ورزشی

روانشناسی هنر درک انسانهاست – خبرگزاری آنا

روانشناسی هنر درک انسانهاست

مدیر گروه روانشناسی بالینی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود گفت: روانشناسی هنر درک انسانهاست و این یعنی یک روانشناس باید با توجه به همه ابعاد انسانی به درمان بپردازد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری آنا، آیین جشن فارغ‌التحصیلی دانشجویان رشته روانشناسی بالینی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود با حضور ۹۰ دانش‌آموخته این رشته که ورودی مقاطع کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ این واحد دانشگاهی بودند، برگزار شد.

مدیر گروه روانشناسی بالینی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود در این مراسم روانشناسی را علمی پیچیده با ابعاد گسترده برشمرد و اظهار کرد: روان‌شناس باید با توجه به همه ابعاد شناختی و تا حد ممکن از فرد به درمان بپردازد.

شهناز نوحی افزود: روانشناسی را نمی‌توان صرفاً به‌عنوان یک علم تصور کرد؛ بلکه با توجه به موارد متعدد رفتاری مراجعان، روانشناس باید برای هر کدام نسخه‌ای جداگانه تنظیم کند و آنچه در تئوری آموخته‌شده تنها بخشی از ابعاد وسیع این حرفه به شمار می‌رود.

وی بیان کرد: روانشناسی هنر درک انسانهاست و این یعنی یک روانشناس باید با توجه به همه ابعاد انسانی اعم از شناختی، هیجانی، اجتماعی، زیستی، معنوی و. به درمان بپردازد.

روانشناسی هنر درک انسانهاست

به گزارش آنا،‌در این آیین، سوگندنامه تعهدات حرفه روانشناسی، توسط دانش‌آموختگان قرائت شد.

گروه تحریریه مطالب ورزشی

با استفاده از روحیه‌ی خوش‌سبک و پویا، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مطالبی جذاب و خواندنی در مورد رویدادها و تمام جنبه‌های هیجان‌انگیز ورزش می‌پردازم. همراه با من باشید و دنیای ورزش را با انرژی و اشتیاق بشناسید.