ورزشی

ژوزه مورینیو با دستمزدی نجومی در الهلال عربستان

به گزارش خبرگزاری سرخط نیوز، مورینیو یکی از مربیان بزرگی بود که در تابستان گمانه‌زنی‌های درباره حضورش در لیگ حرفه‌ای عربستان وجود داشت، اما او تصمیم گرفت که به قراردادش با رم پایبند بماند و این تیم را ترک نکند.

مورینیو در فصل جاری نتایج ناامید کننده‌ای با رم به دست آورده است و این باعث شده تا طبق اعلام رسانه‌های ایتالیایی احتمال تمدید قرارداد او بسیار کم باشد و آخرین فصل حضورش در جالوروسی را تجربه کند.

نیکولو شیرا، خبرنگار سرشناس ایتالیایی اعلام کرد که باشگاه الهلال پیشنهاد دستمزد ۵۰ میلیون یورویی را به مورینیو داده است و این سرمربی پرتغالی از سال ۲۰۲۴ هدایت الهلال را برعهده خواهد گرفت.

در صورتی که این اتفاق رخ دهد مورینیو به گران‌ترین سرمربی تاریخ فوتبال جهان تبدیل خواهد شد.

این سرمربی پرتغالی چندی پیش از تغییر و تحول در فوتبال عربستان استقبال کرد و آن را ستود. او به هواداران خود در عربستان قول داد که به‌زودی راهی این کشور خواهد شد و به نظر می‌سد که بحث حضورش در الهلال که پرطرفدارترین تیم عربستان است، کاملا جدی است.

۲۵۱۲۵۱

گروه تحریریه مطالب ورزشی

با استفاده از روحیه‌ی خوش‌سبک و پویا، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مطالبی جذاب و خواندنی در مورد رویدادها و تمام جنبه‌های هیجان‌انگیز ورزش می‌پردازم. همراه با من باشید و دنیای ورزش را با انرژی و اشتیاق بشناسید.