عمومی

تفاوت خرید رپورتاژ آگهی و بک لینک در چیست؟

رپورتاژ آگهی یا رپورتاژ خبری یک روش تبلیغاتی است که در قالب یک گزارش آماده و محتوای متنی مرتبط با کسب و کار تولید شده و به معرفی سایر کسب و کارهای اینترنتی پرداخته میشود. از آنجایی که بک لینک در تمام صفحات وبسایت مورد نظر نمایش داده میشود سعی کنید سایت های مرتبط با موضوع خود را انتخاب کنید. نکته مهم در این بخش آن است که اگر سایت های نامعتبر همان مطلب را انتشار داده و به سایت شما لینک دهند، اعتبار سایت شما صدمه خواهد دید از همین رو بهتر است مراقب باشید که چه سایت هایی به سمت دادن بک لینک به سایت شما می آیند. شواهد و تجارب به دست آمده نشان می دهد که رپورتاژ آگهی PSN در وب سایت هایی با سن بالا و رنک دار و دارای اتوریتی و بک لینک مناسب تاثیر بسیار زیادی در ارتقا رتبه و در نتیجه فروش بیشتر و ارائه محصولات دارد. برندها و وب سایت هایی که دارای شهرت چندانی نیستند اگر از تعداد بالایی لینک های بهینه و رپورتاژ خبری استفاده نمایند قطعا راحت تر می توانند به اهداف خود دست یابند و بهتر دیده خواهند شد. بک لینک های درون رپورتاژ خبری دقیقاً از همان نوع اول یعنی داخل مقاله هستند.

برای استفاده از رپورتاژ اگهی شما باید علاوه بر مهارت در نوشتن مقاله های جذاب، با روش های خرید بک لینک نیز آشنا باشید. خرید رپورتاژ آگهی نشونت در شبکه وب سایت های معتبر به بهتر دیده شدن سایت شما کمک خواهد کرد. رپورتاژ آگهی پی اس ان در شبکه وب سایت های معتبر (نه وبلاگ) دارای شرایطی از جمله اتوریتی مناسب – بک لینک قوی – امکان کلیک روی رپورتاژ و قدیمی شناخته شده تاثیر فوق العاده مثبت برای اعتبار و رتبه و سئو سایت مبدا در نتایج جستجوی گوگل دارد. به همین دلیل منابع لینک بیلدینگ نشونت بسیار عالی و موثر هستند. تیترهای جذاب بنویسید. هدف از انتشار رپورتاژ اگهی علاوه بر ایجاد بک لینک های باکیفیت، خوانده شدن آن توسط کاربران و جذب مشتری جدید است و این موضوع فقط وقتی رخ می دهد که عنوان بتواند کاربران را متقاعد به خواندن رپورتاژتان کند. حتی اگر در یک وبسایت کاملاً تخصصی رپورتاژ آگهی شما منتشر شود بازهم احتمال آنکه یک کاربر غیر تخصصی آنرا بخواند زیاد است سعی کنید رپورتاژ خودتان را به صورت ساده و قابل درک برای تمام کاربران بنویسید تا علاوه بر کاربران تخصصی بتوانید برخی از کاربران غیر تخصصی را هم به موضوع خودتان جذب کنید. صرفاً مطالعه پیشینه کسب و کار شما و نحوه ارائه خدماتتان نمیتواند برای کاربر جذاب باشد سعی کنید در قالب یک مقاله مفید و کاربردی در زمینه تخصصی خودتان با مخاطب ارتباط برقرار کنید.

ما در این مقاله به تفاوت های بک لینک و رپورتاژ آگهی و میزان تاثیر گذاری هر یک در سئوی سایت و بازاریابی دیجیتال یک سایت مپردازیم. با توجه به بازخورد و نتیجه ای که از خرید هر یک از این بک ها بدست آمده، نوع رپورتاژ آگهی به عنوان قابل اطمینان ترین روش پیشنهاد می شود. لینک سازی طبیعی از طریق تولید محتوای با کیفیت و جذب کاربران وفادار کار سختی نیست اما یک پروسه زمانبر است و ممکن است برای اکثر کسب و کارهای اینترنتی قابل اتکا نباشد اما راهکار چیست؟ در هنگام خرید بک لینک بسیار از نکات مطرح شده در راهنمای خرید رپورتاژ آگهی قابل بررسی است و اگر نکات بالا را مد نظر قرار دهید میتوانید بهترین بک لینک ها را نیز پیدا کنید. و اینجاست که خرید بک لینک و رپورتاژ آگهی به عنوان بهترین روشهای لینک سازی مطرح میشوند. یکی از بهترین کاربردهای رپورتاژ آگهی ایجاد بک لینک دائمی برای وبسایتمان است پس سعی کنید لینک گذاری را طوری انجام دهید که بعداً پشیمان نشوید.

در هنگام نگارش متن رپورتاژ آگهی شما باید ضمن وفاداری به حقوق کاربران به تبلیغ خدمت، برند یا محصول خود نیز بپردازید و این موضوع نیازمند مهارت بالایی در نویسندگی است. مطابق قوانین گوگل صرفا لینکهایی طبیعی در نظر گرفته میشوند که کاربران آنها را به صورت طبیعی و به دلیل کیفیت مناسب محتوا ایجاد کردهاند و لینکهایی که به ازا ایجاد آنها هزینه پرداخت شده باشد و یا اینکه به صورت دستی توسط مدیران سایتها ایجاد شده باشد، لینکهای غیرطبیعی محسوب میشوند و گوگل آنها را جریمه میکند. در صورت استفاده از رپورتاژ در چند سایت حتما باید متن های متفاوت و جذابی داشته باشند. وقتی که روی آنها کلیک می شود علاوه بر انتقال اعتبار سایت مبدا به مقصد، گوگل متوجه طبیعی بودن رپورتاژ و لینک ها می شود در نتیجه رپورتاژ های شما به شکل شگفت انگیز و سریعی موثر واقع می شود. البته نمیگویم نمیتوان از اینها سایت ها اقدام به خرید بک لینک معتبر کرد، اما پیشنهاد میکنم در هنگام خرید بک لینک موقت و همینطور بک لینک های تعداد انبوه، حواستان را جمع کنید.