برترین های کسب و کارعلمی و پزشکی

سیر سیاه برای زود انزالی نی نی سایت

پاسخ به این سوال که آیا سیر سیاه زود انزالی را درمان میکند ؟

ما در ادامه به بررسی فوائید سیر سیاه بر مشکلات جنسی آقاین اعم از زود انزالی، اختلال نعوظ، قوای جنسی و … می‌پردازیم. پس تا انتها این مطلب همراه ما باشید. ما در مقاله به خواص سیر سیاه دکتر بیز و اینکه چگونه تهیه می شود اشاره  می کنیم.  با توجه به که قبلا به آن اشاره شده است، سیر سیاه می‌تواند به روند درمان افرادی که دچار اینگونه مشکلات هستند کمک کند، اما درمانگر قطعی این مشکلات نیست. از آنجایی که یکی از عوامل مهم در بروز مشکلات جنسی، مسئله روحی و روانی می‌باشد. این مکمل غذایی با ایجاد حس آرامش و کاهش استرس و درمان بیخوابی می‌تواند در افرادی که به این علت دچار مشکل شده‌اند تاثیر گذار باشد.

سیر سیاه چگونه عمل میکند؟

سیر سیاه با خاصیت آلیسین موجب آزاد سازی آنتی اکسیدان در بدن می‌شود که تاثیرات بسیار مفیدی در بدن را ایجاد میکند. همچنین به درمان زود انزالی میتواند کمک کند و مصرف آن موجب بهبود عملکرد بدن و سم زدایی خواهد شد، اما به تنهایی نمیتواند سبب رفع مشکلات جنسی آقایان شود.

مشکلات جنسی آقایان

مشکلات جنسی در آقایان متعدد دیده شده استو طبق آخرین تحقیقات، به طور میانگین 75% از آقایان تجربه چنین مشکلاتی را در طول زندگی خود داشته اند.این مشکلات شامل موارد زیر است که به اختصار توضیح داده شده است.

شایع‌ترین مشکل جنسی آقایان PE یا همان انزال زودرس می‌باشد. زمان انزال زودرس معمولا انزال زیر سه دقیقه را میگویند، اما این زمان یک عدد نسبی و میانگین است و در افراد مخلف می‌تواند متفاوت باشد.

اختلال نعوظ

نعوظ هنگامی رخ میدهد که میزان خونراسنی به بافت آلت تناسلی در اثر محرک‌ها افزایش یابد. دلایل متعددی میتواند موجب این تداخل در خونراسنی شود. به این مشکل اختلال نعوظ گفته می‌شود.

کوتاهی آلت تناسلی

در بعضی افراد به طور ژنتیکی این گونه است، اما برخی دیگر به دلایل مختلف دچار کوتاهی آلت میشوند، یکی از مهمترین علل اختلال در نعوظ می‌باشد.

تحقیقات زیادی تایید کرده اند که سیر سیاه حاوی مقدار زیادی آنتی اکسیدان است که ضد سرطان بوده و رادیکال های آزاد در بدن را که عامل سرطان هستند از بین می برد بنابراین خاصیت ضد سرطانی قوی دارد  طبق این یافته ها خاصیت ضد سرطانی و از بین بردن رادیکال های آزاد در بدن، در سیر سیاه ۴.۵ برابر بیشتر از سیر تازه است! یکی از علل خاصیت ضد اکسیدانی بیشتر در سیر سیاه، تولید مقداری زیادی ترکیبات آلی گوگرد یا ترکیبات اورگانوسولفور در فرآیند تبدیل سیر تازه به سیر سیاه است. این ترکیبات نقش مهمی در از بین بردن رادیکال های آزاد دارد.

 به علاوه یک پژوهش روی سرطان معده نشان داده که سیر سیاه می تواند حجم و وزن تومورهای سرطانی را کاهش دهد و پژوهش دیگر ثابت کرده که سیر سیاه سرعت رشد سلول های سرطانی در سرطان روده را کاهش می دهد.

