استان ها

تلاش برای توسعه استان و تحقق وعده‌های دولت ادامه دارد

سرخط نیوز/هرمزگان استاندار هرمزگان در نشست بررسی کمی و کیفی پروژه‌های عمرانی هرمزگان گفت: تلاش برای توسعه استان و تحقق وعده‌های دولت ادامه دارد.

 مهدی دوستی استاندار هرمزگان، شامگاه چهارشنبه، ۲ خرداد ماه در نشست بررسی میثاق نامه‌های حوزه عمرانی استان، اظهار کرد: هیچ یک از مدیران حق کوتاهی در انجام وظایف را ندارند و همانطور که رهبر معظم انقلاب اسلامی امر فرموده‌اند فرآیند خدمتگذاری به مردم و تلاش برای رشد و توسعه باید ادامه داشته باشد. 

وی افزود: شرایط به وجود آمده نباید هیچ خللی در عزم مدیران داشته باشد و همه باید بر اساس میثاق نامه‌های که بین استاندار و مدیران دستگاه‌های اجرایی امضا شده است به تعهدات خود عمل کنند.

دوستی تاکید کرد: یکی از تکالیف اصلی سازمان برنامه و بودجه پالایش مستمر پروژه‌ها است که باید به صورت دقیق در راستای میثاق بین دولت و مدیران انجام شود.

وی نهضت ملی مسکن را یکی از مهم‌ترین تعهدات دولت سیزدهم دانست و افزود: اداره کل راه و شهرسازی استان ضرورت دارد تمرکز ویژه‌ای روی اجرای این طرح داشته باشد.

دوستی تأکید کرد: با توجه به محدودیت‌هایی که کشور در حوزه منابع مالی با آن روبرو است باید بیش از پیش بر روی اجرای طرح مولد سازی تمرکز شود چرا که منابع حاصل از اجرای این طرح می‌تواند به تکمیل پروژه‌ها کمک کند.

در این نشست وضعیت کمی و کیفی پروژه‌های عمرانی اداره کل راه و شهرسازی استان هرمزگان، اداره کل راهداری، شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل، دانشگاه علوم پزشکی، شرکت آب منطقه‌ای، آب و فاضلاب، شرکت توزیع نیروی برق، اداره کل نوسازی مدارس استان بررسی شد.

انتهای پیام