حوادث

کشف ۳۸۰۰ قطعه مخابراتی قاچاق در شمال تهران

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف بیش از ۳ هزار قلم انواع تجهیزات مخابراتی قاچاق در شمال تهران خبرداد.

به گزارش سرخط نیوز، سرهنگ مهدی افشاری در تشریح جزئیات این خبر گفت:‌ ماموران پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ با انجام اقدامات فنی و پلیسی موفق به شناسایی چهار دستگاه خودروی شوتی حامل اجناس قاچاق در محدوده کاشانک شدند. رسیدگی به این پرونده درپی انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی پیش دستانه در دستورکار ماموران این پلیس قرار گرفت و در جریان آن محرز شد که چندین دستگاه خودروی شوتی حامل کالای قاچاق از استان‌های غربی کشور در این محدوده توقف کرده و آماده تخلیه بار قاچاق هستند.

وی با بیان اینکه ماموران در محل حاضر و خودروهای مذکور متوقف شدند، گفت: ماموران در بررسی اولیه متوجه شدند که متهمان اقدام به پوشاندن و اختفاء کالاها کرده و به ظاهر اقدام به حمل مقادیری کالا از شهرستان‌های غربی به مقصد تهران کرده‌اند، اما در جریان بازرسی بیشتر کالاهای قاچاق کشف شد.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ تصریح کرد: کالاهای کشف شده شامل سه هزار ۸۱۳ دستگاه تجهیزات مخابراتی قاچاق بوده که با این اقدام پلیس همگی توقیف و به همراه متهمان به مرجع قضائی ارجاع شد. کارشناسان نیز ارزش ریالی اقلام کشف شده را بیش از ۴۰ میلیارد ریال اعلام کردند.

انتهای پیام

بخش مطالب حوادث

نویسنده حوادث با توانایی ارائه نظرات و تحلیل‌های منحصر به فرد هستم. تمرکزم بر رویدادهای مهم و جالب است که خوانندگان را درگیر می‌کند.