حوادث

کلاهبرداری میلیاردی در پوشش فروش مسکن آنلاین

فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران از دستگیری فردی که در پوشش فروش مسکن آنلاین اقدام به کلاهبرداری از ۴۰ نفر کرده بود، خبر داد.

به گزارش سرخط نیوز، سردار کیومرث عزیزی در این‌باره گفت: به دنبال طرح شکایت تعدادی از شهروندان مبنی بر اینکه فردی در پوشش فروش مسکن آنلاین با اسناد جعلی از آنان کلاهبرداری کرده است، رسیدگی به موضوع در دستورکار تیمی ویژه از کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان پردیس قرار گرفت که پس از انجام تحقیقات و بررسی‌ها از سوی آن مشخص شد متهم با جعل برگه‌های قرارداد مسکن آنلاین و سوءاستفاده از اعتماد برخی از افراد با ظاهری فریبنده، بیش از ۴۰۰ میلیاردریال از ۴۰ نفر از شهروندان کلاهبرداری کرده است.

وی با بیان اینکه در تحقیقات تکمیلی ماموران مشخص شد که این فرد به شمال کشور متواری شده است، ادامه داد: کارآگاهان پس از کسب این اطلاعات اقدام به هماهنگی با مقام قضائی کرده و در عملیاتی متهم موردنظر را که به یکی از شهرهای شمالی کشور گریخته بود دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند.

عزیزی با اشاره به انجام بازجویی از متهم دستگیر شده، گفت:‌ این فرد در جریان بازجویی‌های انجام شده به جرم خود اعتراف کرد و پس از تشکیل پرونده برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد.  

انتهای پیام