ورزشی

سید عمار حکیم بر تقویت همکاری‌های عراق و ایران تأکید کرد

سید عمار حکیم بر تقویت همکاری‌های عراق و ایران تأکید کرد

رهبر جریان حکمت ملی عراق در دیدار محمدکاظم آل صادق، سفیر جمهوری اسلامی ایران در بغداد، تازه‌ترین تحولات سیاسی عراق و منطقه و روابط دو کشور را بررسی کرد.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری آنا،«سیدعمار حکیم» در این دیدار که در دفتر رهبر جریان حکمت ملی عراق در بغداد انجام شد، حکیم بر اهمیت تقویت همکاری دو کشور و بهره‌برداری از اشتراکات دو ملت و همچنین بر اهمیت استفاده از فرصت ماه مبارک رمضان در عبادت و بندگی و دیدار‌های متقابل به خصوص در عتبات مقدس دو کشور تأکید کرد.

وی همچنین ثبات کنونی در عراق را مهم و دارای تأثیر مثبت بر کل منطقه دانست و خواستار استفاده از آن و تبدیلش به ثبات دائم شد.

رهبر جریان حکمت ملی عراق همچنین بر ضرورت آتش‌بس در غزه و امدادرسانی به آوارگان و بازسازی این منطقه تأکید کرد و جامعه جهانی را در قبال جنایاتی که در حق ملت بی‌پناه غزه رخ می‌دهد مسئول دانست.

حکیم تاکید کرد که سکوت در برابر این جنایات به معنای تأیید رژیم صهیونیستی در ادامه دادن به این جنایات است.

گروه تحریریه مطالب ورزشی

با استفاده از روحیه‌ی خوش‌سبک و پویا، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مطالبی جذاب و خواندنی در مورد رویدادها و تمام جنبه‌های هیجان‌انگیز ورزش می‌پردازم. همراه با من باشید و دنیای ورزش را با انرژی و اشتیاق بشناسید.