اجتماعیبرترین های کسب و کار

چرا در امور حقوقی و کیفری به وکیل نیاز داریم؟

راجعه به وکیل متخصص

چرا در هر حوزه بهتر است به وکیلی مراجعه کنیم که در آن حوزه تخصص دارد؟ برای درک بهتر این قسمت به این مثال توجه کنید. بهترین وکیل کیفری، تحصیلات و تجربه کاری خود را منحصر به مباحث جزایی می کند و در آن زمینه بسیار با تجربه و با مهارت اقدام می نماید ، این امر نه تنها حفظ حقوق موکل را بیشتر تضمین میکند، بلکه قاضی دادگاه را نیز در بررسی دقیق پرونده و اجرای عدالت یاری می نماید. یا بهترین وکیل ملکی، وکیل متخصص در امور مربوط به دعاوی ملکی است.

در واقع وکیل ملکی در تهران گرچه دارای تخصص، دانش و تسلط کافی برای اقامه دعوا و دفاع در تمامی زمینه‌های وکالت می باشد، اما در زمینه حقوق املاک و اراضی مطالعه، تجربه و تخصص دارد و در دعاوی ملکی فعالیت تخصصی دارد. او در پرونده‌های ملکی با بهره‌ گیری از دانش حقوقی و تجربه خود، بهترین راهکارها، نوع دادخواست، شکایات و اقدامات قانونی را شناسایی کرده و به دفاع از حقوق موکل خود می‌پردازد.

پس نتیجه می گیریم که در هر بحث باید به بهترین وکیل در تهران که متخصص آن حوزه می باشد، مراجعه کنیم. کاری را که وکیل کیفری انجام می دهد، از وکیل متخصص در امور خانواده یا دیگر حوزه ها بر نمی آیدو یا اگر انجام شود کامل و جامع نخواهد بود.

پرونده ها به دو دسته کلی حقوقی و کیفری تقسیم می گردند. وکیل با توجه به آنکه سابقا، در کدام حوزه مشغول به فعالیت بوده است، متخصص به شمار می رود. امور حقوقی و کیفری را به شرح زیر بشناسید:

 • امور حقوقی: امور املاک، امور چک، امور خانواده و غیره
 • امور کیفری: سرقت، فروش مال غیر، قتل و غیره

نا گفته نماند که امور حقوقی می توانند در بعضی موارد جنبه کیفری بر خود بگیرند. به عنوان مثال،  در ارتباط با طرح دعاوی ملکی که عمدتا در دسته امور حقوقی قرار دارد اذعان میدارد که:

دعاوی ملکی از پیچدگی و ظرافت خاصی برخوردارند. چیزی که در این دعاوی بسیار اهمیت دارد عنوان طرح دعواست. باید تشخیص دهید دعوایی که به واسطه طرح آن به دنبال احقاق حقوق موکل خود هستید، چه عنوانی دارد. زیرا طرح دعوا با عنوان غلط، شانس طرح دوباره را از شما می گیرد و بدین ترتیب حق موکل ضایع می گردد.

بهترین در تهران برای امور کیفری

امور کیفری از امور سرنوشت ساز است.  و شهرستان ها به دلیل حساست موضوع، مهمترین نقش را در این امور ایفا می کند. چرا که وی باید با در نظر گرفتن جایگاه موکل اعم از شاکی و متهم عمل نماید. یعنی یا باید به احقاق حقوق موکل بکوشد و از ضایع شدن حق وی جلوگیری نماید. یا اگر موکلش متهم است، جهت اثبات بی گناهی وی بکوشد و در صورت آنکه بداند موکلش متهم است و واقعا مرتکب جرمی گشته، در دفاعیاتش همواره بر آن باشد تا مجازات انتسابی، شایسته وی باشد. نه کمتر و نه بیشتر. از امور کیفری می توان به امور زیر اشاره کرد. اعم از:

 • کلاهبرداری
 • اختلاس
 • ارتشاء
 • قاچاق کالا وارز
 • جرم مواد مخدر
 • جرائم تعزیرات حکومتی پولشویی
 • مطالبه دیه
 • قتل
 • جرائم رایانه ای
 • جرائم پزشکی
 • جعل
 • فروش مال غیر
 • فحاشی
 • قصاص
 • سرقت
 • امور مرتبط با جعل اسناد
 • تهدید
 • خیانت در امانت
 • روابط نامشروع

