ورزشی

عبدالله ویسی: نمیدانم چرا مشکی نپوشیدیم

آفتاب‌‌نیوز :

عبدالله ویسی، سرمربی تیم فولاد پس از بازی تیمش مقابل استقلال درمورد بازی گفت: نیمه اول توانستیم بسته بازی کنیم و موقعیتی به بازیکنان استقلال ندادیم. نیمه دوم روی ضربه ایستگاهی که می‌دانستیم شگردشان است گل خوردیم. خودمان را جمع کردیم و حمله کردیم، ولی متاسفانه نشد.

ویسی درمورد صحنه گل گفت: صحنه گل کرنر بود. البته من هنوز ندیده‌ام، ولی دوستان گفتند درست بود. کرنر صحنه آخر درست بود.

او درباره قولی که برای ماندگاری فولاد در لیگ داده بود گفت: شک نکنید صد درصد فولاد می‌ماند. ما دو بازی خانگی داریم و با این بازی‌ای که ما کردیم می‌توانیم صد درصد بمانیم.

ویسی درباره رنگ پیراهن تیمش گفت: این صحبت‌ها بی‌معنی است و اصلا خوب نیست. عربستان دارد برای جام جهانی ۲۰۳۰ می‌جنگد و ما داریم برای رنگ سرمه‌ای یا سفید پیراهن‌مان می‌جنگیم.

او درباره عوض کردن رنگ پیراهن تیم از مشکی به قرمز در رختکن گفت: نمی‌دانم چه شد. در جلسه بازی قرار شد ما مشکی بپوشیم.

ویسی درباره فساد در فوتبال گفت: بار‌ها و بار‌ها گفته‌ایم خودشان و همه می‌دانند. الان فتا به وسط آمده است و داستان‌هایی شده است. اگر نیروی امنیتی بیاید داستان‌های دیگری می‌شود و مطمئنم که یک روزی درست می‌شود.

گروه تحریریه مطالب ورزشی

با استفاده از روحیه‌ی خوش‌سبک و پویا، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مطالبی جذاب و خواندنی در مورد رویدادها و تمام جنبه‌های هیجان‌انگیز ورزش می‌پردازم. همراه با من باشید و دنیای ورزش را با انرژی و اشتیاق بشناسید.