عمومیبرترین های کسب و کار

پوستر سه بعدی و پرده زبرا را از تولید کننده خرید کنید – معرفی دکوپیک

محتوای این خبر مخفی

پوستر سه بعدی | پوستر دیواری

پوستر دیواری سه بعدی یک پوشش جذاب و زیبا است که به گونه‌ای طراحی می‌شوند که با ایجاد خطای دید تصویر را دارای عمق نشان می دهند و همین امر موجب جلوه گسترده فضا خواهد شد. در پوستر سه بعدی امکان انتخاب رنگ و طرح توسط مشتری  وجود دارد که دامنه اختیار خریدار گسترده تر شده و به راحتی می‌تواند بهترین طرح و رنگ را متناسب با تم سایر وسایل دکوراسیون انتخاب کند. همچنین سایز پوستر نیز متغیر است و بنا به دیواری که به منظور قصد پوشش آن خریداری می‌شود می‌توان سایز مورد نیاز را سفارش داد. یکی از کاربردهای عمده پوستر دیواری در فضاهای کوچک است تا کوچکی فضا خیلی به چشم نیاید و در عوض جذابیت دیوارها چشم‌نوازی کند.

پیشرفت تکنولوژی طی چند سال اخیر به دکوراسیون داخلی نیز ورود پیدا کرده است، بطوری که طی چند سال اخیر دکوراسیون داخلی را متحول نموده است. یکی از مواردی که در زیباسازی فضای درون کاربرد زیادی دارد استفاده از پوستر سه بعدی است، که امروزه در طرح ها، مدل ها و رنگ های مختلفی عرضه می شوند. یکی از مدل های ارائه شده استفاده از پوستر دیواری تصویری می باشد که با تازگی وارد به بازار شده است. توجه داشته باشید که پوستر دیواری از نظر قیمت، جنس و حتی نوع کاغذ با پوستر دیواری تصویری معمولی متفاوت است.

 پوستر دیواری تصویری به دلیل تنوع بالای تصویر و همچنین انتخاب سایز مورد نظر یکی از پر طرفدارترین ملزومات ساختمانی در دکوراسیون داخلی به شمار می رود. پیشرفت تکنولوژی امکان استفاده از چاپگرهای پیشرفته را برای چاپ تصاویر متنوع بر روی انواع کاغد دیواری فراهم نموده است. شرکت کوپیک تولید کننده انواع لوازم لوکس منزل با امکان چاپ تصاویر دلخواه شما بر روی پرده، مبل، کوسن،آباژور و سایر ملزومات تزئینی در خدمت دکوراسیون  داخلی شما می باشد.

پوستر دیواری تصویری | پوستر سه بعدی چیست

پوستر دیواری سه بعدی تصویری همانطور که از نام آن پیداست نوعی پوستر دیواری با تصویر می باشد. (نوعی از کاغد دیواری است که تصویر مورد نظر بر روی آن چاپ می شود که این تصویر می تواند به صورت سه بعدی نیز ارائه شود) پوستر دیواری سه بعدی تصویری اغلب به صورت سفارشی و با طرح و تصویر خاص تولید و عرضه می شود، در این نوع از کاغذ دیواری تصویری شما می توانید تصاویر دلخواه خود را برای اتاق خواب؛ نشیمن ، پذیرایی و … انتخاب و چاپ کنید و زیبایی و مدرنیته را برای خانه خود به ارمغان بیاورید.

در استفاده از کاغذ دیواری سه بعدی تصویری سعی کنید، تصاویری را انتخاب کنید که به دکور و شخصیت شما بیاید.  از انتخاب تصاویر شلوغ و خشک خودداری کنید. در کاغد دیواری تصویری شما می توانید تصاویر مختلفی از حیوانات، طبیعت، چهره انسان و … را به نمایش بگذارید. استفاده از پوستر ۳ بعدی برای هر مکان و فضایی مناسب است.

