اجتماعی

ظرفیت پذیرش سربازان نخبه برای استخدام در سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع فراهم شد

رئیس سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: ظرفیت پذیرش سربازان نخبه برای استخدام در سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح فراهم شده تا این سربازان نخبه ذیل پردیس‌های فناوری در قالب همین شرکت‌های دانش بنیان مشغول به کار شوند.

به گزارش سرخط نیوز، امیر سرتیپ خواجه‌فرد در گفت‌گویی، از برنامه‌های سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح را استفاده از ظرفیت سربازان نخبه در حوزه‌های تخصصی دانست.

وی اظهار داشت: این امکان با هماهنگی سازمان نخبگان، در دو گروه کسری خدمت و جایگزین خدمت انجام می‌شود و سربازان نخبه این فرصت را دارند تا مسائل طراحی شده از سوی سازمان سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح را حل کنند و دانش خود را به صنعت تبدیل کنند؛ برای مثال در زمینه فرم دهی لوله‌های هیدرولیکی و ساخت برخی بردهای تخصصی در حوزه اویونیک یا الکترونیک هوایی. 

وی گفت: بسیاری از سربازان نخبه با انجام طرح‌های سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح به موضوع‌های این طرح‌ها علاقه‌مند شده و زمینه فعالیت خود را در این موضوع‌ها تعریف می‌کنند.

رئیس سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با بیان این‌که «بسیاری از مدیران شرکت‌های دانش بنیان همکار با وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح زمانی سرباز همین وزارتخانه بودند» گفت: ظرفیت پذیرش سربازان نخبه برای استخدام در سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح فراهم شده تا این سربازان نخبه ذیل پردیس‌های فناوری در قالب همین شرکت‌های دانش بنیان مشغول به کار شوند.
انتهای پیام