یدک کش و مکانیک سیار مجاز کدام است؟

هنگامی که در جاده اتومبیل تان متوقف شده، بر اساس اینکه زوردتر مشکل خودروتان حل شود، به هر و یا یدک کشی اعتماد نکنید. برای اینکه برخی از امداد خودروها غیز مجاز بوده و مجوز امدادرسانی از اتحادیه ندارند و تعمیرات و جا به جایی خودرو را اصولی انجام نمی دهند و باعث ایجاد مشکلات بیشتر برای خودروتان خواهند شد.

روزانه شکایت های زیادی مبنی بر مشکلاتی که امداد خودروهای جاده ای غیرمجاز برای راننده ها به وجود آورده اند، در اتحادیه امداد خودرو وجود دارد. این افراد سودجو زیر نظر هیچ مرکزی کار نمی کنند بنابراین در صورت شکایت نمی توان آن را پیگیری نمایید. همچنین خودروبر ها برای گرفتن هزینه های زیاد با تعمیرکاران توانی کرده و ماشین را خراب می کنند. در ادامۀ گزارش با ما همراه باشید تا به جواب این سوال که چرا باید از یدک کش یا مکانیک سیار با مجوز استفاده کنیم؟ برسیم و راههای شناخت یدک کش و مکانیک سیار مجاز را بشناسیم.

یدک کش و مکانیک سیار مجاز کدام است؟

تشخیص امداد خودرو مجاز یکی از اصلی ترین کارهایی است که می تواند برای حل مشکل خودروی شما کمک کند. اما از کجا متوجه بشویم که و یا هر امداد خودرویی در تهران، یک امداد خودرو مجاز است؟ چرا که هر امداد خودرو مجاز نشانه هایی برای اثبات این موضوع دارد.

هر امدادگر مجاز در زمان حضور در محل باید دارای لوازم مخصوصی باشد تا بتوان او را تشخیص داد:

لباس کار با نام و آرم شرکت و مناسب با فصول سال با سردوشی تخصصی، جلیقه مجهز به نوار شبرنگ و روز رنگ مطابق با استاندارد (EN471)، کارت شناسایی امدادگری، خودرویی با کد شناسایی، کفش و دستکش ایمنی و عینک محافظ دارا باشد.

زمانی که فردی خود را با عنوان نماینده امداد خودرو و یا مکانیک سیار معرفی می‌کند، دقت کنید که حتما دارای کارت امداد گری باشد. در صورتی که خودرو شما به منظور رفع عیب توسط یدک کش امداد خودرو به تعمیرگاه منتقل شد و نیاز بود تا خودرو در تعمیرگاه بماند، باید حتما از تعمیرکار برگه پذیرش را دریافت نمایید.

یکی دیگر از نکات مهم استفاده از امداد خودرو مشهد آن است که تمامی خدمات امداد خودرویی که در صورت مراجعه به تعمیرگاه طرف قرار داد با امداد خودرو بر روی خودروی شما انجام می‌شود، باید توسط شخص تعمیرکار و در پشت فاکتور شما ضمانت گردد.

 

امدادگر پس از رسیدن به محل توقف خودروی شما باید ابتدا اطلاعات و مشخصات فردی شما را دریافت کرده و سپس با مطابقت دادن آن با کارت شناسائی معتبر همچون اصل گواهینامه و کارت ملی و روئیت کارت شناسائی خودرو به مطابقت آن با نوع خودرو و پلاک خودرو بپردازد.

ویژگی های مهم امداد خودرو مجاز تهران

از ویژگی های دیگری که امداد خودرو تهران دارای آنها می باشد، می توان به موارد زیر اشاره نمود:

قبل از اعتماد به هر امداد خودرو، بهتراست در ابتدا با ویژگی ها و خدمات آن مرکز آشنا شوید. ویژگی هایی که باعث می شود امداد خودرو تهران نسبت به دیگر شرکت های امداد رسانی برتری داشته باشد.

