بین الملل

فرمانده نیروی زمینی سپاه شهادت سردار زاهدی را تسلیت گفت

فرمانده نیروی زمینی سپاه شهادت سردار زاهدی را تسلیت گفت

فرمانده نیروی زمینی سپاه، شهادت سردار زاهدی و جمعی از همرزمان و همراهان وی را تبریک و تسلیت گفت.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری آنا، سردارمحمّد پاکپور، فرمانده نیروی زمینی سپاه، شهادت پرافتخار جانباز شهید سردار سرلشکر پاسدار محمّدرضا زاهدی، فرمانده شجاع، پرتلاش، ولایتمدار دوران دفاع مقدّس و مدافع حرم و جمعی از همرزمان و همراهان وی را تبریک و تسلیت گفت.

متن پیام سردار محمّد پاکپور به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

«من المؤمنین رجال صدقوا ما عاهدوالله علیه فمنهم من قضی نحبه و منهم من ینتظر و ما بدلوا تبدیلا»

«سوره احزاب، آیه ۲۳»

شهادت اجر و پاداش خداوند متعال به بزرگ مردان با اخلاصی است که پس از سال‌ها تلاش و مجاهدت مخلصانه در میدان‌های مبارزه با شیاطین و دشمنان قسم خورده اسلام، مطاع جان خویش را در طبق اخلاص نهاده، به ساحت قدسی معبود تقدیم نموده اند.

شهادت پرافتخار فرمانده شجاع، مؤمن و خستگی ناپذیر جبهه‌های مبارزه با ایادی و دست نشاندگان استکبار و پیشکسوت جانباز دوران دفاع مقدّس، سردار سرلشکر پاسدار شهید محمّدرضا زاهدی و همرزمان و همراهان ایشان، در حین انجام مأموریت مستشاری در محور مقاومت توسط دژخیمان جنایتکار رژیم صهیونیستی را به محضر مبارک رهبر معظّم انقلاب و فرماندهی کل قوا (مدظله العالی)، فرماندهان و سایر همرزمان گرامی ایشان و به ویژه خانواده معزّز شهدای والامقام، تسلیت و تبریک عرض می‌نمایم.

فرمانده نیروی زمینی سپاه در ادامه افزود: سردار شهید زاهدی، که طی بیش از چهار دهه مجاهدت و تلاش شبانه روزی در میدان‌ها و صحنه‌های مختلف دفاع و پاسداری مخلصانه از اسلام، انقلاب و نظام مقدّس جمهوری اسلامی ایران در برابر دشمنی‌ها و کینه توزی های بدخواهان و دشمنان قسم خورده، همواره در آرزوی شهادت بود و در مسیر انجام تکالیف و وظایف خویش، بارها و بارها مجروح گردیده و به کسوت جانبازی نائل شده بود، در نهایت در ماه مبارک رمضان و در روز شهادت مولی و مقتدای خویش، حضرت علی (ع) به دست شقی‌ترین دشمنان اسلام و انسانیت، به فیض عظمای شهادت نائل گردید و به آرزوی دیرینه خود رسید.

فرمانده نیروی زمینی سپاه در ادامه ضمن اشاره به مجاهدت‌ها و تلاش‌های ارزشمند، مستمر و شبانه روزی سردار شهید زاهدی طی چند دهه پاسداری از انقلاب اسلامی در مسوولیت‌های گوناگون و حساّس فرماندهی و راهبردی در سپاه و محور مقاومت که همواره منشأ کسب پیروزی و موفقیّت های تعیین کننده ای در جبهه‌های حقّ علیه باطل بود، بی تردید ره توشه‌ای گران سنگ، معنوی و قرین اجر اخروی و کسب رضایت پروردگار متعال برای آن شهید سعید است که آثار و برکات آن تا سال‌ها موجب امید، استحکام و پیشرفت رزمندگان محور مقاومت بوده، هیچگاه از اذهان همرزمان ایشان و به ویژه مردم شریف و قدرشناس کشورهای محور مقاومت و ایران عزیز اسلامی فراموش نخواهد شد.

سردار محمّد پاکپور، فرمانده نیروی زمینی سپاه در پایان ضمن ابراز تأسّف و تألم فراوان از فقدان فرمانده ارزشمند سپاه اسلام و محور مقاومت، سردار جانباز شهید، برادر محمّدرضا زاهدی و همرزمان شهید ایشان، بار دیگر شهادت این برادران عزیز را به محضر مبارک فرمانده معظّم کلّ قوا (مدظله العالی)، خانواده معظّم شهدا و تمامی فرماندهان و رزمندگان اسلام تسلیت و تبریک عرض نموده، علوّ درجات و رحمت واسعه الهی را برای همه شهدای اسلام و پیروزی هر چه سریع‌تر رزمندگان جان بر کف محور مقاومت بر دشمن جنایتکار صهیونیستی از درگاه خداوند متعال مسألت می‌نمایم.

تیم تحریریه بین المللی

تحلیلگر اخبار خارجی با تمرکز بر رویدادهای امور خاورمیانه. با توانایی درک عمیق از تاریخ و جغرافیا، به شما اخبار جذاب و تحلیل‌هایی را درباره تحولات سیاسی، اقتصادی و امنیتی در منطقه خاورمیانه ارائه می‌دهم. با استفاده از روش‌های تحلیلی و استراتژیک، به شما دیدی کامل از رویدادهای خاورمیانه می‌دهم.