جمع آوری بیش از ۵۰۰ معتاد متجاهر در غرب تهران

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر غرب استان تهران از جمع آوری بیش از ۵۰۰ معتادمتجاهر در این محدوده خبر داد.

به گزارش سرخط نیوز، سرهنگ حسین زلفخانی با اشاره به اجرای مرحله جدید طرح آرامش در شهر در محدوده غرب استان تهران، گفت: در اجرای طرح‌های آرامش در شهر و جمع آوری معتادان متجاهر، ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر غرب استان تهران پس از اخذ دستور قضائی نسبت به جمع آوری معتادان متجاهر و پرخطر در  غرب استان تهران اقدام کردند. در اجرای تازه‌ترین مرحله از این طرح، ماموران پلیس با رعایت موازین شرعی و قانونی و رعایت حقوق شهروندی وارد عمل شده و با ورود به محل‌های پاتوق افراد معتاد متجاهر و کارتن خواب که باعث سلب آسایش عموم شهروندان شده بودند آنها را جمع آوری یا دستگیر کردند.

وی ادامه داد: در اجرای این طرح که طی ۲۴ ساعت گذشته به اجرا درآمد، تعداد  ۵۶۴ نفر معتاد متجاهر و کارتن خواب از سطح شهرستان های غرب استان تهران جمع آوری شده و برای بهبود وضعیت و همچنین ترک اعتیاد به مرکز ترک اعتیاد انتقال داده شدند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر غرب استان تهران با بیان اینکه در اجرای طرح های آرامش در شهر، ۹ قاچاقچی موادمخدر نیز دستگیر شدند، گفت: در اجرای این طرح،  ۱۸۴ خرده فروش نیز دستگیر شده و ۱۴۷کیلو ۶۷۱ گرم انواع مواد مخدر نیز کشف و ضبط شد.

انتهای پیام

خروج از نسخه موبایل