روش بزرگ کردن باسن

محتوای این خبر مخفی

چه راه هایی برای افزایش حجم باسن وجود دارد؟

بزرگ کردن باسن و فرم دهی و تناسب آن با اندام بدن همواره امری بوده که  بسیاری بانوان به آن علاقه داشته و یکی از عوامل دخیل در اعتماد به نفس و زیبایی اندام آن ها است. بسیاری از بانوان از اینکه باسن کوچک، تخت یا شل دارند ناراضی هستند. برای افزایش حجم و بزرگ کردن باسن راه های مختلفی مثل عمل زیبایی باسن یا انجام حرکات ورزشی در کنار رژیم غذایی مخصوص وجود دارد. در ادامه به بررسی هر یک از این راه ها می پردازیم.

استفاده از تمرینات ورزشی برای بزرگ کردن باسن

یکی از روش های بزرگ کردن باسن انجام تمرینات ورزشی است که به طور طبیعی باعث خوش فرم شدن و سایز مناسب می شود. ولی باید توجه داشته باشید که این روش زمان بر بوده و در کنار انجام تمرینات ورزشی باید رژیم غذایی مخصوصی را نیز رعایت کرد و نیاز به پشتکار قوی دارد. انجام حرکات تمرینی مثل اسکات و لانگز پا و رژیم غذایی متعادل مثل سینه مرغ، ماهی، شیک های پروتئینی باید در دستور کار قرار گیرد.

عمل های زیبایی برای بزرگ کردن باسن

امروزه با پیشرفت و ظهور روش های مختلف عمل زیبایی باسن، گرایش افراد به بزرگ کردن باسن افزایش یافته است. عمل زیبایی افزایش حجم باسن روش های متعددی دارد که هر یک مزایا و معایب خاص خود را دارند. ما قصد داریم در این مقاله به بررسی تخصصی هر یک بپردازیم پس با ما همراه باشید.

عمل تزریق چربی به باسن

سریعترین روش افزایش حجم باسن و فرم دهی آن، تزریق چربی به باسن است. در تزریق چربی به باسن ابتدا فرد باید عمل پیکرتراشی و تخلیه چربی از بدن انجام دهد. در این روش چربی موضعی خارج شده از بدن فرد خالص سازی شده و به مقدار مناسب به باسن تزریق می شود. پس در گام اول با لیپوماتیک شکم و پهلو و یا لیپوماتیک ران به برداشت و تخلیه چربی پرداخته و سپس همان چربی به باسن تزریق می شود.

افزایش حجم باسن

عوارض عمل تزریق چربی به باسن

 • کبودی محل تخلیه و تزریق چربی
 • بی حسی محل تخلیه و تزریق چربی
 • تورم به مدت ده روز تا دو هفته بعد از عمل
 •  امکان ایجاد عفونت
 • آمبولی چربی در صورت مهارت ناکافی جراح و تزریق بیش از حد

هزینه تزریق چربی به باسن

هزینه عمل تزریق چربی به باسن به فاکتورهای متعددی بستگی دارد. زیرا یک هزینه برای تخلیه چربی با لیپوماتیک و هزینه دیگر برای تزریق چربی به باسن در نظر گرفته می‌شود. قیمت عمل تزریق چربی به باسن و لیپوماتیک ، معمولا قیمت های بالای 10 میلیون و حتی در اکثر موارد بالای 20 میلیون را شامل میشوند.

عمل پروتز باسن

کاشت ایمپلنت یا پروتز داخل بافت‌های باسن روش دیگر افزایش حجم باسن است که باعث برجسته شدن و خوش فرم شدن باسن می شود. در این روش با ایجاد برش در چین های طبیعی و بافت چربی باسن، پروتز سیلیکونی زیر بافت چربی قرار می گیرد. پروتز ها خاصیت انعطاف پذیری دارند و در سایزهای مختلف عرضه می شود. پروتز باسن با ایجاد برش و بخیه روی پوست همراه است زیرا برای جاگذاری پروتز به فضای چند سانتی نیاز است. در این روش برآمدگی بیشتری در قسمت باسن ایجاد می شود و باید از سایز مناسب و سطح پروجکشن و برجستگی مناسب پروتز استفاده کرد.

