بین الملل

سرپرست شمس آذر: گودرزی به خاطر بی تجربگی و جوانی گفت استقلالی است/اگر حرکت نکونام به سمت تماشاگران ما بود جای تاسف دارد

سرپرست شمس آذر: گودرزی به خاطر بی تجربگی و جوانی گفت استقلالی است اگر حرکت نکونام به سمت تماشاگران ما بود جای تاسف دارد

سرپرست تیم شمس آذر گفت: اگر نکونام سمت تماشاگران ما خوشحالی کرده جای تاسف دارد.

مصیب چگینی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری آنا، درباره شکست شمس اذر برابر استقلال اظهار کرد: تیم کم‌تجربه و جوانی داریم که تا به حال در جو حاکم بر بازی با چنین تماشاگرانی در ورزشگاه آزادی آشنا نبودند. می‌دانستیم استقلال در دقایق ابتدایی حملات زیادی می‌کند تا به گل برسد ولی با اشتباه فردی گل خوردیم و نتوانستیم فشار حریف را تحمل کنیم. نیمه دوم برای جبران بازگشتیم، اما پنالتی اشتباه برای استقلال، شرایط را برای تیم ما سخت کرد و گل سوم هم وضعیت را دشوارتر از قبل کرد. پنالتی گرفته نمی‌شد به بازی برمی‌گشتیم، اما روحیه تیم افت کرد.

انتظار چنین داوری را نداشتیم

وی ادامه داد: با تعویض‌هایی که صورت گرفت و تغییر تاکتیک با جوانان با انگیزه باعث شد تا دو گل را جبران کنیم. البته خیلی سخت است در ورزشگاه آزادی برابر استقلال سه گل خورده جبران شود. تیم داوری نگذاشت تا اتفاقات قشنگی برای تیم شمس آذر بیفتد. سید وحید کاظمی به قدری عصبانی بود که روی تصمیم‌های اشتباه هم به بازیکنان ما اجازه حرف زدن نمی‌داد. در صحنه‌ای خطای هند مدافع ما را پشت محوطه جریمه گرفت و بعد از اعتراضی که کردیم با داور چهارم و کمک اول خود مشورت کرد و تصمیم را برگرداند. در تصویر آهسته مشخص است داور چگونه به بازیکنان ما چشم غره می‌رود. واقعیت را بخواهید اصلاً قشنگ نیست. انتظار چنین داوری را نداشتیم و البته از بازیکنان خودمان هم توقع بازی ضعیف را نداشتیم.

نکونام الگوی بسیاری از جوانان است

سرپرست تیم شمس آذر قزوین در خصوص فیلم منتشر شده از خوشحالی جواد نکونام که به سمت تماشاگران تیمش بوده، عنوان کرد: فیلم را ندیدم و اگر حرکتی بوده که به سمت تماشاگران شمس آذر انجام شده، جای تعجب دارد. جواد نکونام الگوی بسیاری از جوانان است و جای تأسف دارد. او رکورددار بازی‌های ملی است، سال‌ها در لالیگا بازی کرده و سرمربی تیم فوتبال باشگاه بزرگ استقلال است. همیشه قابل احترام بوده ولی اگر به سمت تماشاگران ما که راه زیادی آمدند تا از تیم‌شان حمایت کنند، درست نبوده و زیبنده و در شأن شمس آذر نیست. هر تیمی که به ورزشگاه ما آمد مورد احترام واقع شد.

گودرزی به پختگی کامل نرسیده است

وی در خصوص اینکه در پایان بازی با استقلال حسین گودرزی بازیکن شمس آذر به سمت هواداران استقلال رفته و در مصاحبه بعد از بازی گفته استقلالی است، تصریح کرد: یکی از دلایلی که می‌گوییم تیم جوان و کم تجربه‌ای داریم همین است. حسین گودرزی از بازیکنان خوب فنی و اخلاقی تیم ماست. جوانی خودش را نشان داده و هنوز به پختگی کامل نرسیده است. او به تیم شمس آذر عرق داد و از بازیکنان با تعصب و خوب ماست. روی جوانی و کم تجربگی‌اش سمت هواداران استقلال رفته و در پایان بازی هم گفته استقلالی است. او در بازی رفت هم گل دوم ما را به استقلال زد و باعث شد تا بازنده نباشیم. ملاک او شمس آذر است، چون قرارداد دارد. او حرف دلش را زده چون به پختگی نرسیده است.

تیم تحریریه بین المللی

تحلیلگر اخبار خارجی با تمرکز بر رویدادهای امور خاورمیانه. با توانایی درک عمیق از تاریخ و جغرافیا، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره تحولات سیاسی، اقتصادی و امنیتی در منطقه خاورمیانه ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی و استراتژیک، به شما دیدی کامل از رویدادهای خاورمیانه می‌دهم.