این خودروسازی با کاهش قیمت روسفید شد

گروه خودروسازی لوسید گزارش داد که تحویل سه ماهه دوم بالاتر از انتظارات بازار است زیرا کاهش قیمت‌ها به افزایش تقاضا برای سدان‌های برقی لوکس کمک کرده است.

به گزارش سرخط نیوز، تقاضا برای وسایل نقلیه الکتریکی در سال گذشته با سرعت کمتر از حد انتظار رشد کرده است که تحت فشار هزینه‌های وام‌گیری، عدم قطعیت‌های اقتصادی و ترجیح مصرف‌کنندگان برای جایگزین‌های هیبریدی قرار گرفته است.

تسلا، رهبر بازار خودروهای برقی، با کاهش قیمت‌ها و ارائه مشوق‌هایی مانند گزینه‌های تامین مالی ارزان‌تر به مصرف‌کنندگان پاسخ داده‌اند.

لوسید، قیمت سدان‌های ایر پرچمدار خود را در ماه فوریه تا ۱۰ درصد کاهش داد. این شرکت در نیمه اول سال جاری ۳۸۳۸ دستگاه خودرو تولید کرد و باید تا پایان سال بیش از ۵۱۶۲ خودرو تولید کند تا پیش بینی تولید سالانه ۹۰۰۰ دستگاه را برآورده کند. این خودروساز در سال گذشته ۸۴۲۸ دستگاه خودرو تولید کرده بود. لوسید به دلیل تاثیرات فصلی مطابق با صنعت خودروسازی، خودروهای بیشتری را در نیمه دوم سال تولید و تحویل خواهد داد.

بر اساس نظرسنجی، این شرکت در سه ماهه منتهی به ۳۰ ژوئن، ۲۳۹۴ دستگاه خودرو تحویل داد که بالاتر از برآورد ۱۹۴۰ دستگاهی بود.

طبق گزارش رویترز، شاسی بلند Gravity با قیمتی در حدود ۸۰ هزار دلار، قرار است اواخر سال جاری تولید شود که رقیب مدل X تسلا باشد. سدان لوسید ایر با مدل S محبوب سازنده خودروهای الکتریکی  به رهبری ایلان ماسک رقابت می‌کند.

انتهای پیام