عوارض عمل پروتز باسن

 • احتمال جابجایی پروتز ها
 • پارگی پروتزها در اثر فشار حین نشستن
 • ایجاد درد، تورم و کبودی
 • خونریزی و تجمع خون زیر پوست و بافت های بدن
 • امکان ایجاد عفونت در ناحیه برش ها و بخیه ها
 •  عدم تقارن باسن ها

ماندگاری استفاده از پروتز برای بزرگ کردن باسن

ماندگاری پروتز باسن تا زمانی که پروتز ها و ایمپلنت ها داخل باسن دچار پارگی، شکستگی و جابجایی نشوند خاصیت خود را حفظ کرده و باسن فرم و سایز خود را حفظ می‌کند.  از محدودیت های پروتز باسن می توان به فشار آمدن در حین نشستن و نیاز به رعایت کردن بیشتر است. پس نیاز به مراقبت ویژه و پرهیزات مشکل ساز دارد.

هزینه عمل پروتز باسن

قیمت عمل پروتز باسن در گام اول مربوط به خرید خود پروتز و ایمپلنت ها است که بر اساس جنس، کیفیت و انواع برندهای پروتز اختلاف قیمت دارند. سپس هزینه دستمزد جراح و هزینه کلینیک بیمارستان به آن اضافه می شود.

عمل لیفت باسن

عمل لیفت باسن یا جمع کردن پوست باسن یکی از روش های فرم دهی و بزرگ کردن باسن است. این روش برای افرادی که دچار شل شدگی و افتادگی پوست باسن هستند انجام شده و با کوچک کردن حجم ران و افزایش حجم باسن باعث تغییرات مد نظر می شود. عمل لیفت باسن برزیلی باعث برجستگی و فرم دهی و بزرگ شدن باسن می شود. در این روش معمولا در نقاطی که پوست فرد دچار چین خوردگی شده است برش ایجاد می‌شود. اگر فرد چربی اضافه نیز داشته باشد نیاز به تخلیه چربی به روش لیپوساکشن یا لیپوماتیک و یا بریدن بافت چربی است. در عمل لیفت باسن پوست اضافی کشیده شده و باعث خوش فرم شدن و زیبایی باسن می شود. افرادی که در ناحیه باسن خود بافت چربی کمی دارند می توانند همراه با عمل لیفت ران و بالا کشیدن چربی از ران و انتقال آن به باسن، برجستگی و حجم مطلوب برای باسن خود به وجود آورند.

افرادی که دچار افتادگی و شل شدگی پوست باسن شده اند و بر اثر افزایش سن و کاهش وزن پوست باسن دچار چین و چروک شده است، کاندیدای مناسب برای لیفت باسن هستند. علاوه بر آن افرادی که بر اثر کاهش وزن شدید دچار بد فرمی و افتادگی باسن شده اند می توانند از این روش استفاده کنند. اگر پوست باسن حالت ارتجاعی مناسب را نداشته و افتادگی داشته باشد در این حالت عمل های پروتز باسن و تزریق چربی ممکن است با نتیجه ایده آل همراه نشده و نیاز به روش لیفت باشد.

نتایج عمل لیفت باسن

در عمل بالا کشیدن باسن چون برش در ناحیه چین و چروک باسن ایجاد می‌شود پس امکان به جای ماندن زخم و بخیه ها وجود دارد. ولی معمولاً جراحان این برش‌ها را زیر انحنای باسن و در قسمت داخلی ران استتار می کنند.

