آثار نیک تأسیس بنیان رفیع علمی انتهایی ندارد 

زارع:

آثار نیک تأسیس بنیان رفیع علمی انتهایی ندارد 

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان عنوان کرد: آثار «ماتاخر» فرد می‌تواند تا سال‌ها، بلکه قرن‌ها بعد از خود و حتی تا قیامت ادامه داشته باشد و انتهایی نداشته باشد که تأسیس بنیان‌های علمی در این زمره است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری آنا، پیکر استاد بسیجی و رزمنده دفاع مقدس و رئیس اسبق دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان بر روی دستان دانشگاهیان این واحد بدرقه شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان در مراسم وداع با پیکر استاد بسیجی، ایثارگر هشت سال دفاع مقدس و رئیس اسبق دانشگاه آزاد اسلامی لارستان که با حضور استادان، کارکنان، دانشجویان و خانواده وی برگزار شد، گفت: تأسیس بنیان بزرگ علم و دانش در یکی از دورترین مناطق کشور به مرکز و توسعه علم و آموزش در آن منطقه شایسته تقدیر فراوان است.

مهدی زارع با اشاره به اینکه اعمال انسان براساس آیات و روایات به دو دسته «ما تقدم و ما تأخر» تقسیم می‌شود، ادامه داد: اعمال «ماتقدم» با مرگ انسان بسته خواهد شد؛ اما آثار «ماتاخر» فرد می‌تواند تا سال‌ها و بلکه قرن‌ها بعد از خود و حتی تا قیامت ادامه داشته باشد و انتهایی نداشته باشد که تأسیس بنیان‌های علمی در این زمره است.

آثار نیک تأسیس بنیان رفیع علمی انتهایی ندارد 

وی متذکر شد: همکاری در تأسیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان و تلاش به‌منظور به ثمر رسیدن و بالندگی این مجموعه علمی، مرهون تلاش‌های ۲۵ ساله این مرد خستگی‌ناپذیر است که عمر خود را وقف خدمت به اعتلای علم و فرهنگ منطقه لارستان بزرگ کرد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان با بیان اینکه دانشگاهیان این دانشگاه قدرشناس انسان‌های خدوم هستند، توضیح داد: با مرگ این انسان بزرگ، آثار اعمال خیر وی بسته نخواهد شد و تا زمانی که دانشجویی یا استادی در این واحد دانشگاهی به تحصیل و تدریس علم و دانش مشغول است و فارغ‌التحصیلان این مجموعه علمی در پست‌های مختلف در کشور، منشأ آثار و خدمات هستند، ثواب آن به این انسان فرهیخته خواهد رسید.

زارع با اشاره به خدمات گسترده زاهدی در ده‌ها سال سابقه خدمت در دانشگاه آزاد اسلامی لارستان گفت: همکاران قدرشناس این واحد دانشگاهی با حضور در این مراسم نشان دادند که هیچ‌گاه خوبی‌ها را فراموش نکرده و خادمان علم و همکاران صدیق خود را از یاد نخواهند برد.

به گزارش آنا؛ استاد زاهدی بسیجی و ایثارگر هشت سال دفاع مقدس که سابقه ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان را برعهده داشت روز گذشته بر اثر نارسایی کبدی در بیمارستان پیوند اعضاء شیراز فوت کرد و پیکر وی از سردرب دانشگاه تا قبور مطهر شهدای گمنام آرمیده در این واحد دانشگاهی بر روی دستان همکاران دانشگاه آزاد اسلامی لارستان تشییع و بدرقه شد.