اجتماعیبرترین های کسب و کار

اجاره خودرو بدون راننده در اصفهان

اجاره خودرو اصفهان [شرایط باورنکردنی]

اجاره خودرو در اصفهان شامل خدمات ماشین های بدون راننده ، با راننده و ماشین عروس است. شما به راحتی و با تماس تلفنی می توانید ماشین موردنیازتان را رنت و در هر منطقه ای از اصفهان تحویل بگیرید. ما برای خدمات کرایه ماشین اصفهان بهترین خودرو با هزینه بسیار مقرون به صرفه در نظر گرفته ایم. اجاره روزانه خودرو،خودروهای صفر کیلومتر، شرایط آسان بخشی از خدمات ما به مشتریان عزیز است . در زیر می توانید مدارک ، شرایط و لیست قیمت اجاره ماشین در اصفهان را مشاهده کنید. برای اجاره خودرو دراصفهان می توانید با کارشناسان اجاره خودرو ما تماس بگیرید و خودروی موردنظرتان را رزرو کنید.

نکات اجاره خودرو بدون راننده در اصفهان

اجاره خودرو اصفهان بدون راننده با خودروهایی که شامل بیمه طلایی هستند رنت داده می شود. شخص اجاره کننده می تواند با پرداخت هزینه اضافی از بیمه خودروها بهره مند شود. در حین اجاره دیگر نگران حوادث احتمالی خودرو نباشید. خودروهای بدون راننده همگی مدل سال هستند و صفر کیلومتر می باشند. خودروهای اجاره ای اصفهان قبل از تحویل به متشتری توسط کارشناس فنی ما چک و بررسی می شود و در نهایت خودرویی سالم از نظر فنی به مشتریان تحویل داده می شود. برای اجاره خودرو در اصفهان نیاز به حضور شما در شرکت نیس و به راحتی با تماس تلفنی به شعبه اصلی ما در تهران خودرو برای شما رزرو می شود.

شرایط اجاره ماشین در اصفهان

خدمات اجاره ماشین در اصفهان به صورت روزانه، هفتگی و ماهیانه در خصوص اجاره خودرو بدون راننده به مشتریان ارائه می شود. رنت خودرو در اصفهان به صورت ساعتی نیز اجاره داده می شود که جزو اجاره خودرو با راننده است. حداقل مدت زمان اجاره ماشین بدون راننده در اصفهان، ۳ روز می باشد. اجاره روزانه خودرو در اصفهان یکی از پر طرفدار ترین خدمات اصفهان است. قیمت اجاره خودرو در اصفهان بسیار مقرون به صرفه می باشد. کرایه ماشین بدون راننده از ۳۲۰,۰۰۰ تومان شروع می شود. خودروهای ایرانی و خارجی شامل خدمات کرایه اتومبیل بدون راننده در اصفهان می شود. تحویل خودروهای اجاره ای در اصفهان به درخواست مشتریان در هر نقطه از شهر ممکن است.

کرایه ماشین اصفهان با راننده

اجاره ماشین با راننده در اصفهان همراه با یک راننده مجرب و مسلط به امور تشریفاتی و انواع زبان های خارجی می باشد. برای کرایه اتومبیل در اصفهان به صورت با راننده نیازی به ارائه هیچ گونه مدارکی نمی باشد. می توانید اجاره خودرو دربستی در اصفهان را با خودروهای لوکس و خارجی تجربه کنید. حداقل مدت زمان کرایه خودرو با راننده ۱۰ ساعت در روز می باشد. اجاره خودرو در اختیار در اصفهان با قیمت مقرون به صرفه خدمات دهی می شود.

کرایه ماشین در اصفهان به صورت با راننده، با قیمت مناسبی در اختیار مشتریان می باشد. راننده مسئولیت تمام خسارت های مالی و خودرو را بر عهده دارد، و مشتریان می توانند با خیالی آسوده سفر خود را به مقصد برسانند.

قیمت اجاره کرایه خودرو در اصفهان

قیمت کرایه خودرو در اصفهان بستگی به خدمات ارائه شده به متقاضیان دارد. نرخ اجاره خودرو بدون راننده در اصفهان به صورت روزانه محاسبه می شود. نرخ اجاره ماشین با راننده در اصفهان به صورتی ساعتی درون شهری و کیلومتری برون شهری محاسبه می شود. قیمت اجاره ماشین عروس و نرخ کرایه ون در اصفهان هم به صورت ساعتی محاسبه می شود. خدمات اجاره اتومبیل در اصفهان ارزان قیمت را از شرکت ما درخواست کنید.

