حوادث

پلیس؛ سرکرده فراری باند موادمخدر را به کشور برگرداند

آفتاب‌‌نیوز :

سردار مجید کریمی در تشریح جزئیات این خبر گفت:‌ فردی که یکی از سرکرده‎های خرید و فروش مواد مخدر بوده و اقدام به تشکیل یک باند قاچاق موادمخدر کرده بود، از سوی پلیس مورد شناسایی قرار گرفت. این فرد با همکاری سایر اعضای گروه، نسبت به خرید و فروش مواد مخدر از نوع هروئین اقدام کرده و به خارج از کشور متواری شده بود که در همین راستا با اعلام مراجع قضائی موضوع دستگیری این فرد در دستورکار ماموران پلیس بین‌الملل فراجا قرار گرفت.

وی با بیان اینکه این فرد به یکی از کشورهای منطقه متواری شده بود، گفت: پلیس بین‌الملل‌ با استفاده از ظرفیت‌های سازمان اینترپل و هماهنگی‌های لازم با اینترپل کشور در کوتاه ترین زمان ممکن مشخصات محل اختفاء وی را به منظور شناسایی و دستگیری متهم به اینترپل منعکس کرد.

رئیس پلیس بین‌الملل فراجا با اشاره به تلاش پلیس بین الملل فراجا، در ردیابی، شناسایی و دستگیری این مجرم و همچنین انعکاس تحت تعقیب بودن آنان به مرزهای ورودی کشور خاطرنشان کرد: مجرم پس از شناسایی و دستگیری توسط پلیس یکی از کشورهای همسایه به کشور مسترد و در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت. ضمناً نامبرده دارای اتهامات مختلف دیگری در داخل است که از سوی مراجع قضائی داخلی در حال رسیدگی است.