حوادث

کشف جسد یک مرد در استخر کشاورزی

سرپرست معاونت عملیات سازمان آتش نشانی قزوین گفت: جسد بی جان مردی با حدود ۵۸سال سن که در در نزدیکی روستای قمیک، جنب پل دولت آباد قزوین در یکی از استخر‌های کشاورزی غرق شده بود، توسط غواصان سازمان آتش ‎نشانی قزوین از آب خارج شد.

کشف جسد یک مرد در استخر کشاورزی
آفتاب‌‌نیوز :

به نقل از روابط عمومی آتش نشانی استان قزوین، حمیدرضا ململی روز دوشنبه با اعلام این خبر، افزود: در ساعت ۱۷ و ۴۸ دقیقه امروز به دنبال تماس با مرکز ۱۲۵ قزوین از غرق شدن مردی حدودا ۵۸ ساله در استخر کشاورزی در نزدیکی پل دولت آباد خبر داده شد که بلافاصله اکیپ‌ های تخصصی امداد و نجات و غواصی سازمان آتش‎ نشانی قزوین به محل حادثه حرکت کردند.

وی توضیح داد: غواصان سازمان آتش‎ نشانی بلافاصله پس از رسیدن به محل با استفاده از لوازم و تجهیزات ویژه غواصی وارد آب شده و پس از دقایقی جستجو در عمق پنج متری این استخر موفق به کشف جسد بی ‎جان غریق شدند و نسبت به خارج کردن غریق از داخل استخر و انتقال آن به خشکی اقدام کردند.

معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی قزوین تصریح کرد: آتش ‎نشانان پس از خارج کردن جسد از این استخر و تحویل آن به عوامل اورژانس و نیروی انتظامی حاضر در محل حادثه به ماموریت خود پایان دادند.