بهترین امداد خودرو غرب تهران

بهترین خدمات امدادی را در محل از امداد خودرو تهران با قیمت عالی و کارت گارانتی معتبر یک ‌ماهه دریافت کنید. اگر به دنبال یک امداد خودروی مطمئن، شناخته‌شده و همه‌ چیز تمام برای مواقع ضروری و خاص که خودرو به مشکل می‌خورد می‌گردید، کافیست تا با ما تماس بگیرید.

ما با تیم‌های مختلف امدادی انواع مشکلات خودروهای شما را از جمله پنچری لاستیک‌ها، خرابی گیربکس، جوش آوردن ماشین، تمام شدن باتری و… را با قیمت عالی و در زمانی کوتاه رفع می‌کنیم. بدون نگرانی خودروی خود را به دستان بهترین کارشناسان خودرو و مکانیک ها بسپارید.

امداد خودرو تهران بهترین امداد خودرو در منطقه است و با آماده‌سازی پیش‌زمینه های مورد نیاز، خدمات جامع و کاربردی را برای شما در نظر می گیرد. تا به این ترتیب تمامی نیازهای شما را در هر جایی که هستید، به سرعت رفع شود.

اقدامات یدک کش و خودروبر مجاز

در ابتدا راننده یدک‌ کش مجاز باید بررسی کند که آیا با این روش خودرو قابلیت حرکت دارد یا خیر؟ اگر خودرو حرکت داده شود آسیبی به قسمت ‌های دیگر وارد می شود یا خیر؟

برخی نقص‌ها و مشکلات خودرو، که مربوط به سیستم انتقال قدرت و یا می باشند، باعث می‌شود که خودرو به هر روشی قابل‌ حمل نباشد. بنابراین روش‌های دیگری باید مدنظر قرار داد.

در مرحله بعد خودرو یدک‌ کش باید از لحاظ سلامت تضمین‌ شده باشد. خودرویی که خود دارای عیب و نقص باشد، نمی‌تواند خودروی دیگری را حمل کند. ‌این سلامت باید بیشتر در قسمت ترمزها و سیستم فرمان حائز اهمیت قرار گیرد. مورد بعد این‌که ماشین یدک‌کش حتماً برای خودروی خود لاستیک زاپاس به‌ همراه داشته باشد.

یکی از ساده ترین و راحت‌ترین کارهایی که می‌توانید انجام دهید، خرید کارت امداد خودرو آزمون از شرکت‌های معتبر است. تا اطمینان داشته باشید و خیالتان راحت باشد که در صورتی که در جایی ماشینتان خراب شد، حتما نیروهای امداد خودرو برای کمک به شما اقدام نمایند. دقت کنید که با بررسی موارد بالا امداد خودرویی معتبر را انتخاب نمایید تا از خدمات مفیدی در راستای یدک کش و مکانیک سیار برخوردار شوید.

پس‌از طی کردن این مراحل خودرو باید در قسمت جرثقیل یدک‌کش قرار بگیرد. فرد یدک‌کش باید خودرو را به میزانی بالا بیاورد که دید کامل داشته باشد. هنگام بالا بردن خودرو به باد لاستیک‌ های ماشین معیوب باید توجه کرد، زیرا فشار بیشتری نسبت‌ به حالت عادی بر روی آن‌ها قرار می‌گیرد و چنانچه باد آن کم و یا سالم نباشد ممکن است در حرکت دچار مشکل شود.

نکته بعدی که باید به آن توجه کرد این است که خودروی یدک‌کش حتماً دارای بیمه شخص ثالث باشد. در صورت داشتن این نوع بیمه اگر به خودروی معیوب خسارت بیشتری در حین یدک کشی وارد شود بیمه هزینه آن را جبران می کند.

اگر شرکت امداد رسانی معتبر و دارای مجوز باشد قطعاً موارد فوق را رعایت می‌کند. به دلیل این‌که بر روی این مجموعه از طرف اتحادیه نظارت انجام می‌شود و مجموعه ملزم به رعایت نکات یدک‌کشی می‌باشد.

مکانیک سیار مجاز در تهران

خرابی و در راه ماندن اتومبیل ها، می تواند موجب بند آمدن راه و نارضایتی شهروندان شود. بنابراین در این میان نیاز مبرم و اساسی به امداد خودرو وجود دارد تا بخشی از شلوغی و ترافیک شهری جاده ای از بین رود.