تفاوت بین پوستر دیواری و کاغذ دیواری چیست؟

یکی از مهم‌ترین تفاوت‌های بین پوستر دیواری با پوستر سه بعدی فضایی است که این دو آن را پوشش می‌دهند. معمولاً از پوستر دیواری برای پوشش دادن هر چهار دیوار اتاق و همچنین گاه سقف آن استفاده می‌شود، اما پوستر دیواری اغلب تنها روی یکی از دیوارهای اتاق نصب می‌گردد و تمام دیوارها را پوشش نمی‌دهد. اگرچه ممکن است برخی از افراد از پوستر ۳ بعدی تنها برای پوشش یک یا دو دیوار استفاده کنند، یا دیوارهای مختلف را با کاغذ دیواری‌هایی با طرح‌های مختلف بپوشانند، اما عموماً کاربرد پوستر ۳ بعدی و پوستر دیواری به شکلی است که در ابتدا توضیح داده شد.

تفاوت دیگر پوستر ۳ بعدی با پوستر دیواری این است که پوستر سه بعدی به صورت رولی و یکپارچه روی دیوارهای مورد نظر چسبانده می‌شود. اما همان‌گونه که گفتیم پوستر دیواری به صورت یکپارچه نیست و از کنار هم قرار گرفتن چند نوار تشکیل یافته است.

تفاوت دیگر کاغذ دیواری و پوستردیواری در طرح آن‌هاست. طرح‌های مورد استفاده در پوستر دیواری معمولاً به صورت پترن (الگو) یعنی یک طرح تکرار شونده هستند و کیفیت چاپ پایین‌تری نسبت به طرح‌های‌ پوستر دیواری دارند. این در حالی است که طرح‌هایی که در پوستر دیواری به کار می‌روند عموماً پترن نیستند، بلکه تصویری هستند که با کیفیت بالایی روی پوستر مخصوص پوستر دیواری چاپ شده‌اند. البته امکان چاپ یک طرح پترن روی پوستردیواری نیز وجود دارد و همان‌گونه که گفتیم طرح‌های قابل استفاده در پوستر دیواری تقریباً هیچ محدودیتی ندارند.

شرکت دکوپیک تولید کننده انواع لوازم لوکس منزل با آپشن های جدید خود امکان چاپ متن و تصویر بر روی پرده، آباژور، مبل،کوسن و سایر وسایل تزئینی فراهم نموده است. زیبایی خانه را با برند دکوپیک تجربه کنید.

معیارهای اساسی در انتخاب کاغد دیواری سه بعدی:

در انتخاب پوستر دیواری  وسواس به خرج دهید و پوستر سه بعدی انتخاب کنید که دارای خصوصیات زیر باشد.

الف) قابل شستشو: یک از دغدغه های بانوان در خرید کاغذ دیواری این است که قابل شستشو و تمیز کاری باشد و بتوان آن را گرد گیری و تمیز کرد. البته توجه داشته باشید شستشو به معنای آن نیست که شما شیر آب را باز کنید و پوستر ۳ بعدی را بشورید بلکه بدان معنی است که با استفاده از یک سطل آب و دستمال کاغذ دیواری را با مواد شیونده  بشورید.

ب)ضخیم و برجسته باشد: ضخیم و برجسته بودن باعث تا تصویر واقعی به نظر همچنین باعث می شود تا کاغذ دیواری تصویری شما به چشم بیاید و به طورکامل سطح مورد نظر را بپوشاند تا لایه های زیرین کاغذ دیواری معلوم نباشد تا تصویر واضح به نظر برسد. استفاده از پوستر ۳ بعدی سه بعدی سبب زیبایی دکوراسیون داخلی ساختمان می شود. شرکت دکوپیک تولید کننده انواع لوازم لوکس منزل با آپشن های جدید خود امکان چاپ متن و تصویر بر روی پرده، آباژور، مبل،کوسن و سایر وسایل تزئینی فراهم نموده است. زیبایی خانه را با برند دکوپیک تجربه کنید.

کاغذ دیواری پوستری طرح دار

پوستر دیواری طرح دار نوعی پوستر ۳ بعدی است که برای پوشش دادن دیوارهای منازل، ادارات، و هر نوع ساختمان دیگری مانند سازمان ها، تالارهای پذیرایی و ….   مورد استفاده قرار می گیرد. پوستر دیواری تصویری طرح دار یکی از منسوجات مهم و تاثیر گذار در منزل است. پوستر دیواری طرح دار نسبت به دیگر محصولات مشابه مانند پنل های چوبی و سنگی و … پر کاربرد تر بوده و بیشتر مورد استقبال قرار دارد.