مشاوره تخصصی با بهترین وکیل در تهران

در مشاوره با وکیل باید بدانید که وکیل خوب باید مهارت‌هایی را پیش از دادگاه و یا حین دادگاه در پیش بگیرد. زیرا که با مهارت‌ها احتمال پیروزی حاصل می‌شود. وکیل باید مهارت‌های مصاحبه با موکل و جمع بندی مدارک و دلایل به نفع موکل و تحلیل مسائل حقوقی را دانسته باشد، آمادگی‌های مربوط به شروع پرونده را فرا گرفته باشد، مرحله پایانی نوبت آن است که این مهارت‌ها را در میدان نبرد دادگاه نشان دهد. دیگر عوامل برای انتخاب وکیل متخصص عبارت است از:

 • سخنوری
 • ارائه لایحه

استدلال و بمزایای بهترین وکیل کیفری کرج و تهران

در پاسخ می‌توان اشاره داشت که وکلای ماهر کیفری و حقوقی، از تسلط ویژه‌ای در راستای به‌کارگیری تمامی بندهای قانونی برخوردار هستند؛ بنابراین با توجه به داشتن این سطح از اطلاعات، تجربیات ارزنده و پیروزی‌های متعددی را نیز در پرونده‌های گذشته به‌دست آورده‌اند و سوابق درخشانی را برای خود رقم زده‌اند.

پیگیری دائمی و دلسوزانه پرونده، یکی دیگر از ویژگی‌های وکلای حرفه‌ای محسوب می‌شود؛ به‌طوری که بایستی همواره گزارش‌های دقیقی از فعالیت‌های انجام‌شده به موکل ارائه گردد. ساکنین پایتخت جهت مراجعه به یک دفتر وکالت در عظیمیه تهران یا کرج، بایستی به ترکیب دفتر موردنظر نیز توجه نمایند؛ چنان‌که بهتر است دفتر حقوقی انتخابی، از تیم باسابقه و خوشنام وکلا و قاضیان سابق دادگستری بهره ببرد.

شفافیت عملکرد و گفتار صادقانه تیم‌های وکالت، دیگر نکته است که باید موردتوجه قرار گیرد. برخی از افراد بدنام، در روند انجام پرونده به فعالیت‌های خارج از عرف دست می‌زنند که باید از هرگونه رجوع به چنین گروه‌هایی، جداَ پرهیز کنید.

چرا به وکیل نیاز داریم؟

درواقع از رجوع به یک  گرفته تا دفتر وکیل در کرج، افراد برای پیگیری دعاوی کیفری و حقوقی خود به یک وکیل خوب نیاز دارند. طیف گسترده‌ای از افراد حتی در زمانی که هیچ مشکلی ندارند نیز، به استخدام وکلای شخصی و خانوادگی اقدام می‌کنند. در یک نگاه کلی، اصلی‌ترین دلایلی که ما را به داشتن وکلای مجرب تشویق می‌کند عبارت است از:

 1. تنظیم لوایح و دفاعیه قدرتمند
 2. ارائه مشاوره دلسوزانه
 3. پرونده‌های طلاق و دریافت مهریه؛ که بسیار شایع است!
 4. به‌دست آوردن سرنخ‌های کافی؛ هنگام بروز مشکلات شکایتی
 5. طرح دعوای دقیق و جلوگیری از مختومه شدن شکایات
 6. پرهیز از اتلاف وقت
 7. تنظیم قراردادهای محکم و همه‌جانبه
 8. دفاع قدرتمند از موکل در محاکم قضایی
 9. الزام به‌کارگیری وکیل کیفری کرج در پرونده‌های خاص.

در ادامه به بررسی اجمالی برخی از پارامترهای فوق می‌پردازیم؛ تا به درک عمیق‌تری از دلایل استخدام وکلای مجرب دست یابید:

قابلیت تنظیم دفاعیه قدرتمند توسط دفتر وکالت در عظیمیه

هنگام بروز مشکلات حاد حقوقی، شما نیاز به حضور در دادسرا و قرائت دفاعیه در پیشگاه قاضی خواهید داشت. قضات پرتجربه همواره به ریزجزئیات دفاعیه شما دقت می‌کنند و چنان‌چه این متن توسط افراد مجرب و آشنا به قوانین حقوقی تنظیم نشده باشد، احتمال رد شدن آن زیاد است. وکلای حرفه‌ای یک دفتر وکالت در عظیمیه، کرج یا هر نقطه دیگری از کشور، قابلیت تنظیم متون دفاعیه قدرتمندی را خواهند داشت؛ تا حرف حق موکلان را به ‌خوبی به کرسی بنشانند.

