رالی موتورسیکلت‌ها برگزار می‌شود – سرخط نیوز

رالی تور گردشگری موتورسیکلت همزمان با عید قربان برگزار می‌شود. مدت زمان این رالی چهار روز خواهد بود و پیش‌بینی می‌شود که ۳۰ دستگاه موتورسیکلت شرکت کنند.

به گزارش سرخط نیوز، روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی وابسته به وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اعلام کرد: کلوپ ملی گردشگری موتورسیکلت کانون جهانگردی و اتومبیلرانی (کمیته ادونچر و تورینگ) با همکاری حوزه اتومبیلرانی و وسایل نقلیه گردشگری استان‌های مازندران و گلستان، رالی تور گردشگری ویژه موتورسیکلت‌های گردشگری را برگزار می‌کند.

پیمایش موتورسیکلت‌های ویژه گردشگری و مسافرتی که تعدا آنها بیش از ۳۰ دستگاه خواهد بود، دوشنبه ۲۸ خرداد ماه ۱۴۰۳ همزمان با عید قربان پس از برگزاری آیین افتتاحیه در مجموعه فرهنگی تفریحی اراضی عباس آباد تهران، آغاز می‌شود.

شرکت‌کنندگان در این رویداد پس از خروج از تهران و پیمودن جاده هراز در روز نخستِ سفر خود، به استان مازندارن و شهر ساری می‌رسند و پس از آن به استان گلستان می‌روند و از اماکن و جاذبه‌های گردشگری و طبیعی این استان، بازدید خواهند کرد.

نخستین رالی تور گردشگری موتور سیکلت‌های گردشگری به مدت ۴ روز ادامه دارد و پنجشنبه ۳۱ خرداد ماه به پایان خواهد رسید.

توسعه گردشگری پایدار و ارائه خدمات گردشگری خاص، ترویج سفرهای مسئولانه و کم‌خطر، ایجاد شور و نشاط اجتماعی، معرفی جنبه‌های نوین گردشگری با وسیله‌های نقلیه موتوری، نهادینه‌سازی فرهنگ پاسداشت طبیعت و ترویج فرهنگ رانندگی ایمن، از مهمترین اهداف برگزاری این رالی تور گردشگری است.

علاقه‌مندان برای آگاهی از برنامه‌ها، رالی‌ها، رویدادها و دوره‌های آموزشی اتومبیلرانی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی می‌توانند به وب‌سایت این کانون به نشانی www.taci.ir مراجعه کرده و یا با شماره تلفن ۶۶۷۱۸۰۸۲-۰۲۱ تماس بگیرند.

انتهای پیام