پوشاندن دیوارهای خانه یا اداره  با کاغذ دیواری طرح دار یکی از راحت ترین و سریع ترین شیوه های ایجاد زیبایی برای منازل است. کاغذ دیواری پوستری طرح دار دکوپیک در انواع طرح ها و رنگ ها  برای هر نوع سلیقه ای موجود است. شما میتوانید با برقراری تماس با کارشناسان دکوپیک و مشاوره کاملا رایگان بهترین انتخاب را داشته باشید.

کاغذ دیواری پوستری با تصویر اختصاصی

پوستر ۳ بعدی با تصویر اختصاصی یک نوع از پوستر ۳ بعدی های دکوپیک محسوب می شود که در آن از طرح های اختصاصی مشتریان استفاده می شود. دکوپیک با در نظر گرفتن خواسته های مشتریان پوستر دیواری تصویری با تصویر اختصاصی را تولید می کند. مشتریان می توانند در هر ساعتی از شبانه روز با برقراری تماس با نمایندگان یا مراجعه ی حضوری به نمایندگی دکوپیک تصویر مورد نظر را انتخاب و سفارش دهند.

کاغذ دیواری با تصویر اختصاصی می تواند بهترین انتخاب برای منازلی باشد که به سبک و سلیقه صاحب خانه چیدمان شده است. این محصول دکوپیک مانند دیگر پوستر ۳ بعدی ها به صورت تکه ای بوده و با در کنارهم قرار گرفتن این تکه ها توسط نصب کننده ی تصویر اختصاصی مشتری نمایان می شود.

پوستر ۳ بعدی با طرح دلخواه

پوستر دیواری با طرح دلخواه یک نوع دیوار پوش است که امروزه به جای استفاده از گچ و سفید کاری در منازل مورد  اصتقبال قرار گرفته است. پوستر سه بعدی تصویری با طرح دلخواه دکوپیک با جنس ها متفاوتی تولید می شود که به شرح ان ها می پردازیم.

پوستر دیواری با طرح دلخواه با جنس روکش وینیل

این نوع پوستر دیواری از ماده‌ای کاغذی ساخته شده است که روی آن را یک روکش طرحدار با وینیل آکرلیک و یا پلی وینیل کلراد اسپری و یا روکش شده پوشانده است. پوستر دیواری تصویری با طرح دلخواه در این جنس قابلیت شستشو داشته و ضد لک است.

پوستر سه بعدی با طرح دلخواه با جنس روکش پارچه‌ای

این جنس از پوستر دیواری از یک مادهٔ سبک وینیل از آکرلیک و یا وینیل مایع ساخته شده است. رویه ی پوستر دیواری تصویری با جنس پارچه ای لایهٔ طرحدار است که روی آن چاپ شده شده است.

پوستر ۳ بعدی با طرح دلخواه با جنس وینیل سخت و جامد

کاغذ دیواری پوستری با طرح دلخواه در این جنس و طرح یک رویه ی کاغذی لمینیت شده از یک روکش وینیلی جامد دارد.

این پوستر دیواری ها جنس روکش وینیلی محکمی داشته و در برابر رطوبت و لک مقاوم هستند. بنابراین این پوستر دیواری تصویری با طرح دلخواه در  دسته بندی پوستر دیواری های قابل شستشو و جدا شدنی قرار دارند.

کاغذ دیواری پوستری با طرح دلخواه با جنس وینیل فابریک بک

در این جنس از پوستر سه بعدی با طرح دلخواه از لایه‌ای استفاده شده است که پوشیده شده از وینیل سخت  می باشد.

چاپ پوستر دیواری

در فرآیند چاپ کاغذ دیواری پوستری از ترکیب ۴ عنصر اصلی استفاده می شود: طراحی، رنگ ،متریال و جوهر

هر کدام از این عناصر در جایگاه خود در چاپ پوستر دیواری تصویری اهمیت بالایی دارند. کیفیت رنگ استفاده شده،  نحوه ی انجام طراحی که باید منحصر به فرد و مشتری پسند باشد، متریال تولید که باید به بهترین نحو و با بهترین امکانات انجام گیرد و در نهایت جوهری که در چاپ پوستر دیواری مورد استفاده قرار می گیرد.

همه ی این عناصر زمانی که به شکل اصولی و با کیفیت مناسب در کنار یکدیگر قرار می گیرند میتوانند بهترین کاغذ دیواری پوستری را تولید کنند.

