین برود.

منبع: carnewschina

227227

تیم تحریریه بین المللی

تحلیلگر اخبار خارجی با تمرکز بر رویدادهای امور خاورمیانه. با توانایی درک عمیق از تاریخ و جغرافیا، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره تحولات سیاسی، اقتصادی و امنیتی در منطقه خاورمیانه ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی و استراتژیک، به شما دیدی کامل از رویدادهای خاورمیانه می‌دهم.