ورزشی

پیروزی استقلال مقابل پیکان – سرخط نیوز

دیدار تدارکاتی استقلال و پیکان با برتری شاگردان جواد نکونام به پایان رسید.

به گزارش سرخط نیوز، دو تیم پیکان و استقلال عصر امروز از ساعت ۱۵ در ورزشگاه پاس قوامین در قالب یک بازی دوستانه به مصاف هم رفتند که این دیدار در نهایت با برتری یک بر صفر استقلال به اتمام رسید.

رضا عنایتی برای شروع بازی، از ترکیب شناخته شده‌ای سود برد و مقابل استقلال که ترکیب اصلی خود را داشت، رقابت پایاپایی به نمایش گذاشت. در این نیمه، حامد پاکدل و علی قربانی فرصت‌هایی برای گلزنی داشتند ولی بازی با تساوی بدون گل خاتمه یافت.

در نیمه دوم، عنایتی دست به ترکیب تیمش برد و بازیکنان اصلی را بیرون کشید تا فرصت به جوانان برسد. در این نیمه، ۵ بازیکن از تیم جوانان و ۳ بازیکن از تیم امید پیکان در ترکیب حضور یافتند که نشان از فلسفه جوانگرایی باشگاه و قدرت ریسک‌پذیری کادرفنی داشت.

در دقایق پایانی، فشار پیکان افزایش یافت اما روی یک غافلگیری، استقلال با استفاده از تجربه خود و روی ضد حمله به گل رسید تا برنده بازی باشد.

گل آبی‌پوشان دقیقه ۸۶ توسط جعفر سلمانی رقم خورد.

انتهای پیام

گروه تحریریه مطالب ورزشی

با استفاده از روحیه‌ی خوش‌سبک و پویا، من به عنوان نویسنده‌ی ورزشی به ارائه‌ی مطالبی جذاب و خواندنی در مورد رویدادها و تمام جنبه‌های هیجان‌انگیز ورزش می‌پردازم. همراه با من باشید و دنیای ورزش را با انرژی و اشتیاق بشناسید.