شرکت تولید کننده ی محصولات نوین دکوپیک تمام تلاش خود را در مسیر تولید و چاپ پوستر دیواری تصویری انجام داده و به افتخار رضایت مشتریان از محصولاتش دست یافته است.

چاپ پوستر سه بعدی با بهترین امکانات و ابزار آلات توسط دکوپیک انجام شده و به مشتریان ارائه می شود. مشتربان باید در انتخاب های خود به جنس، پوستر سه بعدی، قابلیت شسشتو، قابلیت ضد لک بودن و …. توجه داشته باشند و تمام این ویژگی ها را در هنگام انجام خرید در نظر بگیرند. علاوه بر این مشتریان می توانند پوستر دیواری با طرح دلخواه خود را سفارش دهند. همچنین مشتریان می تونند با بهره منده از مشاوره ی کاملا رایگان مشاورین دکوپیک بهترین جنس و طرح را متناسب با چیدمان منزل شان انتخاب کنند. نوع انتخاب چاپ پوستر ۳ بعدی که توسط دکوپیک انجام خواهد شد می تواند دکوراسیون و تم خانه را متفاوت و زیبا نشان دهد.

البته در راستای تولید محصولات نوین و با کیفیت باید به این نکته توجه داشت که همان طور که دیوار قبل از رنگ شدن باید آماده شود، برای نصب پوستر دیواری نیز این چنین است.

در مرحله ی نهایی چاپ پوستر دیواری تصویری، آماده‌سازی دیوار که به زیرسازی دیوار نیز شناخته می شود باید انجام شود. این آماده سازی شامل برطرف کردن خرابی‌ ها و مشکلات دیوار است. این کار در جهت صاف بودن و یکدست بودن سطح دیوار انجام می شود. تا چاپ کاغذ دیواری پوستری به نتیجه ی خوبی برسد و به بهترین و فنی ترین شکل ممکن نصب شود.

چگونگی چاپ پوستر دیواری طرح سه بعدی

زیبایی یک پوستر دیواری با طرح سه بعدی بسته به عواملی مثل:

 • نوع چاپ‌گر
 • جنس کاغذ
 • رنگ‌های منتخب
 • کیفیت عکس

بستگی دارد که امروزه با پیشرفت تکنولوژی کارخانه‌های تولید پوستر دیواری مجهز به چاپگرهای قدرتمند و پیشرفته‌ای هستند که به وسیله آن تصاویر سه بعدی بر روی کاغذ چاپ می‌شوند. از میان بهترین برندهای چاپگر مخصوص طرح‌های سه بعدی می‌توان به برندهای اپسون و اچ پی اشاره کرد که قابلیت چاپ تصویرهای سه بعدی با کیفیت را دارند. البته لازم به ذکر است انتخاب تصویر نیز در چاپ حائز اهمیت است، هرچه تصویر کیفیت بیش‌تری داشته باشد، پس از چاپ جلوه جذاب‌تری خواهد داشت. به طور کلی برای انتخاب تصویر روی پوستر دیواری باید سایز آن را مد نظر قرار داد و تصویری با کیفیت متناسب با بزرگنمایی در همان سایز را انتخاب کرد.

کاغذهای مرغوبی که بیش‌تر در این کار مورد استفاده هستند، کاغذهای کره‌ای، ژاپنی، چینی و ترک می‌باشند که از لحاظ مقاومت و کیفیت بسیار عالی هستند. از میان کاغذهای پوستر دیواری انواع: فیبرو، پاستل و سندی جزو بهترین و رایج‌ترین کاغذها محسوب می‌شوند. نحوه چاپ تصاویر بر روی کاغذ اغلب به شکل رولی است و هنگام نصب بر روی دیوار از قرار گرفتن کنارهم تصویر اصلی با عمق و برجستگی مشهود ایجاد می‌شود.

موارد استفاده از پوستر سه بعدی

پوستر دیواری قابلیت استفاده در مکان های مختلف را داردکه عبارتند از:

۱.خانه: استفاده از پوستر سه بعدی بر روی دیوار خانه اعم از هال، پذیرایی، اتاق خواب، نشیمن و … می باشد. شما می توانید متناسب با فضای مورد نظر تصویر خود را انتخاب کنید. مثلا تصویر انتخابی شما برای اتاق کودک با اتاق پذیرایی و … باید متفاوت باشد. نکته ای که وجود دارد این است که کاغذ دیواری هایی نقش و نگار کمتری را در خود جای داده اند برای مکان های پر رفت و آمد همچون هال و پذیرایی مناسب می باشند

۲.هتل ها و رستورانها : شما می توانید پوستر سه بعدی را با انتخاب یک تصویر مناسب بر فضای درون هتل و رستوران نصب کنید و فضای دلنشینی را برای مشتریان خود فراهم نمایید.