قیمت خودرو ها با توجه به نوع خودرو و مدل ساخت خودرو متفاوت می باشد. اجاره خودرو بدون راننده در اصفهان نیاز به ارائه مدارک از سوی اجاره کننده خودرو می باشد. متقاضیان می توانند لیست قیمت کرایه ماشین در اصفهان را در ادامه مقاله مشاهده کنند. علاوه بر نرخ کرایه خودرو، هزینه تحویل ماشین در محل درخواستی، بر عهده مشتری است. کارشناسان ما خودرو را در محل درخواستی مشتریان تحویل می دهند.

اجاره خودرو اصفهان به صورت روزانه

برای اجاره خودرو روزانه در اصفهان باید حداقل یک هفته قبل با شرکت ما تماس بگیرید و ماشین مورد نظرتان را رزرو کنید. ماشین اجاره ای در اصفهان بدون راننده از قیمت روزی ۳۲۰,۰۰۰ هزار تومان شروع می شود و با توجه به نوع خودرو و تعداد روز های درخواستی، قیمت متغیر است.

مدارک لازم برای کرایه ماشین در اصفهان

شرایط اجاره ماشین در اصفهان به صورت بدون راننده داشتن مدارک زیر است:

شرایط سنی مورد نیاز:

 • داشتن حداقل سن ۲۰ سال

گواهینامه رانندگی:

 • گواهینامه رانندگی معتبر با حداقل اعتبار زمانی ۶ ماه

اسناد شناسایی مورد نیاز:

 • نیاز به مدرکی معتبر برای احراز محل شغلی و یا محل سکونت شخص اجاره کننده
 • کارت شناسایی معتبر

شرایط پرداخت کرایه و ودیعه نقدی (دیپوزیت):

 • پرداخت کل مبلغ کرایه در زمان تحویل خودرو از طریق پرداخت نقدی و یا کارت های اعتباری.
 • یک فقره چک یا سفته به مبلغ خودرو(چک و یا سفته دریافتی هنگام پایان قرارداد و برگشت خودرو به مشتری بازگردانده می شود).
 • پرداخت مبلغی به عنوان ودیعه نقدی (دیپوزیت) که با توجه به نوع خودرو های درخواستی متفاوت می باشد.
 • مبلغ ودیعه نقدی (دیپوزیت) در زمان عودت خودرو به مشتری بازگردانده می شود.

اجاره ماشین در فرودگاه اصفهان

اجاره خودرو در فرودگاه اصفهان به صورت خدمات با راننده و بدون راننده به متقاضیان عزیز خدمات رسانی می شود. اجاره ماشین در فرودگاه اصفهان با قیمت های مقرون به صرفه ارائه می شود. برای رزرو خودرو در فرودگاه اصفهان باید مدارک لازم را برای کارشناسان ما ارسال کنید. . مدارک لازم جهت اجاره خودرو فرودگاه اصفهان برای افراد مقیم خارج از کشور شامل: ۱-ارائه کپی پاسپورت ۲-ارائه کپی گواهینامه ۳-پرداخت دیپوزیت می باشد. مدارک لازم جهت کرایه خودرو در فرودگاه اصفهان برای افراد مقیم ایران شامل: ۱-ارائه چک و یا سفته به مبلغ خودرو ۲- ارائه کپی مدرک شغلی ۳- پرداخت دیپوزیت می باشد.

متقاضیان برای تحویل خودروی رزرو شده در فرودگاه اصفهان باید تصویر بلیط خودشان را از طریق واتساپ برای ما بفرستند. تحویل ماشین در فرودگاه طبق تاریخ و ساعت بلیط پرواز مشتریان صورت می گیرد. خودروی اجاره ای در فرودگاه اصفهان نیم ساعت قبل از پرواز شما در فرودگاه آماده تحویل است. برای کنسل خودروی رزرو شده می توانید ۲۴ ساعت قبل به ما اعلام کنید و بدون پرداخت هزینه ای خودرو را کنسل کنید.

کرایه ماشین عروس در اصفهان

کرایه ماشین عروس در اصفهان یکی از پر طرفدار ترین خدمات اجاره خودرو در اصفهان می باشد. خدمات اجاره ماشین عروس اصفهان به صورت با راننده و بدون راننده ارائه می شود. کرایه ماشین عروس از ساعت ۹ صبح الی ۱۲ شب به متقاضیان اجاره داده می شود. خودروهای لوکس و کلاسیک را می توانید به عنوان ماشین عروس در اصفهان، اجاره کنید. کرایه ماشین عروس به دو صورت با راننده و بدون راننده رنت داده می شود. برای اجاره ماشین کلاسیک در اصفهان می توانید با کارشناس ما در ارتباط باشید.

