استان ها

ارائه آموزش‌های فنی و حرفه‌ای و تسهیلات کم‌بهره اشتغال به سربازان نظام وظیفه

سرخط نیوز/خوزستان استاندار خوزستان با اشاره به ارائه آموزش‌های فنی و حرفه‌‎ای در دوران خدمت سربازی گفت: در زمینه تبصره ۱۸ که با موضوع وام اشتغال کم بهره است امروز تصمیم گرفته شد سهم خوبی از تبصره ۱۸ که ۲۰ درصد از سهم کل وام‌های اعطا شده در سطح استان است به این امر اختصاص داده شود که جوانان بتوانند پس از گذراندن دوره خدمت با استفاده از این تسهیلات به اشتغال و کسب درآمد برسند.

علی اکبر حسینی محراب در پایان نشست مهارت‌آموزی نیروهای مسلح که امروز، ۲۹ فروردین ماه برگزار شد، اظهار کرد: جوانان و فرزندان عزیز ما در دوران خدمت مقدس سربازی بهترین فرصت را برای آموزش دیدن مهارت‌های اشتغالزایی در اختیار دارند. خوشبختانه ستاد کل نیروهای مسلح تصمیم خوبی را با توجه به دستور مقام معظم رهبری در راستای اشتغال آفرینی و کار تخصصی و حرفه‌ای سربازان شروع کردند.

وی افزود: در استان ما هم در سال‌های گذشته کارهای خوبی در نیروهای مسلح استان انجام و در رشته‌های مختلف آموزش تخصصی و فنی و حرفه‌ای به سربازان ارائه شده است.

حسینی محراب بیان کرد: در زمینه تبصره ۱۸ که با موضوع وام اشتغال کم بهره است امروز تصمیم گرفته شد سهم خوبی از تبصره ۱۸ که ۲۰ درصد از سهم کل وام‌های اعطا شده در سطح استان است به این امر اختصاص داده شود تا جوانان بتوانند پس از گذراندن دوره خدمت با استفاده از این تسهیلات به اشتغال و کسب درآمد برسند.

انتهای پیام