۳.فروشگاه ها ،مراکز تجاری و اداری: می توانید با انتخاب تصویر لوگوی شرکت و یا هر تصویر دیگری برای کسب و کار خود با استفاده از پوستر دیواری تصویری تبلیغ نمایید و از عواید آن علاوه بر زیبایی استفاده کنید.

توجه داشته باشید که شما محدودیتی در استفاده از پوستر دیواری تصویری ندارید و در هر فضا و مکانی که می خواهید می توانید پوستر دیواری تصویری مد نظر خود را نصب کنید. با پوستر دیواری تصویری زیبایی دکوراسیون داخلی خود را تکمیل کنید و زیبایی را به خانه خود هدیه دهید. شرکت دکوپیک تولید کننده انواع لوازم لوکس منزل با آپشن های جدید خود امکان چاپ متن و تصویر بر روی پرده، آباژور، مبل،کوسن و سایر وسایل تزئینی فراهم نموده است. زیبایی خانه را با برند دکوپیک تجربه کنید.

پوستر برای اتاق خواب

اتاق خواب یک فضای خصوصی است که دکوراسیون آن تنها با سلیقه صاحب اتاق باید هماهنگ باشد، چرا که او مدت بیش‌تری را در آن‌جا سپری می‌کند و لذا می‌تواند سلیقه خود را در آن اعمال کند. برای جذابیت بیش‌تر دیوارهای اتاق خواب زیباترین انتخاب پوستر دیواری سه بعدی است. این پوسترها با تنوع بالایی که دارند، انواع تصاویر و رنگ‌ها را در بر می‌گیرند و لذا هر کس طبق سلیقه خود می‌تواند آن را انتخاب کند.

ست کردن پوستر دیواری با سایر وسایل اتاق خواب مثل پرده‌ها، روتختی، فرش و… بسیار آسان است، چرا که شما می‌توانید خودتان طرح پوستر را انتخاب کنید. به طور کلی بیش‌ترین تصاویری که برای اتاق خواب‌ها استفاده می‌شود با توجه به علایق و سلایق گوناگون در سنین مختلف از بین طیف تصاویر طبیعت، وسایل حمل و نقل، ورزشی، شخصیت‌های مشهور و… هستند.

گفتنی است پوستر دیواری برای اتاق کودک نیز با توجه به دختر و پسر بودن می‌تواند از بین تصاویر پرنسس‌ها، عروسک‌های معروف و یا ماشین‌ها و ربات‌ها انتخاب شود تا فضای اتاق برای کودک به فضایی رویایی تبدیل شود.

پوستر برای اتاق پذیرایی

از پوستر دیواری سه بعدی به علت جلوه ویژه‌ای که دارد بیش‌تر در دکوراسیون اتاق پذیرایی استفاده می‌کنند. نصب پوستر دیواری با طرح سه بعدی بر روی دیوار پشت تلویزیون بسیار چشم نواز بوده و حالت برجسته آن شما را به تماشای تصویری زنده دعوت می‌کند که به خوبی نمایان‌گر ذوق و سلیقه صاحب‌خانه خواهد بود. اغلب پوستر دیواری که برای دیوار پذیرایی انتخاب می‌شود، بهتر است از تصاویر طبیعت و مناظر زیبای آن انتخاب شود، چرا که پذیرایی یک محل تقریبا عمومی است و از همین رو انتخاب تصاویر طبیعی انتخاب زیرکانه است، چرا که تصاویر طبیعت از بین همه گروه‌های سنی با هر سلیقه‌ای طرفدار دارند.

