ورزشی

مالک جنجالی در آستانه هدایت نفت آبادان!

صنعت نفت آبادان، یکی از محبوب‌ترین تیم‌های خوزستانی است که در فصل‌های اخیر همواره خطر سقوط را احساس کرده است. این تیم که فصل گذشته با عبدالله ویسی موفق شد در لیگ برتر باقی بماند، در نیم فصل اول لیگ بیست و سوم شرایط خوبی را دنبال نکرد.

پس از قبول استعفای ویسی حالا مدیران صنعت نفت در حال بررسی گزینه‌های هدایت این تیم پرطرفدار هستند. پر واضح است که با توجه به شرایط صنعت نفت شاید قبول سرمربیگری این تیم یک ریسک باشد.

با این حال شنیده می‌شود فرهاد حمیداوی، مالک اسبق شهرخودرو، به عنوان یکی از گزینه‌های سرمربیگری صنعت نفت به مدیران این باشگاه برنامه داده است.

فرهاد حمیداوی، بازیکن جنوبی اسبق فوتبال ایران که به عنوان مالک و مدیرعامل شهرخودرو شرایط خوبی را دنبال می‌کرد و توانست در دوران مدیریت خود سهمیه حضور این تیم در لیگ قهرمانان آسیا را دریافت کند، بعد از یک دوره کوتاه حضور در خوشه طلایی به عنوان سرمربی، حالا ممکن است با صنعت نفت در سِمتی جدید به لیگ برتر برگردد.

امروز جلسه حمیداوی با مدیران صنعت نفت برگزار خواهد شد و باید دید سرانجام هدایت این تیم به چه کسی سپرده می‌شود.

258 258

گروه تحریریه مطالب ورزشی

با استفاده از روحیه‌ی خوش‌سبک و پویا، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مطالبی جذاب و خواندنی در مورد رویدادها و تمام جنبه‌های هیجان‌انگیز ورزش می‌پردازم. همراه با من باشید و دنیای ورزش را با انرژی و اشتیاق بشناسید.