عکس| ماجرای احضار نکونام به کمیته انضباطی استقلال چه بود؟

به گزارش خبرگزاری سرخط نیوز؛ در حالی که باشگاه استقلال یک روز پس از بازی این تیم مقابل صنعنت نفت آبادان و صحبت‌های اهانت آمیز جواد نکونام با ارسال نامه محرمانه‌ای به سرمربی استقلال او را بی سرو صدا به کمیته انضباطی دعوت کرده بود. این نامه محرمانه امشب و پس از گذشته چند هفته ناگهان با حذف تاریخ در فضای مجازی منتشر شده است. به نظر می‌رسد این نامه را نزدیکان جواد نکونام در فضای مجازی منتشر کرده‌اند تا در مصاحبه امشب جواد نکونام در فرودگاه مهرآباد مورد پرسش قرار بگیرد.

به گزارش ایرنا یکی از نزدیکان باشگاه اسقلال گفت: انتشار این نامه یک کار غیر اخلاقی و شیطنت‌آمیز است. رویه باشگاه این بوده که اگر در حرف‌های بازیکنان و یا کادر فنی ابهامی باشد آنها را در خفا و محرمانه فرا بخواند و رفع ابهام کند باشگاه همواره در رسانه ها از کادر فنی حمایت می‌کند چرا که معتقد است مشکلات باید در خارج از فضای رسانه‌ای و داخل خانواده مطرح و برطرف شود اما متاسفانه می‌بینیم عده ای حالا که استقلال در جام حذفی شکست خورده نامه احضار محرمانه سرمربی که متعلق بوده فردای بازی با نفت آبادان است را با تاخیر چند هفته‌ای منتشر می‌کنند تا احتمالا این شکست را گردن احضار سرمربی بیندازند یا اقدام باشگاه که با انتشار بیانیه از تیم حمایت کرده را زیر سوال ببرند اما اتفاقا همین که حمایت باشگاه از سرمبی علنی و احضار او به کمیته انضباطی باشگاه محرمانه و غیر علنی است حرفه‌ای‌گری باشگاه استقلال را نشان می‌دهد ما همیشه از هیاهو پرهیز کرده‌ایم.

عکس| ماجرای احضار نکونام به کمیته انضباطی استقلال چه بود؟

شاگردان نکونام بعد از این نامه به مصاف سپاهان رفتند و موفق شدند این تیم را شکست دهند و حالا شکست استقلال مقابل مس رفسنجان که امروز در جام حذفی رقم خورد را نمی توان به این نامه ربط داد.

257 251