بهترین بازیکن آسیا در آستانه حضور در لیگ ایران!

آستانه

به گزارش خبرگزاری سرخط نیوز؛ ماجراجویی ستاره فوتسال ایران در جزیره مایورکا رو به پایان است و پالما، فاتح دو دوره اخیر لیگ قهرمانان اروپا جدایی مرد سال آسیا درک کرده و پس از پایان لیگا ناسیونال ( لالیگا ) اولادقباد با هم‌تیمی هایش خداحافظی خواهد کرد. ملی‌پوش کوهدشتی که به 30 سالگی نزدیک می‌شود در طی دو فصل حضور در مایورکا پالما به جایزه‌های بزرگی دست یافته است و دو قهرمانی در اروپا و یک قهرمانی در جام باشگاه‌های جهان را به حرفه درخشانش اضافه کرده است. او در فصل 2022 با انتقالی چشمگیر راهی اسپانیا شد و در حالی که یک سال دیگر با پالمایی‌ها قرارداد دارد تصمیم به جدایی گرفته است تا چشم انداز دوران بازیگری‌اش باری دیگر در لیگ باشگاهی ایران فریفته شود.

به گزارش ورزش سه، اولادقباد از باشگاه نخبه اسپانیایی اینترموویستار پیشنهاد دریافت کرده ولی آنچه این مذاکره را به طور قاطع رد می‌کند، مشکلات خانوادگی فوتسالیست ایرانی بوده که او را آزار می‌دهد. همچنین مجوز خروج از کشور که باعث می‌شود هر سه ماه یک بار برای تمدید آن به ایران سفر کند و این مسئله برای تیم‌های خارجی و خود بازیکن دشوار است.

طبق گزارش ها، باشگاه گهر زمین سیرجان پس از جذب غیررسمی سالار آقاپور دیگر لژیونر و ملی‌پوش ایران که پیشتر ها از سایت ورزش سه اعلام شده بود، مصمم است تا چپ‌پای خوش قریحه را به خدمت بگیرد و پیشنهاد ابتدایی را به او ارائه کرده. در عین حال، مسلم با سیرجانی ها به توافقات اولیه رسیده و موضوع مهم بند خروج بازیکن است که باید دید مدیران پالما چه مبلغی را برای مرد سال آسیا تعیین می‌کنند و در حال حاضر همه چیز به باشگاه سیرجانی بستگی دارد تا خود بازیکن.
ادامه مذاکرات طرفین به پس از پایان لالیگا موکول شده، اما از سیرجان خبر می‌رسد که آن‌ها برای قرارداد با مسلم اولادقباد خوش‌بین هستند و این انتقال تقریبا نهایی شده است.

258 258