عوارض عمل لیفت باسن

 • امکان خونریزی در ناحیه برش ها و تجمع خون زیر بافت های چربی
 • احتمال عفونت زخم و بخیه
 • امکان از بین رفتن حس سطحی پوست
 • دوره نقاهت طولانی تر
 • به جا ماندن جای برش های جراحی

ماندگاری جراحی لیفت باسن

ماندگاری لیفت باسن در درجه اول به نحوه مراقبت افراد در دوره نقاهت و در مرحله دوم به مراقبت و رعایت رژیم غذایی و تمرینات منظم افراد بستگی دارد. ولی می‌توان گفت با رعایت این نکات عمل بالا کشیدن باسن ماندگاری طولانی مدت دارد.

هزینه جراحی لیفت باسن

هزینه لیفت باسن به تنهایی به دستمزد جراح، لوازم و تجهیزات استفاده شده، تیم جراحی و هزینه کلینیک و بیمارستان بستگی دارد. معمولا قیمت عمل لیفت باسن از 10 میلیون تومان آغاز می شود و هزینه های بالایی دارد .

سایر روش ها و عمل های جراحی برای بزرگ کردن باسن

بجز روش هایی که گفته شد ، روش های بیشتری نیز در طب نوین و عمل های جراحی برای بزرگ کردن باسن و حجم دادن به باسن وجود دارد :

 • لیفت باسن اسکالپرا
 • لیپوساکشن
 • تزریق سیلیکون به باسن
 • تزریق ژل به باسن

اما همه این عمل های جراحی زیبایی که انجام میشود ، هم قیمت و هزینه های بسیار بالایی دارند که برای خیلی از افراد جامعه مقرون به صرفه نیست و از پس هزینه های بالای این عمل ها ، بر نمی آیند . و هم اینکه عوارض بسیار شدید و جبران ناپذیری را دارند :

 • خونریزی بیش از حد بعد از انجام جراحی
 • درد  بسیار زیاد
 • بوجود آمدن محل زخم در باسن
 • تغییر رنگ پوست باسن بعلت انجام عمل جراحی
 • ایجاد عفونت شدید در اکثر موارد بعد از عمل جراحی بزرگ کردن باسن
 • تجمع مایع یا خون در زیر باسن
 • واکنش های آلرژیک و ایجاد حساسیت در محل عمل جراحی
 • حالت تهوع و استفراغ ناشی از بیهوشی
 • و…..

بهترین جایگزین عمل جراحی بزرگ کردن باسن چیست؟

 

یکی از قدیمی ترین روشهای افزایش و بزرگ کردن حجم باسن ، استفاده از روغن خراطین اصل میباشد .. خیلی از افراد به دلیل آشنا بودن با عوارض عمل های جراحی زیبایی و همچنین هزینه های بالایی که دارند ، از روش های طبیعی و مطمئن و ماندگار مانند روغن خراطین برای حجم دادن به باسن خود، استفاده می کنند . البته امروزه با پیشرفت علم ودانش ، وکیوم باسن نیز تولید شده است که اگر همزمان با روغن خراطین استفاده شود ، تاثیر بهتر و بیشتر و سریعتری نیز خواهد داشت.

چه کسانی میتوانند از خراطین برای بزرگ کردن باسن استفاده کنند ؟

 •  افرادی که باسن کوچکی دارند.
 • افرادی که به هر دلیلی دارای فرورفتگی در باسن هستند.
 •  اشخاصی که با عوارض عمل جراحی و تزریق ژل آشنا هستند و   به روش های ساده تر و عاقلانه تر،  علاقه دارند.

نتایج استفاده از خراطین و وکیوم برای بزرگ کردن و حجم دادن به باسن

چون در زمان استفاده از خراطین برای  باسن هیچ جراحی صورت نمی گیرد و برش و بخیه وجود ندارد پس جای هیچ زخم و اثری روی پوست به جای نمی گذارد. مقدار مصرف روغن و ماساژ درست آن بسیار مهم است تا فرم و حجم به طور یکسان در همه نقاط باسن تغییر کند.