دکوراسیون داخلی و کاغذ دیواری پوستری

استفاده از کاغذ دیواری سه بعدی با تصویری سه بعدی به شما این امکان را می  دهد تا با لمس کاغذ دیواری علاوه بر لمس زیبایی چیزی فراتر از یک تصویر را مشاهده کنید. استفاده از کاغذ دیواری سه بعدی با تصاویر زیبا و آرامش بخش در آپارتمان های کوچک یک انقلاب به حساب می آید، چرا که افرادی را که خسته از کار و فعالیت و هیوهای روزانه به خانه پناه می برند می توانند در یک محیط امن با تصاویر زیبا به آرامش برسند.

طرح روی کاغذ دیواری سه بعدی به گونه ای است که سایه های را ایجاد می کند که طرح آن را در فاصله حدود ۳ متری برجسته و فرورفته می کند. کاغذ دیواری سه بعدی دارای تصاویری متنوع متناسب با سلیقه شما می باشد که شما باید انتخاب کنید. زیبایی خانه خود را با محصولات دکوپیک که ارائه دهنده لوازم لوکس منزل از جمله مبل، پرده،اباژور و کوسن با امکان چاپ عکس و متن می باشد تجربه کنید.

تنوع رنگ و نقش در کاغذ دیواری سه  بعدی به وفور وجود دارد حتی شما می توانید تصاویر دلخواه مد نظر خود را بر روی کاغذ دیواری چاپ کنید. در کاغذ دیواری سه بعدی شما می توانید تصاویر مختلف را در دکوراسیون داخلی به کار ببرید مثلا تصویر اتاق کودک با هال و پذیرایی باید متفاوت باشد و جلوه های ویژه ای را به  وجود بیاورید. دکوراسیون داخلی منزل را با برند دکوپیک رویایی کنید.

انواع کاغذ دیواری پوستری

به طوری کلی کاغذ دیواری پوستری در دو سایز مختلف تولید و عرضه می شوند.

الف) پوستر دیواری تصویری با امکان تغییر سایز: این نوع از پوستر سه بعدی متناسب با خواست مشتری و ابعاد دیوار مورد نظر چاپ و تولید می شود و در این زمینه هیچ گونه محدودتی وجود ندارد. توجه داشته باشید که این نوع کاغذ دیواری به صورت رولی چاپ می شوند و در هنگام نصب در کنار یکدیگر قرار می گیرد.

ب)کاغذ دیواری پوستری با سایز ثابت: این کاغذ دیواری در سایزهای ثابت تولید می شوند به این صورت که عکس های چاپ شده به صورت یک آلبوم در اختیار مشتری قرار می گیرد و عکس سفارشی قابل چاپ نیست.با برند دکوپیک به استقبال تغییر دکوراسیون داخلی خود بروید.

نصب کاغد دیواری تصویری

نصب پوستر سه بعدی همانند سایر کاغذ دیواری ها انجام می شود. فقط باید در نصب آن دقت کرد، چرا که در آن تصاویر همچون یک پازل باید در کنار هم قرار بگیرند به همین خاطر دقت بالایی را می طلبد تا منجر به ایجاد یک طرح زیبا و جذاب شود. زیبایی خانه و دکوراسیون داخلی خود را با پوستر دیواری تصویری تکمیل نمایید. توجه داشته باشید که کاغذ دیواری سه بعدی زیر مجموعه ای از کاغذ دیواری تصویری می باشند. از جمله کاغذ هایی که برای کاغذ دیواری تصویری مورد استفاده قرار می گیرد عبارت از پاستل، فیبرو، چرم و کتان و .. است التبه جنس پوستر دیواری تصویری بیش از اینهاست.

ویژگی های کاغذ دیواری تصویری

۱.امکان چاپ تصاویر دلخواه: در پوستر دیواری تصویری شما می توایند تصویر مد نظر خود را بدون محدودیت چاپ کنید.

۲.دارای تنوع ، طرح و جنس کاغذ.

۳.مقاوم در برابر آفتاب و شستشو : از ویژگی های کاغذ دیواری پوستری این است که در برابر آفتاب و رطوبت رنگ خود را پس نمی دهد و به همان شکل ثابت باقی می ماند.

۴. پوستر سه بعدی طوری ساخته شده که با محیط زیست سازگار می باشد.

۵.کاغذ دیواری تصویری دارای زیبایی ظاهری می باشد و خانه و محل فعالیت شما را زیبا می کند. شرکت دکوپیک تولید کننده انواع لوازم لوکس منزل با آپشن های جدید خود امکان چاپ متن و تصویر بر روی پرده، آباژور، مبل،کوسن و سایر وسایل تزئینی فراهم نموده است. زیبایی خانه را با برند دکوپیک تجربه کنید.

