اقتصادی

تقویت پوشش ارتباطی در مناطق گردشگری خوزستان در ایام نوروز

تقویت پوشش ارتباطی در مناطق گردشگری خوزستان در ایام نوروز

سرخط نیوز/خوزستان مدیر مخابرات منطقه خوزستان گفت: با نصب و راه‌اندازی دو سایت پرتابل همراه (متحرک و قابل حمل) پوشش ارتباطات مخابراتی در مناطق گردشگری خوزستان در تعطیلات نوروزی سال جدید افزایش و تقویت یافت.

رحیم فلاح زاده در گفت‌وگو با سرخط نیوز اظهار کرد: با توجه به افزایش ورود گردشگران و مسافران در آغاز سال جدید و تعطیلات نوروزی به استان خوزستان و اهمیت پایداری ارتباطات به ویژه در مناطق گردشگری و لزوم ارائه خدمات با کیفیت به مشترکین، دو پرتابل پرسرعت همراه سیار با تکنولوژی نسل ۲، ۳ و ۴ در مناطق گردشگری چغازنبیل هفت‌تپه و تالاب بین‌المللی شادگان در روستای صراخیه نصب و راه‌اندازی شدند.

وی افزود: نصب و راه‌اندازی این پرتابل متحرک و قابل حمل با هدف افزایش پهنای باند و ظرفیت شبکه ارتباطات مخابراتی در راستای ارائه خدمات مطلوب و با کیفیت به مسافران نوروزی و پایداری ارتباطات به ویژه در مناطق گردشگری استان بوده است.

انتهای پیام

تحریریه اقتصادی

با درود! من یک خبرنگار اقتصادی حرفه‌ای هستم که به دنبال تحقیقات دقیق و تحلیل‌های کامل در زمینه اقتصاد است. با دستیابی به اطلاعات به‌روز و منابع معتبر، تلاش می‌کنم تا به شما مطالب کیفیت بالا را ارائه دهم.