عوارض استفاده از روغن خراطین برای برای بزرگ کردن باسن

استفاده از روغن خراطین و دستگاه وکیوم برای بزرگ کردن باسن ، جزء ساده ترین و مطمئن ترین و بی عوارض ترین روش ها برای بزرگ کردن باسن است. تنها عوارضی که ممکن است در برخی افراد مخصوصا کسانی که طبع خیلی گرمی دارند ، احتمال بوجود آمدن موراد زیر وجود دارد که جای نگرانی نیست و خیلی ساده رفع می شود :

 • ایجاد حساسیت پوستی مثل خارش
 • جوش زدن و قرمزی پوست

این عوارض احتمالی در همه اتفاق نمی افتد. تنها افرادی که طبع خیلی گرم دارند ، ممکن است رخ دهد که با چند درمان ساده خانگی و روغن مکمل ، کامل رفع می شود.

ماندگاری خراطین برای باسن

ماندگاری نتیجه روغن رخاطین برای باسن محدودیتی نداشته و بستگی به سلامت عضو و بدن ،چند سال تا مادام العمر تخمین زده می شود. میزان جوادهی هر محصولی 50% به اصالت محصول و 50% به قابلیت داشتن بدن فرد و استفاده درست دارد.

هزینه خراطین برای بزرگ کردن باسن

هزینه استفاده از روغن خراطین و حتی دستگاه وکیوم باسن ، به مراتب و با اختلاف خیلی زیادی ، کمتر از هر نوع عمل جراحی و تزریق ژل میباشد و مهم تر از آن ، هیچ عوارضی نیز برای شما و اندامتان ندارد. شما میتوانید هر لحظه از شبانه روز ، از طریق وبسایت عطاری آنلاین بالینسو،  ارائه دهنده تمام محصولات اصل و ارگانیک ، ازجمله روغن خراطین فتاح زاده که با مواد اولیه اصل وارداتی و زیر نظر طبیبان طب سنتی تولید می شود ، از آخرین قیمت روغن خراطین اصل + تخفیفات و هدایای مجموعه با خبر و بهره مند شوید .

بهترین روش بزرگ کردن و فرم دهی باسن کدام است؟

برای مقایسه و انتخاب بهترین روش بزرگ کردن و افزایش حجم باسن می توان گفت ارزان ترین و بهترین و بدون عوارض ترین روش،  استفاده از روغن خراطین بزرگ کننده باسن است. چون در روش عمل های جراحی مثل تزریق چربی به باسن و … هم احتمال عوارض بسیار بالا است و هم اینکه هزینه های بیشتری دارند و مراقبت های سختی نیز دارند. و عدم سازگاری کامل با بدن فرد ممکن است باعث بروز عوارض جبران نا پذیر شود و اما در مورد روغن خراطین ، یک محصول 100% طبیعی میباشد که حجم دهی آن نیز بصورت طبیعی و یکنواخت است ، عوارضی ندارد و هزینه ی خیلی کمتری دارد.

افزایش حجم باسن

بهترین روغن خراطین بازار

طبق تحقیقات ما و تجربه چند ساله ما در شناخت بازار و محصولات موجود در بازار ، پیشنهاد ویژه ما خرید از عطاری آنلاین بالینسو و محصول روغن ترکیب ویژه روغن خراطین و زالو میباشد. این محصول 100% خالص بوده و با استفاده از مواد اولیه اصل وارداتی و زیر نظر طبیبان طب سنتی تولید می شود . و مهمتر از آن بالای 95% مشتریان این فروشگاه از کیفیت محصولات و جوابدهی آن کاملا رضایت دارند و به نتیجه دلخواه رسیده اند . برای جوابدهی بیشتر و سریعتر ، میتوانید از دستگاه وکیوم مخصوص بانوان این فروشگاه نیز استفاده کنید.

 

افزایش حجم باسن