خواص سیر سیاه برای لاغری

طبق دو پژوهش علمی، سیر سیاه باعث کاهش وزن، کاهش چربی شکم، کاهش چربی مضر خون (LDL) و افزایش چربی خوب خون (HDL) می شود. در یک پژوهش روی موش ها مشخص شد مصرف سیر سیاه باعث تنظیم سوخت و ساز چربی و کلسترول خون شده و در نتیجه سطح چربی کل، تری گلیسیرید و کلسترول خون کاهش یافته و به طور قابل توجهی باعث کاهش وزن و لاغری می شود.

در پژوهش دیگری ۹۱ روز به تعدادی موش غذای پرچرب داده شد و بعد از این مدت در موش ها آثار چاقی، افزایش قند خون، افزایش چربی خون و آسیب های کبدی و کلیوی ظاهر شد. سپس غذای پرچرب برای همه موش ها قطع شد و به موش ها سیر سیاه داده شد. در موش هایی که سیر سیاه تخمیر شده خورده بودند آثار مقابله با چاقی، بهبود در کبد و کاهش چربی خون مشاهده شد. بنابراین سیر سیاه برای جلوگیری از افزایش وزن ناشی از رژیم غذایی چرب، موثر است.

در یک پژوهش دیگر محققان به این نتیجه رسیدند که خوردن سیر سیاه باعث کاهش وزن می شود؛ این کاهش وزن در اثر بی اشتهایی و کمتر غذا خوردن نبوده است، که به این معنی است که کاهش وزن در اثر مصرف سیر سیاه به علت کاهش مصرف غذا نیست

خواص سیر سیاه برای زود انزالی

طبق تحقیقات، سیر معمولی و سیر سیاه هر دو در درمان زود انزالی مفید هستند؛ البته تحقیق علمی به صورت آزمایش مستقیم و بررسی تاثیر مصرف سیر سیاه و نتیجه آن بر زودانزالی انجام نشده است؛ بلکه تحقیقات علمی نشان داده است مواد غذایی غنی از روی و منیزیم می تواند به درمان زود انزالی کمک کند و سیر معمولی و سیر سیاه، دو ماده غذایی غنی از روی و منیزیم هستند.
تایید اینکه تاثیر سیر سیاه بر زودانزالی قابل توجه است یا نه، هنوز جای تحقیق و بررسی بیشتری دارد. با این وجود تجربه افراد مختلف مصرف کننده سیر سیاه نشان می دهد سیر سیاه در مواردی برای درمان زود انزالی موثر بوده است.
شاید شما هم تبلیغات بعضی برندها را در مورد سیر سیاه برای درمان زودانزالی شنیده باشید. بد نیست بدانید در این زمینه اغراق می شود و سیر سیاه به تنهایی و به سرعت نمی تواند مشکل انزال زودرس را درمان کند. بنابراین سیر سیاه برای زود انزالی موثر است و اما نباید انتظار تاثیر معجزه وار داشت.

در صورتی که فرد دچار زودانزالی، اختلال نعوظ، سرد مزاجی و تمایل به داشتن رابطه جنسی نداشته باشد، در اصطلاح ضعف در قوای جنسی دارد. همچنین نبود قوای کافی برای انجام رابطه جنسی نیز میتواند ریشه در این معضل داشته باشد. پکیج درمان زگیل تناسلی شامل قوی ترین محصولات ارگانیک برای تقویت سیستم ایمنی بدن و بهبود زگیل تناسلی می باشد.

در نظر داشته باشید که مصرف بیش از حد سیر سیاه هم می تواند عوارضی داشته باشد. در تحقیقات ثابت شده که مصرف بیش از حد سیر تازه می تواند باعث مسمومیت شود. این مسئله با توجه به اینکه ترکیبات سیر سیاه و سیر تازه نزدیک به هم است در مورد سیر سیاه هم صادق است. بنابراین توصیه می شود روزانه یک حبه سیر سیاه مصرف کنید و بیشتر از دو حبه در روز مصرف نکنید.

زهرا رضی

زهرا هستم، نویسنده ای که با جسارت به واکاوی مسائل پرداخته و از پرسیدن سوالات سخت نمی‌ترسم. در این سایت، با نگاهی موشکافانه به مسائل اجتماعی و اقتصادی، به دنبال یافتن پاسخ‌های واقعی و ارائه راه حل‌های خلاقانه هستم.