استقلال و پرسپولیس نه؛ پدیده لیگ می خواهد لژیونر شود!

به گزارش خبرگزاری سرخط نیوز؛ ج واد آقایی پور یکی از بهترین بازیکنان لیگ بیست و سوم بود. مهاجمی که 9 گل برای استقلال خوزستان به ثمر رساند و یکی از دلایل بقای این تیم در لیگ برتر بود. آقایی پور که سابقه بازی برای سپیدرود و شهرداری آستارا را در کارنامه دارد، دومین فصل بازی برای استقلال خوزستان را سپری کرد و به معنای واقعی یک ستاره برای این تیم بود. این مهاجم 24 ساله نیم فصل هم مورد توجه تیم های مطرح لیگ قرار داشت اما در استقلال خوزستان ماند تا به این تیم در مسیر بقا کمک کند.

به گزارش ایرنا، حالا و بلافاصله بعد از پایان لیگ، نام جواد آقایی پور حول و حوش چند تیم مطرح شنیده شده. او که به تازگی توسط امیر قلعه نویی به تیم ملی دعوت شده و مقابل هنگ کنگ هم بازی کرده، در رسانه ها یک روز به استقلال می رود و یک روز پرسپولیس. این در حالی است که آقایی پور در اردوی تیم ملی حضور دارد و تلاش می کند تا در تفکرات امیر قلعه نویی جای بگیرد.

نیم فصل و وقتی آقایی پور در استقلال خوزستان ماند، مدیران باشگاه قرارداد او را تصحیح کردند و مبلغ آن را بالاتر بردند. حتی به آقایی پور قول دادند تا در صورت بقا، او را کمک کنند تا رضایتنامه بگیرد و به تیم جدید برود. گفته می شود رقم فسخ او برای تیم های داخلی 10 میلیارد تومان و برای انتقال به باشگاه های خارجی 100 هزار دلار است.

آقایی پورهم به نزدیکان خود گفته علاقه مند است شانس خود را در یک لیگ اروپایی امتحان کند. گویا این مهاجم به چند تیم پرتغالی و روسی پیشنهاد شده و ایجنت او هم در حال پیگیری شرایط است تا آقایی پور به باشگاهی اروپایی منتقل شود. در غیر اینصورت او را در لیگ برتر و احتمالاً یکی از سه تیم سپاهان، استقلال و پرسپولیس خواهیم دید.

258 258