ورزشی

دومین فینالیست ایران در تورنمنت بوکس باکو/ طهماسبی برنز گرفت

بوکسور سبک وزن تیم ملی ایران به فینال مسابقات جاده ابریشم باکو صعود کرد.

به گزارش سرخط نیوز، در ادامه مبارزات امروز تورنمنت بوکس جاده ابریشم به میزبانی باکو، دو بوکسور دیگر ایران نیز دقایقی قبل به مصاف حریفان خود رفتند که امیری راهی فینال شد و طهماسبی با مدال برنز به کار خود پایان داد.

در مبارزات مرحله نیمه‌نهایی وزن ۶۷ کیلوگرم، مهدی امیری به عنوان سومین نماینده ایران در مبارزات امروز به روی رینگ رفت که مقابل «ایلگار سالاکوف» از جمهوری آذربایجان به پیروزی دست یافت تا به فینال این وزن صعود کند.

امیری با این برد دومین فینالیست ایران در رقابت‌های جاده ابریشم شد و در فینال با «الکساندر زیریانوف» از روسیه مبارزه می‌کند. پیش از امیری نیز مهدی پرویزی در وزن ۵۱ کیلوگرم فینالیست شده بود.

آخرین بوکسور ایران در رقابت‌های امروز نیز کسری طهماسبی بود که در مرحله نیمه‌نهایی وزن ۷۱ کیلوگرم با باخت مقابل «دارخان دوسیبای» از قزاقستان، به کسب مدال برنز در این رقابت‌ها بسنده کرد.


بیشتر بخوانید:

صعود پرویزی به فینال تورنمنت بوکس باکو/ ریگی به برنز بسنده کرد


انتهای پیام

گروه تحریریه مطالب ورزشی

با استفاده از روحیه‌ی خوش‌سبک و پویا، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مطالبی جذاب و خواندنی در مورد رویدادها و تمام جنبه‌های هیجان‌انگیز ورزش می‌پردازم. همراه با من باشید و دنیای ورزش را با انرژی و اشتیاق بشناسید.