اگر برای پوشش دیوار منزل و یا محل کار خود پوستر دیواری را انتخاب کنید، با طیف وسیعی از طرح‌ها و رنگ‌ها مواجه خواهید بود که با سلیقه خود می‌توانید بهترین آن‌ها را انتخاب کنید و با سایر تجهیزات دکوری آن را به راحتی ست کنید. نکته قابل توجه در باب نصب پوستر سه بعدی این است که این محصول قابل شستشو است. از پوستر دیواری در هر محیطی استفاده کنید باید بدانید در معرض جذب لکه‌های چربی، رنگ سیاه دود و… قرار دارد، لذا با نصب پوستر دیواری قابل شستشو به جای تعویض آن می‌توانید همان پوستر را پاکیزه کنید.

گفتنی است اگر پوشش روی دیوارهایتان پوستر دیواری است، معمولا پس از مدتی استفاده لک می‌شوند و یا جلای خود را از دست می‌دهند، در این حالت تنها کافی است آن را با استفاده از مواد شوینده تمیز کرده تا مثل روز اول جلوه خود را به دست آورد. خوشبختانه کاغذ پوستر دیواری با مواد شوینده سازگاری دارد و جنس کاغذ آن نسبت به رطوبت مقاوم است، همچنین رنگی که در آن استفاده می‌شود نیز در برابر مواد شیمیایی و اسیدی شوینده‌ها ثابت می‌ماند و تغییر نمی‌کند؛ بنابراین با خیال راحت می‌توانید هنگام تمیز کردن خانه پوستر دیواری را هم تمیز کنید.

سخن پایانی

کاغذ دیواری تصویری که به تازگی وارد بازار شده و در ابعاد و اندازه های مختلفی چاپ و تولید می شود، یکی از آپشن های مورد توجه مردم در دکوراسیون داخلی می باشد که از طریق آن می توانید رویاهای خود را به واقعیت تبدیل کنند. استفاده از کاغد دیواری تصویری بخصوص در فضاهای کوچک محیط دلبازی را در اختیار افراد قرار می دهد تا در آرامش به زندگی خود ادمه دهند. ایجاد یک فضای دل انگیز با خلق تصاویر ناب هنری بر روی پوستر دیواری تصویری چشم هر بیننده ای را به خود جذب می کند. شما در کاغذ دیواری تصویری می توانید تصاویر عزیزانتان را چاپ کنید تا همیشه جلوی چشمتان باشد. زیبایی خانه را با محصولات دکوپیک تجربه کنید دکوپیک تولید کننده لوازم لوکس منزل با امکان چاپ تصاویر دلخواه بر روی وسایل تزئینی و دکوراسیون داخلی منزل  در خدمت زیبایی فضای داخلی می باشد.

خرید آنلاین پرده و پوستر سه بعدی از دکوپیک

امروزه با توجه به تغییر سبک زندگی و اهمیت به جایگاه دکوراسیون در منازل و محیط کار، استفاده از محصولات تزیینی مدرن بسیار گسترده شده است. پرده های زبرا، پرده شید رول و پوستر های تصویری از جمله نمونه های این محصولات می باشند که بسیار مورد توجه خریداران قرار دارند. در ادامه این مطلب قصد داریم تا شما را با این دو محصول مدرن، محبوب و پر فروش از تولیدات مجموعه آشنا کنیم. بنابراین اگر قصد خرید این محصولات را دارید، تا پایان مطلب با ما همراه باشید.

پرده زبرا

پرده زبرا یکی از مدل های جدید پرده است که در سالهای اخیر به واسطه تنوع در طرح و ابعاد و همچنین سهولت در استفاده بسیار مورد اقبال قرار گرفته است. پرده زبرا از جنس تور و پارچه بوده و ساختار آن به گونه ای است که پارچه و تور بصورت موازی و راه راه کنار هم قرار گرفته اند. این ویژگی باعث گردیده تا کنترل مقدار نور وارد شده به محیط برای افراد مهیا شود. برای تاریک کردن محیط و جلوگیری از عبور نور با کشیدن طناب زبرا قسمت پارچه ای پر‌ده بر روی توری قرار می گیرد و سبب جلوگیری از ورود نور می شود.