چگونه در اصفهان ماشین اجاره کنیم؟

اجاره ماشین در اصفهان توسط نماینده ما در شهر اصفهان به متقاضیان خدمات رسانی می شود. برای اینکه بتوانید خودرویی در اصفهان اجاره کنید. در ابتدا باید با کارشناسان در خصوص موجود بودن خودرو در اصفهان، صحبت کنید. سپس بعد از موجود بودن خودرو مدارک لازم را از طریق واتساپ برای ما بفرستید. در نهایت خودروی رزرو شده در ساعت و روز تعیین شده و در محل درخواستی شما تحویل داده می شود. خودروی رزرو شده را شما می توانید در هر مکانی که می خواهید تحویل بگیرید. نمیانده حاضر در اصفهان به صورت ۲۴ ساعته پشتیانی شما را می کند و در صورت بروز هر گونه مشکلی می تواند به شما کمک کند.

اجاره خودرو بدون راننده در اصفهان

مشتریان می توانند خودروهای اجاره ای در اصفهان را به صورت بدون راننده رزرو نمایند. برای اجاره خودرو بدون راننده در اصفهان می توانید از طریق واتساپ و یا اینکه به سایت ما مراجعه کنید. و خودروی موردنظر را رزرو کنید و در هر نقطه از شهر اصفهان خودرو را تحویل بگیرید. برای دریافتی خودروهای موجود در اصفهان با کارشناسان فروش تماس حاصل نمایید. حداقل مدت زمان اجاره ماشین بدون راننده در اصفهان 2 روز می باشد.

بعد از انتخاب نوع خودرو، تعداد روز های درخواستی را به ما اعلام نمایید. و نماینده ما در اصفهان خودرو را مطابق با زمان رزرو در هر نقطه ای ک بخواهید برای شما خواهد آورد. قیمت اجاره خودرو در اصفهان بدون راننده با توجه به نوع خودرو و تعداد روز های رزرو خودرو مشخص خواهد شد. در ادامه با شرایط کرایه ماشین در اصفهان بدون راننده آشنا می شوید.

اجاره خودرو اصفهان به صورت روزانه

اجاره خودرو روزانه در اصفهان با قیمت مقرون به صرفه رنت داده می شود. برای رنت خودرو روزانه در اصفهان باید حداقل یک هفته قبل با کارشناسان ما تماس بگیرید و خودروی دلخواه خود را رزو کنید. قیمت اجاره ماشین روزانه در اصفهان از روزی 220 هزار تومان شروع می شود. قیمت خودرو های اصفهان با توجه به نوع خودرو و تعداد روز های رزرو خودرو متغیر است.

قیمت اجاره ماشین اصفهان

قیمت کرایه ماشین در اصفهان با توجه به نوع خودرو، تعداد روز های رزرو و خدمات رنت خودرو تعیین می شود. متقاضیان می توانند لیست قیمت خودرو اجاره ای در اصفهان را در همین صفحه مشاهده کنند. هزینه تحویل خودرو در محل درخواستی مشتری، بر عهده مشتری می باشد.

نحوه اجاره ماشین فرودگاه اصفهان

اجاره ماشین فرودگاه اصفهان ما به صورت با راننده و بدون راننده به متقاضیان عزیز خدمات رسانی می کند. شما میتوانید با قیمت های مقرون به صرفه ماشین مورد نظرتان را رنت کنید . مدارک لازم جهت اجاره خودرو در فرودگاه برای افراد مقیم خارج از کشور شامل:

 • ارائه کپی پاسپورت
 • ارائه کپی گواهینامه
 • پرداخت دیپوزیت می باشد.

مدارک لازم برای افراد مقیم ایران شامل:

 • ارائه چک و یا سفته به مبلغ خودرو
 • ارائه کپی مدرک شغلی
 • پرداخت دیپوزیت می باشد.

متقاضیان اجاره ماشین در فرودگاه ، باید تصویر بلیط خود را از طریق واتساپ برای ما بفرستند. و خودرو را مطابق با ساعت و تاریخ بلیط پروزاشان تحویل بگیرند. متصدی ما نیم ساعت قبل از فرود پرواز شما همراه با خودرو در فرودگاه منتظر است.

برای کنسل خودروی رزرو شده می توانید 24 ساعت قبل به ما اعلام کنید و بدون پرداخت هزینه ای خودرو را کنسل کنید.

اجاره خودرو با راننده در اصفهان

اجاره خودرو با راننده در اصفهان با مدت زمان 10 ساعت در روز با یک راننده مجرب به متقاضیان خدمات رسانی می شود. رنت خودرو در اصفهان با یک راننده مسلط به امور تشریفاتی و مسلط به زبان خارجی انجام می شود. برای اجاره ماشین با راننده در اصفهان نیازی به ارائه مدرک از سوی شخص اجاره کننده نمی باشد. تمام مسئولیت های خودرو (تصادف ها و جریمه های رانندگی) بر عهده راننده می باشد و مسافران هیچ گونه مسئولیتی ندارند. اجاره خودرو دربستی در اصفهان با قیمت ارزان رنت داده می شود. برای اجاره خودرو در اختیار در اصفهان با کارشناسان ما تماس بگیرید و خودروی مورد نظر را رزرو کنید.