استان ها

افزایش ۳ درصدی ورود مسافران از طریق فرودگاه مشهد در نوروز ۱۴۰۳

سرخط نیوز/خراسان رضوی مدیرکل فرودگاه‌های خراسان‌ رضوی از افزایش ۳‌ درصدی ورود مسافران فرودگاه مشهد نسبت به مدت مشابه در سال گذشته خبر داد.

محمود امانی‌بنی در گفت‌وگو با سرخط نیوز اظهار کرد: فرودگاه مشهد برای میزبانی از زائران در پیک سوم سفرهای نوروزی با توجه به اینکه این شهر از مقاصد اصلی سفرهای زیارتی است، آمادگی کامل دارد.

وی به فضاآرایی فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی‌نژاد مشهد که متناسب با ایام نوروز و ماه مبارک رمضان طراحی شده است اشاره و خاطرنشان‌ کرد: در نوروز ۱۴۰۳، کاملاً متفاوت و با حال و هوای شاد به استقبال مسافران و زائران رضوی رفتیم که سبب جلب رضایت یکایک مسافران داخلی و خارجی شد.

امانی بنی ادامه داد: برپایی ۵ سفره و المان نوروزی در ترمینال‌های داخلی و خارجی فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی‌نژاد و اجرای برنامه‌های فرهنگی و هنری از جمله اقدامات به‌منظور استقبال متفاوت از گردشگران و زائران‌ رضوی در فرودگاه مشهد بود.

وی با بیان اینکه از ۲۸ اسفندماه برنامه‌های فرهنگی و هنری متناسب با این ایام از جمله اجرای گروه سرود، عروسک‌گردانی، معما و بازی با کودکان، اجرای موسیقی اصیل خراسانی و… در فرودگاه مشهد اجرا شده است، تصریح کرد: همچنین اجرای برنامه‌های فرهنگی متناسب با ایام شب‌های قدر نیز در فرودگاه مشهد اجرا خواهد شد.

انتهای پیام