عمومی

تلاش دشمن ناکارآمد نشان دادن حاکمیت است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین، حجت الاسلام رضا باوقار در خطبه‌های این هفته نماز جمعه مشگین شهر با تشریح ابعاد جنگ شناختی اظهار کرد: زیر سوال بردن مشروعیت جامعه اسلامی و اعتبار نظام از جمله اهداف این جنگ است و تضعیف اعتقاد، اعتماد، باور و عزم اراده نخبگان جامعه در همین راستا هدفگذاری شده است.

وی با اشاره به اینکه متأسفانه در برخی از این موارد خودی‌ها نیز با دشمن هم نوا می‌شوند، خاطرنشان کرد: جنگ شناختی پیشرفته‌ترین نوع جنگ نرم است و فروپاشی بنیان خانواده خصوصاً تضعیف باورهای اعتقادی و ارزش‌های اسلامی با گرفتن درک و فهم آنان از دیگر اهداف این جنگ است.

امام جمعه مشگین شهر تصریح کرد: راهکار اصلی مقابله با این جنگ استمرار راه و روش شهدا و عمل به وصایای شهیدان است که همان مجاهدت، ایستادگی و مقاومت تعریف می‌شود.

باوقار با گرامیداشت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر گفت: وعده صادق ادامه عملیات طوفان الاقصی و عملیات غرور آفرین بیت المقدس است و به زودی طومار رژیم جعلی اسرائیل در هم پیچیده خواهد شد.

امام جمعه مشگین شهر در بخش دیگری از سخنان خود خطاب به نمایندگان استان بیان کرد: اکنون رقابت‌های انتخاباتی تمام شده و با تکمیل مجمع نمایندگان استان به زودی زمینه خدمت به مردم و کشور در مجلس دوازدهم آغاز می‌شود.

باوقار بیان کرد: جواب اعتماد مردم از سوی منتخبان حل مشکلات آنان از جمله مشکلات معیشتی و اقتصادی است.