بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ایلام در گرامیداشت سالروز آزادسازی مهران‌

سرخط نیوز/ایلام امروز ۱۰ تیرماه مصادف با سالروز آزادسازی مهران در سال ۱۳۶۵ ‌شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان به همین مناسبت بیانیه منتشر کرد.

در این بیانیه آمده است: دوران ماندگار و تاریخ‌ساز هشت سال دفاع مقدس مقطع درخشان و حماسی ملتی است که باشکوه و صلابت به‌یادماندنی در برابر دنیای کفر و الحاد صف‌آرایی کرد و هشت سال مردانه از حیثیت دینی و تمامیت ارضی خود دفاع نمود.

پایداری ملت بزرگ ایران اسلامی که برخاسته از روح وحدت و ایمان بود، در سایه هدایت‌های رهبر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) شکل گرفت و باعث احیای اسلام ناب محمدی (ص) و تقویت جریان مقاومت در سطح جهان شد.

در این میان دهم تیرماه سال ۶۵ و انجام عملیات غرورآفرین کربلای یک با رشادت فرزندان برومند این آب‌وخاک نقطه عطفی در دوران هشت سال نبرد نابرابر محسوب می‌شود که منجر به فتح مهران قهرمان شد.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان ایلام ضمن پاسداشت ارزش‌های دوران طلایی دفاع مقدس و یاد و خاطره امام راحل و شهدای گرانقدر، این روز تاریخی و سرنوشت‌ساز را به همه ملت ایران به‌ویژه امت سلحشور خطه خون‌رنگ و معطر به شمیم خوش شهیدان والامقام ایلام و مردم مرزدار و شهیدپرور شهرستان مهران تبریک و تهنیت می‌گوید.

انتهای پیام