ورزشی

تیم ملی سنگ بزرگ پیش پا دارد/ قهرمانی دور از دسترس استقلال نیست – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، محمد مومنی امروز دوشنبه در حاشیه مراسم تقدیر از مدال آوران بازی های پاراآسیایی در مورد وضعیت تیم استقلال گفت: استقلال در موقعیت خوبی قرار دارد، به خصوص که صدر جدول را هم از آن خودش کرده است. این تیم توانسته بر مشکلات در نیم فصل نخست فائق بیاید.

وی با تاکید بر اینکه به نظرم پرچم استقلال بالاست، تصریح کرد: جواد نکونام زحمات زیادی کشیده و با کمک هیات مدیره، هواداران را خوشحال کرده است. این بهترین آورده نکونام همراه با کادر مدیریتی این تیم است.

مومنی در مورد پیش بینی قهرمانی استقلال گفت: قهرمانی کار سختی است، البته با توجه به اینکه آقامحمدی هم به این جمع اضافه شده است به طور حتم هیات مدیره می تواند نفرات جدیدی که نکونام به مدیریت معرفی کرده است را جذب کند.

وی در این زمینه ادامه داد: نیم فصل دوم سخت است، حتما تیم ها آنالیز دقیق تری روی استقلال انجام داده اند. نتیجه گیری سخت تر است. حتما اگر استقلال نیروهای جدید جذب کند و انگیزه متفاوتی در مستطیل سبز از خودش نشان دهد قهرمانی دور از دسترس نیست.

مهاجم سابق فوتبال ایران در مورد تیم ملی فوتبال و حضورش در جام ملت های آسیا گفت: خوشحالم که سکان هدایت تیم ملی را یک مربی داخلی بر عهده گرفته است چون احساس و عواطف ایرانی ها را بهتر درک می کند، به مردم نگاه ویژه تری دارد و به پرچم کشور هم اهمیت بیشتری می دهد. از طرفی بازیکنان خوبی داریم و به طور حتم با تفکرات قلعه نویی می توانیم به جایگاه خوبی دست پیدا کنیم.

ابن عضو هیات مدیره استقلال تاکید کرد: به طور حتم از مرحله مقدماتی با توجه به دیدگاه و افکار قلعه نویی عبور می کنیم اما در مراحل بالاتر حریفان سخت تری داریم، باید در این مراحل نگاه ویژه تری داشته باشیم به خصوص در مورد تیم هایی مانند کره جنوبی.

مومنی تاکید کرد: در این مراحل حریفان یک سنگ بزرگ هستند. البته از کره شناخت لازم را داریم و می توانیم با نیروهای خوبی که داریم به سلامت از این حریفان عبور کنیم.

گروه تحریریه مطالب ورزشی

با استفاده از روحیه‌ی خوش‌سبک و پویا، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مطالبی جذاب و خواندنی در مورد رویدادها و تمام جنبه‌های هیجان‌انگیز ورزش می‌پردازم. همراه با من باشید و دنیای ورزش را با انرژی و اشتیاق بشناسید.