استان ها

سرپرستان ۲ واحد دانشگاه آزاد اسلامی منصوب شدند

سرپرستان ۲ واحد دانشگاه آزاد اسلامی منصوب شدند

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در احکامی جداگانه سرپرستان واحدهای دانشگاهی «دامغان» و «دورود» را منصوب کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری آنا،‌ محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با صدور احکام جداگانه‌ای حسین افشاری را به‌عنوان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان و احسان حیدری را به عنوان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد دورود منصوب کرد.

در متن احکام دکتر طهرانچی آمده است:

جناب آقای حسین افشاری

بنا به پیشنهاد رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان و با توجه به مراتب تعهد و سوابق اجرایی جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان «سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان» منصوب می‌شوید.

از جنابعالی انتظار می‌رود با بهره‌گیری از همه ظرفیت‌های معنوی، مادی و سرمایه‌های انسانی دانشگاه به ویژه تقویت نقش‌آفرینی اعضای هیئت علمی و کارکنان در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری مبنی بر حفظ کیان دانشگاه، گسترش فضای انقلابی و ارتقای علمی دانشگاه و همچنین اجرای برنامه پنج ساله دانشگاه آزاد اسلامی و اعتلای واحد اهتمام ورزید.

به گزارش آنا، حسین افشاری دارای مدرک دکتری علوم باغبانی و عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان بوده که معاون پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان از جمله سوابق اجرایی وی است. 

دکتر طهرانچی همچنین در نامه‌ای جداگانه از تلاش دکتر نعمت‌الله نعمتی سرپرست سابق دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان قدردانی کرد.

انتصاب سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد دورود

در متن احکام دکتر طهرانچی آمده است:

جناب آقای احسان حیدری

بنا به پیشنهاد رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان و با توجه به مراتب تعهد و سوابق اجرایی جنابعالی به موجب این حکم به عنوان «سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد دورود» منصوب می‌شوید.

از جناب‌عالی انتظار می‌رود با بهره‌گیری از همه ظرفیت‌های معنوی، مادی و سرمایه‌های انسانی دانشگاه به ویژه تقویت نقش‌آفرینی اعضای هیئت علمی و کارکنان در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری مبنی بر حفظ کیان دانشگاه، گسترش فضای انقلابی و ارتقای علمی دانشگاه و همچنین اجرای برنامه پنج ساله دانشگاه آزاد اسلامی و اعتلای واحد اهتمام ورزید. 

به گزارش آنا، احسان حیدری دارای مدرک دکتری مهندسی کامپیوتر و عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دورود است که معاون دانشجویی و فرهنگی  و معاون پژوهش و فناوری این واحد دانشگاهی را در سوابق اجرایی خود دارد. 

همچنین دکتر طهرانچی در نامه‌ای جداگانه با تبریک به اکبر سالاروند که به افتخار بازنشستگی نائل آمده از تلاش‌های وی در دوران مسئولیت سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد دورود قدردانی کرد.