حوادث

دستگیری ۸۶ نفر در زنجان

رئیس مبارزه با موادمخدر فرماندهی انتظامی استان زنجان در نتیجه اجرای طرح ۴۸ ساعته آرامش در شهر از دستگیری ۸۶ نفر معتاد و خرده فروش و کشف ۱۷ کیلو انواع موادمخدر خبر داد.

دستگیری ۸۶ نفر در زنجان
آفتاب‌‌نیوز :

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس، سرهنگ رحیم رفیعی اظهار کرد: پلیس مبارزه با موادمخدر استان با هدف قرار دادن نقاط آلوده و جرم‌خیز طرح ضربتی «آرامش در شهر» را به مدت ۴۸ ساعته در سطح استان به اجرا گذاشت.

وی افزود: از نتایج اجرای این طرح دستگیری ۳۳ نفر خرده‌فروش مواد و ۵۳ نفر معتاد متجاهر بود که در مجموع ۸۶ نفر را شامل می‌شود.

 رفیعی تصریح کرد: از دیگر توفیقات این طرح کشف ۱۷ کیلو و ۲۴۶ گرم انواع مواد مخدر سنتی و صنعتی، سوخته و دیگر مشتقات مواد بود.

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر فرماندهی انتظامی استان زنجان، عنوان کرد: پلیس با قدرت تمام در راستای ایجاد آرامش شهروندان و پاک‌سازی نقاط آلوده از لوس وجود قاچاقچیان و خرده‌فروشان موادمخدر طرح‌های ضربتی «عاصفات» و «آرامش در شهر» را به‌صورت مستمر و شبانه‌روزی اجرا خواهد کرد.

بخش مطالب حوادث

نویسنده حوادث با توانایی ارائه نظرات و تحلیل‌های منحصر به فرد هستم. تمرکزم بر رویدادهای مهم و جالب است که خوانندگان را درگیر می‌کند.