حوادث

کندوان به سمت کرج یک‌طرفه شد

آفتاب‌‌نیوز :

سرگرد محمد احمدی افزود: این تصمیم تا زمان تخلیه بار ترافیکی این جاده کوهستانی و پرتردد از سوی پلیس راه فراجا مازندران اتخاذ و اجرایی شده است.

وی به رانندگان توصیه کرد که قوانین راهنمایی و رانندگی از جمله فاصله طولی و توجه کافی به جلو را در این جاده کوهستانی و پرتردد کشور رعایت کنند تا خاطره خوبی از سفرشان رقم بزنند.

جاده کرج – چالوس جزو شبکه‌های ارتباطی اصلی پایتخت به خطه شمال کشور شامل استان گیلان و خطه غربی مازندران به شمار می‌رود که به علت برخورداری از مناظر طبیعی، جاذبه‌های تاریخی و کوتاه بودن مسافت در تمامی فصول به‌ویژه نوروز با استقبال مسافران و گردشگران داخلی و خارجی همراه است.

محور ارتباطی کرج – چالوس حدود ۱۶۰ کیلومتر طول دارد که ۸۰ کیلومتر مربوط به کندوان حوزه شهرستان چالوس و بقیه هم جزو حوزه جغرافیایی استان البرز است.

برابر آمار ثبت شده روزانه به طور میانگین در نیمه دوم سال حدود ۲۰ هزار دستگاه خودرو در این مسیر تردد می‌کنند که در فصول بهار و تابستان به ۵۰ هزار تردد می‌رسد.

بخش مطالب حوادث

نویسنده حوادث با توانایی ارائه نظرات و تحلیل‌های منحصر به فرد هستم. تمرکزم بر رویدادهای مهم و جالب است که خوانندگان را درگیر می‌کند.