حوادث

استقبال آتش‌نشانی تهران از ایده‌ها و اختراعات در حوزه ایمنی

معاون طرح و برنامه‌ریزی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران گفت از ایده‌ها و اختراعات در حوزه ایمنی در این سازمان استقبال می‌کنیم تا با تولید دانش به هوشمندسازی آتش‌نشانی کمک کنیم.

به گزارش سرخط نیوز، میثم مجیدی در سومین رویداد استارت آپی محصولات ایمنی و آتش نشانی که عصر امروز در سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران برگزار شد، گفت: همانطور که در هر سازمان، سرمایه انسانی بسیار مهم است؛ در ادامه این روند تولید دانش نیز اهمیت دارد. با توجه به حوزه کاری ما، توانمندی‌هایی داخلی بسیاری وجود دارد.

وی ادامه داد:‌ در سال ۱۴۰۱ با دستور مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی، شورای عالی پژوهش سازمان شکل گرفت و جلساتی در طول سال با هدف دریافت ایده‌ها و مقالات و اختراعات در حوزه ایمنی و آتش‌نشانی انجام شد. در این شورا، همه ایده‌ها دریافت و بررسی شد. بسیاری از این داده‌ها و ایده‌ها به نحوی بودند که از ظرفیت داخلی سازمان و سایر نخبگان می‌توان برای رفع مشکلات و هوشمندسازی استفاده کرد.

مجیدی گفت: در حوزه تخصصی ما یعنی ایمنی و آتش نشانی و پیشگیری، باید یک مرجعی برای محصولات و ایده‌ها باشد تا بتوان این علم را در سراسر کشور بومی‌سازی کرد. خوشبختانه  ظرفیت علمی بسیار خوبی در سازمان آتش‌نشانی وجود دارد و در این شورا می‌توان این ها را سازماندهی کرد.

معاون طرح و برنامه‌ریزی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران ادامه داد: این رویداد استارت آپی برگزار شد تا ما ظرفیت های داخلی خود را بشناسیم، آن ها را پرورش دهیم و از آنها حمایت کنیم. همچنین منابع اعتباری نیز تخصیص می یابد.

انتهای پیام

بخش مطالب حوادث

نویسنده حوادث با توانایی ارائه نظرات و تحلیل‌های منحصر به فرد هستم. تمرکزم بر رویدادهای مهم و جالب است که خوانندگان را درگیر می‌کند.