اما خدماتی که امداد خودرو تهران در خصوص مکانیک سیار برای رانندگان انجام می دهد از این قبیل می باشد:

نزدیکترین مکانیک سیار را برای تعمیر خودرو تصادفی و یا خراب شده اعزام می شود. تمام تعمیرات سیار خودرو در سراسر تهران انجام می گیرد. معرفی تعمیرگاه متخصص و همچنین تعمیرگاه سیار در محل. تعمیر خودرو در منزل به همراه مکانیک سیار صورت می گیرد.

همچنین تعمیرات ECU و زدن کد سویچ خودرو، تعویض تسمه هیدرولیک به کمک مکانیکی در محل، رفع عیوب سیستم سوخت رسانی، برق رسانی، خنک کننده. تعویض و تعمیر سیم کلاج گاز خودرو، برقکار ماشین سیار و سیم کشی خودرو، رفع مشکل شمع های ماشین با مکانیک خودرو سیار، تعمیرکار سیار ماشین های ایرانی و چینی و خارجی، تعویض لاستیک زاپاس و آپاراتی، تعمیرکار خودرو برای تعویض تسمه تایم در محل ، امداد سیار جهت تعویض پمپ بنزین و تسمه کولر، سرویس و تعمیر سیار خودرو حتی در ایام تعطیل، رفع عیوب پنهان ماشین با دیاگ سیار خودرو، تعویض یا تعمیر استارت در محل، ایمن سازی خودرو و بازکردن درمتأسفانه، در اتحادیه امداد خودرو، شکایات زیادی درباره مشکلاتی که از امدادگران خودروهای غیر مجاز برای رانندگان ایجاد کرده اند، وجود دارد. این امدادگران غیرمجاز، روش های مختلفی مانند توانی با مکانیک، خراب کردن ماشین و … را برای دریافت هزینه های زیادی استفاده می کنند.در این مقاله روش شناختن  مجاز که زیر نظر اتحادیه، ای نماد و اتحادیه کسب کار مجازی هستید و خدماتی که ارائه می دهند را برسی می کنیم.

تمام رانندگان لحظات سختی را تجربه کرده اند. این لحظات مثل جوش آوردن خودروگیر کردن در برف و یخ، گیر افتادن در گل و گودال، پنچر شدن در جاده و شهر، خرابی خودرو، تمام شدن سوخت، تصادف و … است. این موارد می تواند نیاز به خدمات امداد خودرو را به خوبی آشکار کند.

چطور امداد خودرو مجاز را پیدا کنیم؟

استفاده از خودرو بر های غیر مجاز مشکلات خاص خودش را دارد. در بسیاری از موارد خودرو بر های غیر مجاز نه تنها مشکلی را از شما حل نخواهند کرد، بلکه به مشکلات شما اضافه می کنند. پرداخت هزینه و پول اضافی هم که سر جای خود قرار دارد.

دوستی تعریف می کرد که خودروی او در شب خراب شده و درخواست کمک کرده است؛ اما فردی که حاضر شده علی رغم تلاش بسیار، نتوانسته بود خودرو را تعمیر کند؛ همچنین پول زیادی گرفته بود و با انتقال خودرو به تعمیرگاه با خودرو بر مشکل را بیشتر هم کرده بود. یادتان باشد کلیه خودروهای آقای امداد دارای آرم مخصوص هستند، درست مانند لباس فرم کارکنان و راننده های آنها. اگر آرم روی لباس تعمیرکار نصب نشده باشد و یا دارای لباس فرم نباشد، احتمال اینکه آن شخص تعمیرکار نباشد و از طرف شرکت مراجعه نکرده باشد، بسیار زیاد است. کارت شناسایی امدادگر دارای کد کیو آر مخصوص است.