نیاز به دریافت مشاوره‌های دلسوزانه

هنگام رخ دادن یک مشکل حقوقی، افراد نیاز به دریافت مشاوره‌های دلسوزانه و کاربردی خواهند داشت. فرقی نمی‌کند که شما دچار دردسر شده باشید یا بخواهید برای احقاق حقی، از فرد یا گروهی شکایت کنید؛ با توجه به تسلط وکلای هر دفتر حرفه‌ای وکالت در عظیمیه، کرج و سایر نقاط پایتخت بر قوانین، هیچ‌کسی بهتر از آن‌ها نمی‌تواند مشاوره‌های دقیقی به شما ارائه نماید. طی مشورت با متخصصان حقوقی، شما برای شروع فرآیند احقاق حق دچار هیچ‌گونه سردرگمی نمی‌شوید؛ ضمن این‌که به پشتوانه تجربیات فراوان دفاتر وکالت حرفه‌ای، نیاز به آزمون و خطاهای متعدد و زیان‌زننده نخواهید داشت.

طرح دعوای مناسب به‌وسیله وکلای دفتر وکالت در عظیمیه

طرح دعوا در قالب یک شکایت‌نامه، بایستی به تمامی جهات مشکل مدنظر به‌صورت دقیق اشاره داشته باشد؛ بنابراین تنظیم دقیق طرح دعوا، حتماَ باید توسط وکلای متخصص صورت پذیرد. چنان‌چه یک شکایت‌نامه مربوط به امور خانوادگی، قراردادی و… دارای طرح دعوای دقیق و مناسبی نباشد، ممکن است علاوه بر رد شدن از سوی قاضی، به مختومه‌شدن کامل یک پرونده منجر شود؛ بنابراین حتی اگر حق با شما نیز باشد، با آسیب‌های قطعی مالی و اتلاف وقت‌تان مواجه خواهید شد.

مشکلات طلاق بین زوجین

متأسفانه نرخ طلاق در ایران (به‌خصوص استان‌های البرز و تهران)، در سالیان اخیر سیر صعودی به خود گرفته است. به‌دلیل وجود قوانین متعدد در مبحث طلاق، دریافت مشاوره تخصصی از وکیل مهریه در کرج و تهران بسیار کمک‌کننده خواهد بود.

نیاز به تنظیم قراردادنامه‌های محکم و همه‌جانبه

بسیاری از دعواهای طرح‌شده در محاکم قضایی، مربوط به عدم تنظیم اصولی و ساختاریافته قراردادها بوده است. توصیه می‌شود برای تنظیم قراردادهای حساس در تهران، به وکلای مجرب دفتر وکالت در عظیمیه، کرج و… رجوع نمایید؛ چراکه تنظیم‌کنندگان غیرحقوقی قراردادهای حساس‌تان به هر میزان هم که دارای تجربه باشند، همانند وکلای حرفه‌ای با ماده‌ها و تبصره‌های قانونی آشنایی نخواهند داشت.

تغییرات مداوم قوانین نیز، بیش‌از‌پیش لزوم استفاده از تیم‌های حقوقی را برای تنظیم قراردادهای حساس پراهمیت جلوه می‌دهد؛ تا به پشتوانه قوانین رسمی کشور، دچار هیچ‌گونه زیانی نشده و همواره از دستیابی به حق خود، آسوده‌خاطر باشید. مجموعاَ تنظیم انواع قراردادنامه‌ها توسط تیم‌های حقوقی مجرب، از وجود هرگونه رخنه در کار و احتمال سوءاستفاده‌های ناشی از آن، جلوگیری می‌نماید.

انواع خدمات دفتر وکالت در عظیمیه

حضور وکلای متبحر در دادگاه‌ها، می‌تواند علاوه‌بر تنظیم دفاعیه قدرتمند و جلوگیری از رد طرح دعوا، به سنگین‌تر شدن کفه ترازو به نفع افراد نیز منجر شود؛ چنان‌که یک وکیل دارای گفتار دقیق و قدرت بیان پرصلابت، قادر است تا جهت پیروزی در پرونده را به سمت شما تغییر دهد. بسیاری از افراد علی‌رغم این‌که دارای حق مسلمی در یک پرونده بوده‌اند، به‌دلیل عدم دفاع و بیان مناسب، دادگاه‌ها را با شکست ترک نموده‌اند.

گروه وکلای کرج وکیل با در اختیار داشتن یک تیم مجرب حقوقی، آماده همکاری با اشخاص حقیقی و حقوقی در انواع امور ثبتی، امور کیفری، دعاوی حقوقی، دعاوی ملکی و مسائل مرتبط با دیوان عدالت اداری خواهند بود؛ همچنین گروه  در مقوله دعاوی مرتبط با خانواده‌ها، چندین وکیل مهریه در کرج را به‌طور تخصصی به خانواده‌های گرامی معرفی می‌نمایند. لازم به‌ذکر است که جهت دریافت مشاوره‌های تخصصی حقوقی، می‌توانید با کارشناسان مجرب و متعهد این مجموعه تماس بگیرید.

 • حث با قاضی و اقناع وی
 • بحث و استدلال با اصحاب دعوا
 • مدیریت پرونده