حوادث

قاتل خانواده آبادانی، در محاصره پلیس به زندگی خود پایان داد

سرخط نیوز/خوزستان رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان خوزستان گفت: عامل تیراندازی مرگبار و قتل چهار نفر از اعضای یک خانواده در آبادان، در محاصره پلیس، با شلیک گلوله به زندگی خود پایان داد.

سرهنگ سیروس دریکوند امشب (۱۸ دی‌ماه) اظهار کرد: به دنبال وقوع قتل چهار نفر از اعضای یک خانواده در ۱۳ دی‌ماه امسال در یکی از مناطق آبادان، موضوع به صورت ویژه در دستور کار تیمی خبره از پلیس آگاهی استان خوزستان قرار گرفت.

به گزارش سرخط نیوز به نقل از پلیس، وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی با تلاش‌های شبانه‌روزی و به کارگیری روش‌های نوین کشف جرم، قاتل و دو نفر شرور همدست قاتل را در غرب استان تهران شناسایی کردند.

رئیس پلیس آگاهی استان خوزستان گفت: کارآگاهان پلیس، پس از اخذ نیابت قضایی، به محل، اعزام و طی عملیاتی هدفمند، دو شرور همدست قاتل را دستگیر کردند.

سرهنگ دریکوند گفت: در این عملیات‌، قاتل که هیچ راهی برای فرار نداشت، در اقدامی جنون‌آمیز، با اسلحه در اختیار، به زندگی خود پایان داد. 

انتهای پیام 

بخش مطالب حوادث

نویسنده حوادث با توانایی ارائه نظرات و تحلیل‌های منحصر به فرد هستم. تمرکزم بر رویدادهای مهم و جالب است که خوانندگان را درگیر می‌کند.