همانطور که اشاره کردید، گفتن فقط “امداد خودروی مجاز” ممکن است کافی نباشد و شما باید از نشانه هایی که برای شناسایی یک امداد خودرو مجاز وجود دارد، استفاده کنید. برای تشخیص یک امداد خودرو مجاز در تهران، شما می توانید به موارد زیر توجه کنید:

تحقق مجوز فعالیت: همچنن می توانید از جستجو در گوگل شرکت های که خدمات امداد خودرو ارائه می دهند را پیدا کنید این شرکت ها حتما باید اینماد و مجوز کسب کار مجازی و مجوز از اتحاده امداد خودرو را در سایت خود داشته باشند.

امکان ارائه خدمات: یک امداد خودرو مجاز باید توانایی ارائه خدمات متناسب با نوع خودرو و مشکلات فنی آن را داشته باشد. بنابراین، شما می توانید با توجه به نوع خودرو و مشکل فنی آن، با امداد خودرو مجاز تماس گرفته و از توانایی ارائه خدمات آنها مطمئن شوید.

نماد اعتماد الکترونیکی، دارا بودن مجوز اتحادیه و داشتن تاییدیه عضویت در انجمن کسب و کارهای مجازی، از دیگر مشخصه هایی است که تشخیص اصالت همکاران ما را راحت نموده است.


امکان پرداخت هزینه ها:
امداد خودرو مجاز باید امکان پرداخت هزینه های به صورت آنلاین و نقدی با فاکتور رسمی خدمات ارائه شده را داشته باشد.


نظرات و بازخوردها:
 نظرات و بازخوردهایی که دیگران در مورد این امداد خودرویی داده اند نیز می تواند به شما در تشخیص یک امداد خودرو مجاز کمک کند. برای این منظور، شما می توانید به سایت های معتبری که نظرات و بازخوردهای کاربران را درباره خدمات


آرم امداد خودرو:
 خودروی امداد خودرو مجاز نیز باید دارای نشانه های شناسایی مشخصی باشد. این نشانه ها ممکن است شامل نام و آرم شرکت روی خودرو، رنگ و شماره پلاک و نشانه های خاص دیگر باشد.

هر کدام از این عناوین را که بررسی کنید می تواند شما را به نماینده های مجاز امداد خودرو راهنمایی کند.

 

انتقال خودرو های سبک و سنگین با خودروبر و یدک کش

نگران نباشید فرقی نمی کند کجا به مشکل برخورده اید.  و یدک کش های سیار آقای امداد در جاهای مختلف شهر مستقر هستند و با یک تماس در محل مربوطه حاضر خواهند شد. همکاران ما خودروی شما را به هر نقطه یا تعمیرگاه یا مراکز بیمه ای که بخواهید، انتقال می دهند. نوع خودرو شما هم برای انتقال برای ما اهمیتی ندارد. ما کارمان را بلدیم. انتقال انواع خودروهای سبک و سنگین به مراکز مورد نیاز کار تخصصی ماست. مطمئن باشید بیش از 400 ماشین بر، یدک کش، کفی، دکل و… از پس خودروی شما برمی آیند.

می توانید از خدمات تعمیر در محل آقای امداد استفاده کنید. در بسیاری از مواقع خودرو دچار ایراد جزئی شده که در کمترین زمان حل می شود. ممکن است حتی خودتان هم احساس کرده باشید که مشکل خودرو حاد نیست ولی در هر صورت کاری از دستتان بر نمی آید. نگران نباشید. همکاران ما در چنین مواقعی با تعهد تمام و سریع ترین زمان مشکل را حل می کنند. این همکاران به لباس فرم مخصوص و کارت شناسایی مجهز هستند و می توانید به راحتی آن ها را شناسایی کنید.

همچنین همه آنها به همراه تجهیزات و ابزار کامل فعالیت خود را انجام می دهند. شما نگران کار و تخصص آنها نباشید. همکاران آقای امداد کار خود را بلدند و در این زمینه آموزش های لازم را دیده و دارای مدرک معتبر هستند. رایج ترین خدماتی که توسط همکاران ما برای تعمیر در محل و مکانیک سیار انجام می گیرد.

خدمات بسیار دیگری همچون عوض کردن لاستیک، تعویض ماهک دنده، تعویض و تعمیر سیم کلاچ و گاز و… توسط مکانیک سیار آقای امداد در محل قابل انجام هستند و نیازی به خودرو بر نخواهند داشت. در صورت درخواست مکانیک سیار آقای امداد می تواند در مواقع ضروری به کمک شما می آید.

