هنوز با هیچ بازیکن جدیدی قرارداد نبسته‌ایم

آفتاب‌‌نیوز :

سعید مظفری‌زاده، سرپرست مدیرعاملی تراکتور ظهر دوشنبه پس از برگزاری جلسه سالانه صدور مجوز حرفه‌ای در جمع خبرنگاران اظهار کرد: جلسه بسیار خوبی بود و جا دارد از وزیر محترم ورزش و جوانان، آقای تاج و سایر دوستان از فدراسیون و سازمان لیگ که حضور داشتند تشکر کنم. امیدوارم با پیگیری مسائلی که امروز اینجا عنوان شد بتوانیم که به یک جمع‌بندی خوب برسیم و به امید خدا یک لیگ خوب و پویا داشته باشیم.

او درباره اخباری که پیرامون باشگاه تراکتور در نقل و انتقالات منتشر می‌شود، گفت: شفاف بخواهم بگویم، این است که با بازیکنان و گزینه‌های مربیگری که مدنظرمان بود، صحبت‌های لازم را کردیم. نقطه نظرات آن‌ها را شنیدیم و پیشنهادات خودمان را هم اعلام کردیم. هر وقت به جمع‌بندی برسیم و نهایی بشود، اعلام می‌کنیم.

وی درباره زمان معرفی سرمربی جدید تراکتور عنوان کرد: سعی می‌کنیم که تا یکی دو روز آینده، نفراتی که به ثبت می‌رسانیم و مربی که به جمع بندی می‌رسیم را اعلام کنیم.

سقف قرارداد را رعایت کرده‌اید؟ مظفری زاده در این خصوص گفت: همچون سال گذشته که سقف را رعایت کردیم، این فصل هم قطعا تابع مقررات هستیم و بر اساس آن کار‌ها را پیش می‌بریم.

مظفری‌زاده درباره این که آیا مذاکرات با علیرضا بیرانوند به پایان رسیده، گفت: من اسم نفر خاصی را نمی‌توانم بیاورم، چون که ما تمام تلاشمان این بود که در سکوت و آرامش کامل نفرات خود را جذب کنیم. به خاطر احترامی که برای بازیکن قائل هستیم، همین انتظار را از بازیکن داریم، به همین خاطر اسم نمی‌آورم. اگر به جمع‌بندی نهایی رسیدیم، اسم را می‌گوییم.

او درباره این که احتمال دارد اردوی پیش فصل در خارج از کشور برگزار شود؟ گفت: احتمال این که خارج از کشور برگزار شود، زیاد است. البته ما امکانات خوبی در تبریز داریم که کمپ تمرینی هتل، استخر و چمن را داریم. بستگی به نظر سرمربی آینده دارد و این که باید بدانیم فدراسیون زمان آغاز مسابقات لیگ را چه زمان اعلام می‌کند.

شما که اسم بازیکنان را نمی‌گویید؛ تا الان چند بازیکن جذب کرده‌اید؟ مظفری‌زاده در پاسخ به این سوال گفت: ما هنوز بازیکنی نگرفته‌ایم. اسکلت تیم را کامل حفظ می‌کنیم. بنای ما بر ثبات تیمی است. نفرات اصلی فصل گذشته را حفظ می‌کنیم و در جا‌هایی که نیاز داشتیم و ضعف داشتیم، بازیکن جذب می‌کنیم. قرار نیست که بازیکن زیادی بخریم.

او درباره این که آیا با جذب بیرانوند، پورحمیدی از این تیم می‌رود؟ گفت: من نمی‌توانم اسم نفر خاصی را بیاورم، نفراتی که با آن‌ها صحبت می‌کنیم و به جمع بندی رسیدیم حتما معرفی می‌کنیم.

مظفری‌زاده درمورد اینکه برخی باشگاه‌ها نسبت به سقف بودجه ناراضی هستند، گفت: ما تابع مقررات هستیم و اتفاقاً انضباط برای لیگ خیلی خوب است. فضا را رقابتی می‌کند، ولی باید یک سری جنبه‌ها نیز توجه شود. برخی تیم‌ها درگیر بازی آسیایی هستند و باید بتوانند رقابت کنند. با تیم‌هایی که به صورت جدی وارد مسابقات می‌شوند. در مجموع طرح، طرح مثبتی است.

مظفری‌زاده در مورد این که شبکه تلویزیونی تبریز خبر جذب دانیال اسماعیلی‌فر و مهدی ترابی را تایید کرده است؟ گفت: آن کسی که باید اعلام رسمی کند، باشگاه تراکتور است که من موضع رسمی را اعلام کردم.

آیا نام سرمربی تا فردا اعلام می‌شود؟ مظفری زاده در این باره اظهار کرد: سعی می‌کنیم اگر که یک سری موانعی را به هم نزدیک کنیم و قرارداد را نهایی کنیم، اعلام خواهیم کرد.