حوادث

گروگانگیری در اتوبان فتح/ دستگیری ۳ آدم‌ربا در عملیات ضربتی پلیس

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری ۳ آدم‌ربا و رهایی گروگان در عملیات ضربتی ماموران این پلیس در روز گذشته خبر داد و گفت: متهمان به پنج فقره سرقت و گروگانگیری اعتراف کردند.

به گزارش سرخط نیوز، سرهنگ  علی قاسم پور  در تشریح جزئیات این خبر گفت: صبح روز گذشته با  اعلام مرکز فوریت های پلیسی مبنی بر وقوع یک فقره آدم ربایی در محدوده اتوبان فتح، بلافاصله با تشکیل تیم های عملیاتی، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران کلانتری ۱۵۴ چیتگر قرار گرفت.

وی افزود: بررسی های اولیه نشان از این داشت  آدم‌رباها چهار نفر بوده و با استفاده از یک دستگاه خودروی سواری پراید ضمن انسداد مسیر بزرگراه  و متوقف کردن خودروی گروگان، پس از تخریب خودروی گروگان وی را مورد ضرب و جرح قرار داده و سپس گروگان را  به مخفیگاهشان  منتقل کرده اند.

وی تصریح کرد: ماموران با انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی در کمتر از ۱۲ ساعت موفق به شناسایی متهمان و مخفیگاه آنان  در محدوده “تهرانسر”  تهران شدند .

قاسم پور خاطر نشان کرد: پس از هماهنگی‌های قضائی در  عملیاتی  غافلگیرانه ۳ تن از اعضای باند آدم‌رباها دستگیر و گروگان  از بند آنان رها و به آغوش خانواده بازگشت.

وی با بیان اینکه  متهمان علت و انگیزه این اقدام را اختلاف قبلی با گروگان  عنوان کرده اند، خاطر نشان کرد : دستگیری گروگان گیر متواری در دستور کار ماموران این پلیس قرار دارد.

انتهای پیام

بخش مطالب حوادث

نویسنده حوادث با توانایی ارائه نظرات و تحلیل‌های منحصر به فرد هستم. تمرکزم بر رویدادهای مهم و جالب است که خوانندگان را درگیر می‌کند.