سرویس در محل

سرویس خودرو سیار آقای امداد شامل ، فیلترها، لنت، شمع، تسمه تایم و هرزگردها از طرف ناوگان متخصص امداد خودرو آقای امداد ارائه می شود. به موقع انجام دادن سرویس ادواری، مزایای بسیاری دارد. به عنوان مثال، می تواند باعث افزایش طول عمر خودرو، کاهش خرابی قطعات و حفظ گارانتی خودرو شود. در حقیقت، با ارائه خدمات سرویس ادواری به موقع، تمامی خدمات گارانتی نیز حفظ می شود.

ارائه خدمات با کیفیت

نباید خودرویی که توسط مکانیک سیار تعمیر شده است، در مدت کوتاهی مجددا دچار همان ایراد گردد. اینجاست که تخصص همکاران آقای امداد به کمک شما می آید. حتی در مواقع ضروری، انتقال خودرو با خودرو بر باید با بهترین شرایط انجام شود و به محل مربوطه انتقال یابد. بکسل کردن خودرو شرایط ایمنی خاص خودش را دارد که همکاران آقای امداد به خوبی با آن ها آشنا هستند.

رعایت اصول و خدمات با کیفیت باعث شده تا اعتماد به ما و همکاران ما روز به روز بیشتر شود. در واقع ضمانت کار ما، همین کیفیت بالای کار توسط همکاران است.

خودرو بر های ما در کمترین زمان برای خدمت رسانی حاضر می شوند.

چرا باید به آقای امداد اعتماد کنیم؟

ما سابقه طولانی در زمینه امداد رسانی دارند. شما می توانید در قسمت نظردهی سایت میزان رضایت مشتری را مشاهده کنید.

امداد خودرو تهران آقای امداد دارای مجوز رسمی از اتحادیه ، اینماد و کسب کارهای مجازی است و تیم حرفه ای برای خدمات رسانی آماده کرده است. در واقع این مجوز رسمی می تواند حس اعتماد را در مشتریان فراهم آورد. همچنین قیمت های تعیین شده از سوی آقای امداد از سوی اتحادیه بوده و کاملاً قانونی است.

امدادرسانی سریع

به خاطر تحت پوشش قرار دادن تمامی مناطق امدادگر توسط GPSدر تمامی بخش ها حضور دارند. پس هر زمانی از شبانه روز خودروی شما نیاز به تعمیرات داشت، اصلا نگران معطلی یا اتلاف وقت نباشید و از امدادرسانی تمام وقت این شرکت بهره ببرید. صرفه جویی در وقت بسیار حائز اهمیت است

ارائه خدمات باکیفیت

یکی دیگر از خصوصیات و ویژگی های مثبت شرکت امداد خودرو آقای امداد، ارائه خدمات با بهترین سطح کیفیت است. استفاده از اقلام مصرفی مرغوب، تجهیزات کاربردی و غیره، باعث شده است تا متقاضیان از خدماتی که پنین شرکتی ارائه می دهد به شدت رضایت داشته باشند.

جالب است بدانید که این مجموعه امدادگران بسیار ماهر، زبده و کارکشته ای را برای انجام خدمات تعمیر، کفی، یدک کش، دکل، پنچرگیری، تعمیر سیستم برق خودرو و غیره استخدام کرده است. پس می توان یکی از مزایای استفاده از خدمات امداد خودرو تهران را بهره مندی از خدمات باکیفیت معرفی کرد.

امدادرسانی ۲۴ ساعته

شرکت های بسیار کمی آماده ارائه خدمات امداد خودرو در سطح شهر تهران به صورت ۲۴ ساعته هستند. اما امداد خودرو آقای امداد در طول ۷ روز هفته و به صورت ۲۴ ساعته، مشغول به خدمت رسانی به متقاضیان در مناطق مختلف تهران است.

ب اتومبیل انجام می پذیرد.

کلام آخر

 

خروج از نسخه موبایل