مزایای پرده زبرا

 • دوام و طول عمر بالا در مقایسه با دیگر پرده ها
 • قابلیت شستشو و نگهداری آسان
 • نصب سریع و راحت
 • تولید در ابعاد و اندازه های مختلف
 • تنظیم و کنترل مقدار نور ورودی به محیط
 • ایجاد حریم خصوصی و محدود کردن دید از بیرون
 • قابلیت چاپ انواع طرح ها با رنگ بندی مختلف
 • قابلیت جمع شوندگی به صورت دستی یا ریموت کنترل
 • کاربرد فراوان در فضاهای مختلف مانند ادارات، مدارس و منزل
 • قیمت ارزان و مقرون به صرفه در قیاس با انواع پرده

خرید پرده زبرا

در زمان خرید پرده زبرا به اندازه، رنگ، طرح و کیفیت آن توجه ویژه نمایید. سعی کنید رنگ و طرحی انتخاب نمایید که با رنگ دیوار، کفپوش و… هماهنگ باشد. خرید حضوری، تلفنی و خرید اینترنتی پرده زبرا از این مجموعه ممکن می باشد. برای انتخاب و آگاهی از قیمت پرده زبرا می توانید به سایت دکوپیک مراجعه و از انواع مدل ها دیدن کرده و طرح مورد سلیقه خود را به صورت آنلاین خریداری نمایید.

پوستر دیواری چیست؟

پوستر سه بعدی به دلیل مدرن بودن جایگاه ویژه ای در دکوراسیون منازل و محل کار پیدا کرده است. دکوراسیون آرایشگاه ها به دلیل رفت و آمد زیادی که دارد، نیاز است هر چند وقت تغییراتی داشته باشد تا محیط جذاب و جدیدی برای مشتریان و پرسنل ایجاد نماید. یکی از راه های ایجاد تغییرات، استفاده از پوستر آرایشگاه سه بعدی می باشد که جلوه و نمای زیبایی به دیوار ها می بخشد و باعث جذب مشتریان جدید می شود. با استفاده از پوستر دیواری آرایشگاه مردانه می توان فضای بسته سالن را پر از انرژی و نشاط نمود.

طرح پوستر دیواری مناسب آرایشگاه مردانه

برای پوستر دیواری سه بعدی آرایشگاه های مردانه می توان از طرح های فانتزی، لوکس و مدرن، صورت و چهره استفاده نمود. پوستر سه بعدی آرایشگاه مردانه معمولا شامل طرح های چهره مردانه، مدل مو های مردانه و… به صورت واقعی یا نقاشی می باشند. از ابزار آرایشگری نیز در طراحی پوستر دیواری آرایشگاه مردانه زیاد استفاده می شود. تنوع این طرح ها به قدری زیاد است که می توان طرح و رنگ پوستر آرایشگاه مردانه را متناسب با سبک دکوراسیون آرایشگاه انتخاب نمود.

تصاویر ۳ بعدی مد و فشن، مانکن های معروف، مدل مو های مردانه همگی می تواند باعث جلب توجه بیشتر مشتریان باشند. استفاده از پوستر دیواری در سالن پیرایش مردانه می تواند فضا را از حالت ساده به سمت شیک و مدرن بودن تغییر دهد و نیز باعث رونق کسب و کار می باشد. برای مشاهده مدل های مختلف از پوستر تصویری مناسب آرایشگاه مردانه می توانید به سایت دکوپیک مراجعه نموده و بعد از انتخاب ثبت سفارش نمایید.

 نتیجه گیری

پرده زبرا کاربردهای مختلفی دارد و می توان هم به عنوان تزیین منازل و سازمان ها استفاده نمود و هم برای کارهای تبلیغاتی و نمایش یک پیام در سازمان و ادارت مورد استفاده قرار داد. پوستر های سه بعدی بسیار پر کاربرد هستند و می توان در دکوراسیون خانه و یا در مکان کسب و کار مانند آرایشگاه ها از آن بهره برد. مجموعه دکوپیک با توجه به سالها حضور در عرصه تولید انواع پرده ها و پوستر های تصویری دیواری قادر به ارائه انواع خدمات در این حوزه می باشد. بنابراین پیشنهاد می کنیم جهت مشاوره و راهنمایی و استفاده از تجربیات تیم طراحی دکوپیک با ما تماس بگیرید.