استان ها

تمجید مطهری از عملکرد بازیکنان تراکتور مقابل فولاد

مربی تیم فوتبال تراکتور گفت: بازیکنانم از نظر فیزیکی و تاکتیکی فوق العاده کار کردند و با تلاش آنان توانستیم به پیروزی دست یابیم.

به گزارش سرخط نیوز، حمید مطهری در نشست خبری بعد از بازی با فولاد خوزستان در هفته بیست و ششم لیگ برتر فوتبال که با پیروزی 2 بر صفر نماینده تبریز به پایان رسید، اظهار کرد: پیش از همه چیز این پیروزی را به هواداران و تک تک بازیکنان تبریک می‌گویم.

مربی تراکتور با بیان اینکه بازیکنان از نظر تاکتیکی و فیزیکی فوق العاده کار کردند، ادامه داد: امروز شاهد بازی تاکتیکی و هوشمندانه از سوی تراکتور بودیم و در خط دفاعی نیز با سازماندهی بالا هوشمندانه کار کردیم. ما روی ضربات ایستگاهی تمرین کرده بودیم و خدا را شکر شجاع خلیل‌زاده روی کار تیمی، به زیبایی از ضربه کرنر گل اول تیم را زد.

مطهری مطرح کرد: ما روی انتقال‌های مثبت هم کار کرده بودیم و زمانی که فولاد به دنبال گل تساوی بود، توانستیم از طریق انتقال‌های مثبت به گل دوم دست یابیم.

وی ادامه داد: ما در نیمه دوم با تعویض‌هایمان نبض بازی را در دست گرفتیم و بازیکنان تعویضی با عملکرد خوبشان به تیم انرژی مضاعفی دادند.
 
مطهری با تاکید بر اینکه جایگاه واقعی فولاد اینجای جدول نیست، خاطرنشان کرد: فولاد تیم خوب، با بازیکنان باکیفیت است. حریف قابل احترامی داشتیم و به آنان خسته نباشید می‌گویم.

وی در خصوص احتمال کسب سهمیه آسیا، توضیح داد: تلاش می‌کنیم بازی به بازی پیش برویم و به دنبال ارتقای جایگاهمان در لیگ هستیم. همچنین جام حذفی نیز برای ما مهم است.

مربی تراکتور در پاسخ به این سوال، باتوجه به حضورش در کادرفنی تیم ملی و آنالیز مسابقات لیگ، مشکل فولاد چه چیزی است؟ بیان کرد: من تمام بازیکنان لیگ ایران، حتی بازیکنان خارجی را هم زیر نظر داشتم و یکی از وظایفم، رصد کردن بازیکنان شایسته بود. نمی‌خواهم راجع به فولاد صحبت کنم. معتقدم فولاد باشگاه فوق العاده خوبی است که آکادمیک کار می‌کند.

انتهای پیام